Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Výsledky vianočného behu 2012 – polmaratón

  • No Comments

Výsledky – polmaratón

P Priezvisko a meno Vek Klub resp. Mesto Výsledný čas Štart. číslo
1. Ilavský Miroslav 25 Dubnica nad Váhom 1:17:48 60
2. Fabšík Matej 27 AK MKŠS Kysucké Nové Mesto 1:17:58 47
3. Vyšňa Matej 24 Dukla Trenčín Trek 1:19:12 61
4. Koleda Zdenko 41 Maraton klub Rajec 1:19:39 52
5. Prešnajder Peter 44 AŠK Grafobal Skalica 1:20:22 80
6. Ponek Tibor 36 Ponek.sk 1:22:37 78
7. Sebastian Patrik 40 Žilina 1:22:50 17
8. Káčer Juraj 22 Triatlon team KPŠ Nereus Žilina 1:22:55 90
9. Pukaj Tomáš 28 Dplný Kubín 1:23:16 137
10. Kováčik Alojz 26 3NT Trinity 1:26:09 72
11. Kupka Anton 35 KKM Čadca 1:26:19 82
12. Šoltýs Milan 40 Batizovce 1:26:37 21
13. Bíroš Radovan 26 Ružomberok 1:26:50 40
14. Hujo Dušan 37 Bratislava 1:27:07 33
15. Hudec Štefan 33 Radoľa 1:29:26 84
16. Beliansky Stanislav 48 Štiavnik 1:29:34 81
17. Sebastian Sylvia 35 5.pSU Zilina 1:29:37 18
18. Haničinec Ivo 45 BS Slopné(Luhačovice) 1:29:38 85
19. Oravec Peter 42 Trixbike Žilina 1:31:16 35
20. Šimášek Pavol 53 Stará Bystrica 1:32:01 91
21. Zvrškovec Michal 29 Bratislava 1:32:50 76
22. Klučiarik Ján 18 MkŠS AK Kysucké Nové Mesto 1:32:59 34
23. Bielik Ivan 37 Sport-diag team 1:35:11 56
24. Kovalík Miroslav 37 Martin 1:35:11 92
25. Bulejčík Ján 22 Sokol Žilina 1:35:20 9
26. Šuty Peter 30 KKM Krasno nad Kysucou 1:35:59 54
27. Smák František 42 Žilina 1:36:14 65
28. Tomašovič Peter 27 Time Out OZ 1:36:30 143
29. Fašung Peter 63 Prievidza 1:36:52 37
30. Pták Marián 42 Kolkársky klub Tatran Sučany 1:37:12 27
31. Duda Roman 40 Martin 1:38:28 23
32. Válová Silvia 21 Pravenec 1:39:03 96
33. Benko Tomáš 25 Zem. Kostolany 1:39:03 97
34. Bujdoš Radoslav 38 Nižná Myšľa 1:39:30 51
35. Dojčák Juraj 54 KBBS Turč. Teplice 1:39:44 15
36. Štyrák Jozef 22 Žilina 1:39:45 22
37. Košťan Pavol 50 Triatlon KPŠ Nereus Žilina 1:39:56 8
38. Hanus Miroslav 38 Martin 1:39:59 25
39. Piják Peter 27 Nesluša 1:40:25 59
40. Chrapkiewicz Michał Rybnik 1:40:42 139
41. Šaray Róbert 39 Žilina 1:40:50 73
42. Fiabánová Martina 21 KPŠ Nereus Žilina 1:41:06 12
43. Uhlárik Pavol 53 MK Rajec 1:41:06 38
44. Vecheter Michal 21 Východná 1:41:27 88
45. Fiabáne Peter 49 KPŠ Nereus Žilina 1:42:21 13
46. Kukurová Lenka 27 Košice 1:42:35 50
47. Slota Jozef 38 Maratón klub Rajec 1:42:43 36
48. Kotrík Milan 44 Sport-diag team 1:42:43 93
49. Budinská Eva 56 OU Poluvsie 1:42:54 58
50. Slanička Tomáš 26 Žilina 1:42:57 31
51. Garbier Milan 28 Žilina 1:43:20 7
52. Mintál Martin 16 Cyklistický spolok Žilina 1:43:49 74
53. Dubeň Martin 17 Cyklistický spolok Žilina 1:44:09 11
54. Lukáč Milan 16 Cyklistický spolok Žilina 1:44:59 64
55. Kaštier Vladimír 55 BS Tatran Turany 1:45:07 32
56. Minarčín Jaroslav 34 Radoľa 1:45:40 83
57. Kramarová Katarína 34 Bytča 1:45:47 14
58. Martinček Jozef 22 Žilina 1:46:33 144
59. Košťan Tomáš Triatlon KPŠ Nereus Žilina 1:46:57 6
60. Meliš Juraj 26 Divina Racing Teamb 1:48:08 28
61. Lazar Ivo 26 Divina racing team 1:48:09 141
62. Pavúk Marek 13 Aquasport Levice 1:48:11 41
63. Dubeň Branislav 15 KPŠ Nereus Žilina 1:48:12 10
64. Novák Peter 52 BS Tatran Turany 1:48:43 75
65. Mizera Pavol 34 KKM Ochodnica 1:49:02 57
66. Slivka Ján 55 KKM Čadca 1:49:02 79
67. Húsková Martina 25 TJ Bodice 1:49:02 87
68. Martinek Pavol 68 Zástranie 1:49:16 30
69. Majer Tomáš 20 Martin 1:49:25 16
70. Janda Jiří 43 Žilina 1:50:08 49
71. Šidlo Marián 35 Žilina 1:51:27 62
72. Backo Anton 43 Žilina 1:51:56 68
73. Moravec Martin 20 Žilina 1:53:45 63
74. Jirásková Eva 48 Lanškroun 1:53:54 138
75. Grajcar Juraj 36 Žilina 1:53:59 53
76. Boguský Dávid 17 Stará Lubovňa 1:54:19 86
77. Janura Peter 27 S.A.G. Žilina 1:54:44 70
78. Gašo Štefan 26 Žilina 1:54:44 69
79. Valent Martin 36 Victory fitness 1:55:55 136
80. Chalabalová Zuzana 50 Košice 1:56:42 43
81. Mrvečka Viliam 51 Teplička nad Váhom 1:56:42 46
82. Galambošová Zita 41 Košice 1:56:42 39
83. Mitro Martin 35 Žilina 1:57:10 66
84. Novák Martin 23 Žilina 1:57:31 89
85. Žugec Štefan 52 Batizovce 1:58:01 20
86. Koledová Žideková Janka 52 MK Rajec 1:59:16 55
87. Vyvozil Michal 36 Žilina 2:03:46 67
88. Uhlárik Ján 49 MK Rajec 2:04:30 48
89. Urbanovský Slavomír 46 BS Tatran Turany 2:06:40 44
90. Bartáky Dávid 13 KPŠ Nereus Žilina 2:07:20 24
91. Mrázik Daniel 23 Žilina 2:07:26 26
92. Hrčirík Štefan 70 BK Tatran Turany 2:07:58 45
93. Ostrochovský Marek 27 Slovanet 2:08:33 71
94. Bartáky Ján 52 Žilina 2:14:17 19
95. Martinčeková Miriama 20 Žilina 2:14:48 145
96. Štubňa Michal 53 Plavecký seniorský klub (Masters) Žilina 2:16:49 123
97. Panák Michal 22 Horný Hričov 2:17:49 77
98. Jambor Stanislav 36 Žilina 2:17:49 142
99. Paur Stanislav 27 Žilina 2:33:28 94
Sim Michal 39 Lietava 29
Bušvy Michal 16 Cyklistický spolok Žilina 95
Jakeš Marek 33 Žilina 140
Banas Mateusz 26 Katowice
Beniačová Linda 34 Žilina
Bíla Lenka 21 Dubnica nad Váhom
Danis Milan 42 Žilina
Dupkala Dávid 36 Žilina
Estočák Anton 35 Žilina
Chovanculiak Marek 17 Cyklistický spolok Žilina
Jachymczyk Norbert 34 KB MCKisK Jaworzno
Katzlaff Kai 34 Braunsweig
Kotryk Milan 42 Adidas sportdiag-team
Krawczyk Agnieszka 19 AGH Krakow (POL)
Líška Ľubomír 59 AK Žilina
Markuliak Michal 28 Bratislava
Michálek Michal 17 Cyklistický spolok Žilina
Onofrej Erik 31 O5 BK Furča Košice
Smutný Dušan 49 ŠK STAR Rajecké Teplice
Švajda Alojz 36 Žilina
Tománek Jakub 26 D- studio Slavičín
Zmrhala Ján 29 MK Rajec
Žucha Tomáš 17 Cyklistický spolok Žilina

Pridaj komentár