Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Výsledky vianočného behu 2013 – Maratón

  • No Comments

Maratón
Štartové číslo Priezvisko meno Vek Klub resp. Mesto Výsledný čas Poradie
224 Tichý Pefo 44 MKP ŽIlina 2:47:42 1.
237 Ilavský Miroslav 26 Dubnica nad Váhom 2:51:36 2.
202 Chromek Roman 43 Run to fun 3:00:05 3.
218 Jaroš Róbert 38 Sri Chinmoy Maratón Team 3:09:07 4.
169 Mrajca Tomáš 41 MK Seitl Ostrava 3:10:23 5.
219 Tománek Roman 53 Gallak Slavičín 3:12:42 6.
232 Ďuriga Stanislav 53 Trenčín 3:13:27 7.
238 Klobučník Igor 40 AC Nové Zámky 3:14:27 8.
205 Hrabuška Jozef 56 MK Seitl Ostrava 3:19:40 9.
203 Bruk David 45 Český Tešín 3:20:00 10.
192 Pekár Mertin 34 Prievidza 3:24:13 11.
248 Pauček Miroslav Aj MY sme BEH 3:25:15 12.
198 Svozil Libor 42 MK Seitl Ostrava 3:26:17 13.
197 Pachtová Iva 43 MK Seitl Ostrava 3:30:17 14.
233 Nagy David 46 Bratislava 3:31:43 15.
227 Pintrava Milos 42 Hong Kong Trail Runners 3:33:08 16.
201 Jakubec Michal 32 Zažiť 3:37:03 17.
243 Paulínyová Radka 42 Trnava 3:38:20 18.
216 Oravec Matej 17 Žilina 3:38:41 19.
195 Sitko Adam 40 SBD Energetyk Rybnik 3:39:07 20.
194 Chrapkiewicz Michał 26 SBD Energetyk Rybnik. Rybnik 3:40:00 21.
204 Vondráček Dušan 49 Trenčín 3:43:00 22.
236 Hanus Miroslav 39 Martin 3:44:32 23.
191 Ševčík Štefan 62 Škp prievidza 3:47:24 24.
241 Hazucha Ján 70 Statika Zvolen 3:48:36 25.
199 Celuch Milan 47 Slávia Havírov 3:48:59 26.
207 Plewniak Jerzy 60 40-latek Tychy 3:52:35 27.
234 Priganc Dušan 49 Hanuliakovo 3:53:35 28.
235 Hajduk Pavol 40 Železná studnička Bratislava 3:58:58 29.
209 Boroja Drago 60 U freda 40latek 4:02:08 30.
240 Beklemdžiev Ivo 48 Rohožník 4:02:14 31.
226 Hrabovský Anton 55 CrossCountryClub Rača 4:03:32 32.
200 Simon Alexander 66 DS Žilina 4:04:39 33.
217 Minarovič Roman 44 Behnaboso.sk – ŠKT Kysucké Nové Mesto 4:05:39 34.
206 Kriško Miroslav 56 42195.sk 4:10:57 35.
239 Jagelka Jozef 46 Zubrohlava 4:11:42 36.
223 Hatalová Eva 41 Slovenský Raj 4:12:20 37.
247 Krumer Miroslav 63 MK Ostrov 4:14:58 38.
201 Szablicki Aleksy 53 WKB Meta Lublinec 4:15:21 39.
250 Puškár Peter 51 Trnava 4:15:42 40.
220 Kincel Pavol 62 BS Tatran Turany 4:22:20 41.
222 Michalička Ivan 45 Žilina 4:22:49 42.
246 Sadílek Václav 63 TJ Sokol Albrechtice 4:39:23 43.
244 Vostrý Miroslav 36 MK Kladno 4:48:41 44.
208 Moravec Martin 21 Žilina 4:54:30 45.
245 Březina Jiří 74 SK Přerov 5:26:14 46.
228 Sopuch Jaroslav 67 MK Národný maratón Bratislava-Devín-Bratislav 5:48:58 47.
225 Gajdoš Peter 52 MKŠS Kysucké Nové Mesto
249 Puškár Michal 27 ASK Slávia Trnava
Banáš Jaroslav 35 Malino Skialp team
210 Bohúň Andrej 32 Malino Skialp team
Budík Karel 57 TJ Sokol Míškovce
Evin Ondrej 37 Partizán Bardejov
Haluška Andrej 20 Varín
Hanzlík Ondrej 53 AK Baník Prievidza
193 Kaszyca Pawel 35 SBD ENERGETYK RYBNIK (POL)
Koštan Tomáš 21 Triatlon Team Nereus Zilina
Kružliak Peter 24 OŠK Dobrá Niva
Lecky Peter 35 veni ne(vidi) vici
Michalička František 49 ŠKP Žilina
Píšová Monika 41 AK Baník Prievidza
Pólc Štefan 63 OŠK Dobrá Niva
Roczkowski Artur 48 SBD Energetik Rybnik
Šmárik Milan 52 Montáž CS Žilina
Valachová Eva 49 BSLG Zvolen

Pridaj komentár