Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Polmaratón

  • No Comments

Meno a priezvisko VekKlub resp. Mesto
Milan Kotrík44Sport-diag team

Peter Novák52BS Tatran Turany
Martin Valent36Victory fitness
Vladimír Kaštier55BS Tatran Turany
Katarína Kramarová
34Bytča
Marián Šidlo35Žilina
Linda Beniačová34Žilina
Miroslav Ilavský25Dubnica nad Váhom
Jozef Slota38Maratón klub Rajec
Marek Pavúk13Aquasport Levice
Anton Backo43Žilina
Juraj Grajcar36Žilina
Stanislav Paur27Žilina
Martin Novák23Žilina
Slavomír Urbanovský46BS Tatran Turany
Anton Estočák35Žilina
Peter Tomašovič27Time Out OZ
Dávid Boguský17Stará Lubovňa
Marián Pták42Kolkársky klub Tatran Sučany
Milan Garbier28Žilina
Viliam Mrvečka51Teplička nad Váhom
Pavol Martinek68Zástranie
Roman Duda40Martin
Juraj Meliš26Divina Racing Teamb
Mateusz Banas26Katowice
Jakub Tománek26D- studio Slavičín
Martina Húsková25TJ Bodice
Zdenko Koleda41Maraton klub Rajec
Marek Ostrochovský27Slovanet
Štefan Gašo26Žilina
Alojz Kováčik263NT Trinity

Matej Fabšík27AK MKŠS Kysucké Nové Mesto
František Smák42Žilina
Kai Katzlaff34Braunsweig
Tomáš Slanička26Žilina
Peter Janura27S.A.G. Žilina
Norbert Jachymczyk34KB MCKisK Jaworzno
Matej Vyšňa24Dukla Trenčín Trek
Dávid Bartáky13KPŠ Nereus Žilina
Ján Bartáky52Žilina
Pavol Mizera34KKM Ochodnica
Peter Šuty30KKM Krasno nad Kysucou
Jozef Martinček22Žilina
Peter Oravec42Trixbike Žilina
Michal Panák22Horný Hričov
Juraj Káčer22Triatlon team KPŠ Nereus Žilina
Milan Danis42Žilina
Ľubomír Líška59AK Žilina
Branislav Dubeň15KPŠ Nereus Žilina
Tomáš Majer20Martin
Pavol Šimášek53Stará Bystrica
Jaroslav Minarčín34Radoľa
Štefan Hudec33Radoľa
Martin Mintál16Cyklistický spolok Žilina
Michal Bušvy16Cyklistický spolok Žilina
Marek Chovanculiak17Cyklistický spolok Žilina
Milan Lukáč16Cyklistický spolok Žilina
Tomáš Žucha17Cyklistický spolok Žilina
Michal Michálek17Cyklistický spolok Žilina
Martin Dubeň17Cyklistický spolok Žilina
Jiří Janda43Žilina
Miroslav Hanus38Žilina
Miriama Martinčeková20Žilina
Alojz Švajda36Žilina
Róbert Šaray39Žilina
Michal Vyvozil36Žilina
Stanislav Beliansky48Štiavnik
Martin Moravec20Žilina
Tomáš KošťanTriatlon KPŠ Nereus Žilina
Pavol Košťan50Triatlon KPŠ Nereus Žilina
Ivan Bielik37Sport-diag team
Peter Piják27Nesluša
Sylvia Sebastian355.pSU Zilina
Patrik Sebastian40Žilina
Miroslav Kovalík37Martin
Milan Kotryk42Adidas sportdiag-team
Michał ChrapkiewiczRybnik
Štefan Žugec52Batizovce
Milan Šoltýs40Batizovce
Michal Sim39Lietava
Michal Štubňa53Plavecký seniorský klub (Masters) Žilina
Martin Mozi30Bratislava
Janka Koledová Žideková52MK Rajec
Ján Zmrhala29MK Rajec
Daniel Mrázik23Žilina
Peter Fašung63Prievidza
Ján Klučiarik18MkŠS AK Kysucké Nové Mesto
Anton Kupka35KKM Čadca
Tibor Ponek36Ponek.sk
Ján Slivka55KKM Čadca
Jozef Štyrák22Žilina
Zita Galambošová41Košice
Zuzana Chalabalová50Košice
Erik Onofrej31O5 BK Furča Košice
Dušan Smutný49ŠK STAR Rajecké Teplice
Agnieszka Krawczyk 19AGH Krakow (POL)
Eva Budinská56OU Poluvsie
Marek Jakeš33Žilina
Tomáš Pukaj28Dplný Kubín
Michal Vecheter21Východná
Stanislav Jambor36Žilina
Daniela Jamborová15Žilina
Alena Pochybová40 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Pavol Uhlárik53MK Rajec
Lenka Bíla21Dubnica nad Váhom
Anna Fiabánová46KPŠ Nereus Žilina
Peter Fiabáne49KPŠ Nereus Žilina

Martina Fiabánová21KPŠ Nereus Žilina
Peter Prešnajder44AŠK Grafobal Skalica
Lenka Kukurová27Košice
Radoslav Bujdoš38Nižná Myšľa
Dušan Hujo37Bratislava
Ján Uhlárik49MK Rajec
Ján Bulejčík22Sokol Žilina
Martin Mitro35Žilina
Štefan Hrčirík70BK Tatran Turany
Radovan Bíroš26Ružomberok
Michal Zvrškovec29Bratislava
Ivo Lazar26Divina racing team
Michal Markuliak28Bratislava
Ivo Haničinec45BS Slopné(Luhačovice)
Dávid Dupkala36Žilina

Pridaj komentár