Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Polmaratón | VB2013

  • No Comments

Meno a priezvisko VekKlub resp. Mesto
Ivo Požár76Žilina
Vlastimil Martinát36BS Popov
Martin Lazar29Žilina
Andrej Lalinský30Huráá Žilina
Andrej Ponechal36STOP krimi
Anton Backo44Žilina
Barbora Grísová19Triatlon team Nereus Žilina
Ivan Beňo37Kysucké Nové Mesto
Miroslav Kovalík38Strene
Ivan Bielik37Spordiag
Ľudovít Beliansky42Lehota pod Vtáčnikom
Branislav Bielečka 20 Žilina
Branislav Karafa24Vysoké Tatry
Marek Ostrochovský 28 Súľov
Rastislav Cibulka 48 Prievidza
Dano Pokorný29CK Stonoha
Danuše Škrdová48MK Seitl Ostrava
Pavol Durdík58BS Tatran Turany
Dušan Michalec39Tesco running team
František Rusnák32Triatlon Team Nereus Žilina
Peter Fiabáne50KPŠ Nereus Žilina
František Kučák29KKM Čadca
Štefan Hudec34Radoľa
Jakub Hýbl21Žilina
Ivona Barčíková17Varín
Alexandra Bulejčíková16Žilina
Ján Bulejčík23Triatlon team Nereus Žilina
Ján Rybár37ŠK Konská
Ján Bucha57KKM Čadca
Jaroslav Cibík38Dubnica nad Váhom
Jozef Comorek35Žilina
Juraj Grajcar38Martin
Janka Koledová Žideková53MK Rajec
Zdenko Koleda42MK Rajec
Jozef Straňanek38MK Rajec
Ján Slivka56KKM Čadca
Jiří Jelínek38Valachiarun.cz
Tomáš Jurkovič30Triatlon Team Nereus Žilina
Kateřina Nepovimová40Čeladná
Juraj Káčer23Triatlon team Nereus Žilina
Peter Kasman23MK Rajec
Katarína Bielečková28Žilina
Michal Kolena29ŠKP KBL Martin
Pavol Koštan51Triatlon Team Nereus Žilina
František Kráľ 47 Žilina
Marián MagdolenŽilina
Ladislav Heglas 34 Žilina
Linda Beniačová35Žilina
Tomáš Loveček35Žilina
Ľubomír Rus41Nováky
Ľuboš Káčer26Born to run
Lukáš Harant23Žilina
Marián Pták43Kolkársky klub Tatran Sučany
Martin Jas37Považská Bystricam
Martim Loziniak35Prievidza
Marián Bugloš38KBBS Turčianske Teplice
Matej Fabšík 28 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Michal Štubňa54Triatlon Team Nereus Žilina
Michal Kašjak36Vrútky
Michal Sim40Lietava
Milan Haba43AC Malacky
Milan Jasenka59Žilina
Marcel Milo24TNV racing
Miriam Mikolková15Jaseňové
Miroslav Hrin49Žilina
Milan Lukáč17CyS Žilina
Ladislav Kniha16CyS Žilina
Michal Bušfy17CyS Žilina
Pavol Bušík16CyS Žilina
Tomáš Person15CyS Žilina
Matúš Štoček14CyS Žilina
Adrián Blaško14CyS Žilina
Pavol Hartiník15CyS Žilina
Matej Vyšňa25CyS Žilina
Marián Jurík28Žilina
Vladimír Devečka56Montáž CS Žilina
Peter Moravčík20Žilina-Trnové
Michal Mrvečka24Martin
Viliam Mrvečka52Teplička nad Váhom
Katarína Kramárová35Bytča
Rudolf Pado44Liptovský Mikuláš
Pavol Polonec34RCM Martin
Pavol Tomčík29Liptovský Mikuláš
Patrik Sebestian 415.p.S.U.Žilina
Pavol Mizera 35KKM CADCA
Pavol Sivák32Triatlon team Nereus Žilina
Vladimír Pawlus35Hory Kysúc
Vladimír Kačerík57MKŠS Kysucké Nové Mesto
Ľuboš Papánek48MKP Źilina
Peter Hrivnák36Martin
Peter Oravec43Žilina
Peter Piják28Nesluša
Peter PasztorMartin
Ján Piala21MK Rajec
Peter Novák53BS Tatran Turany
Peter Potočný35Trenčín
Roman Duda 41Martin
Radoslav Vrbenský29Liptovský Mikuláš
Rastislav Bodajla34Vinné
Jaroslav Minarčin35Radoľa
Róbert Gireth30Triatlon team Nereus Žilina
Richard Sňahničan20Teplička nad Váhom
Robert Kowalski 45SBD Energetyk Rybnik. Rybnik
Róbert Kulla26Kysuckí hromili
Jozef Kulla 26Kysuckí hromili
František Smák43Žilina
Matej Moravčík21Stráňavy
Erika Belianska14Štaivnik
Stanislav Beliansky49Štiavnik
Ivo Haničinec46BS Slopné
Silvia Kozánková 32Bystrička
Peter Sirota44Liptovský Mikuláš
Ján Skorčík43Dynamo Turzovka
Tomáš Slanička27Žilina
Martin Krutošík39Kotešová
Jozef Slota39MK Rajec
Soňa VnenčákováTriatlon team Trnava
Štefan Svik36Žilina
Mária Stanovičová 33 Partizánske
Štefan Gašo27S.A.G. Žilina
Sylvia Sebestian365.p.S.U. Žilina
Tomáš Majer21Žilina
Tomáš Michalec24Tesco running team
Barbora Tavačová20Žilina
Ľuboš Thomka32ŠKP KBL Martin
Timotej Židuljak15CyS Žilina
Tomáš Buček22Žilina
Tomáš Pukaj29Cyklopozitív klub Žilina
Peter Tomašovič28Žilina
Jozef Spiska63Prievidza
Veronika Otrubová24Triatlon Team Nereus Žilina
Ľubomír Kučák39 Čadca
Zuzana Chalabalová40Košice
Lenka Wágnerová41MK Seitl Ostrava

Jozef Ištok55AK Baník Prievidza

Pridaj komentár