Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Výsledky vianočného behu 2012 – maratón

  • No Comments

Výsledky – maratón

P Priezvisko a meno Vek Klub resp. Mesto Výsledný čas Štart. číslo
1. Tichý Peter Pefo 43 MKP Źilina 2:52:22 58
2. RoczkowskyKI Artur 47 SBD ENERGETYK RYBNIK (POL) 3:01:08 33
3. Portašík Peter 49 AK Grafobal Skalica 3:04:49 89
4. Kaszyca Pawel 24 SBD Eneregetik Rybnik 3:05:09 98
5. Tománek Roman 52 Gallak Slavičín 3:06:59 80
6. Jaroš Róbert 37 Žilina 3:07:42 69
7. Hanzlík Ondrej 52 AK Baník Prievidza 3:08:34 82
8. Sedlák Pavel 41 Slatinany 3:12:08 50
9. Michalec Tomáš 23 Predmier 3:18:49 81
10. Uhrecký Pavel 38 Sportdiag team 3:19:27 70
11. Šmárik Milan 50 CS Mont Žilina 3:20:57 30
12. Hrabuška Jaroslav 55 MK Seitl Ostrava 3:22:07 56
13. Mrajca Tomáš 40 MK Seitl Ostrava 3:22:13 46
14. Jakubec Michal 31 Zažiť 3:24:15 60
15. Dibala Milan 38 Gajary 3:25:40 76
16. Cirják Michal 26 Poprad 3:26:46 84
17. Zlocha Jozef 55 AK Baník Prievidza 3:29:11 32
18. Zeleník Jozef 59 Honeywell Partizánske 3:29:23 59
19. Hrin Miroslav 48 Žilina 3:30:38 35
20. Benča Ivan 35 Horné Hámre 3:31:25 97
21. Ulma Tomáš 48 Praha 3:35:39 67
22. Svozil Libor 41 MK Seitl Ostrava 3:37:01 41
23. Oravec Matej 16 Žilina 3:38:34 57
24. Pachtová Iva 42 MK Seitl Ostrava 3:39:38 53
25. Devečka Vladimír 55 CS Mont Žilina 3:39:40 62
26. Jurík Peter 42 Prievidza 3:44:20 40
27. Vondráček Dušan 48 Trenčín 3:45:06 31
28. Mecele Jozef 51 MKL Kremnica 3:50:10 61
29. Miščík Ladislav 47 1.CK Zámostie Trenčín 3:55:06 38
30. Ševčík Štefan 61 ŠKP Prievidza 4:02:16 73
31. Hýrošš Pavol 60 BS Tatran Turany 4:03:29 71
32. Krumer Miroslav 64 MK Ostrov 4:06:21 75
33. Kriško Miroslav 55 42195.sk 4:06:21 64
34. Hatalová Eva 40 Tatran Spišská Nová Ves 4:13:40 52
35. Vostrý Miroslav 35 MK Kladno 4:18:15 66
36. Dolejš Ján 63 TJ Sokol Unhošť 4:20:14 42
37. Kincel Pavol 61 Tatran Turany 4:22:22 78
38. Simon Alexander 65 DS Žilina 4:23:23 68
39. Michalička Ivan 44 Žilina 4:23:48 74
40. Podhorský Róbert 32 Gbeľany 4:37:59 63
41. Minarovič Roman 43 Behnaboso.sk 4:37:59 87
42. Csomósová Judit 42 Čiga-biga team marathon 4:44:16 79
43. Fujerík Milan 46 Čiga Biga Teammaratón 4:44:16 54
Evin Ondrej 36 Partizán Bardejov 83
Pavuk Marián 37 Spider team Levice 88
Duriga Stanislav 50 Trenčín
Gajdoš Peter 50 Kysucké Nové Mesto
Jagelka Jozef 45 Zubrohlava
Nagy David 45 Bratislava
Nemečková Martina 47 Praha
Sadílek Václav 62 TJ Albrechtice

Pridaj komentár