Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

feb

15

Výsledky – Lyžiarske preteky – podľa kategórií


  

Oficiálna výsledková listina


Kategória: 1.dievčatá 1-2 ročník

START. CISLA: Biele
POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 157 – Geatikova Lea – ZS Javorku – 0:53.52
2. 156 – Komlosiova Rad – ZS Karpatska – 0:54.67
3. 151 – Barcikova Alex – ZS Martinska – 0:57.44
4. 161 – Jurcackova Sof – ZS Martinska – 1:10.87
5. 155 – Blazekova Tati – ZS Javorku – 1:22.34
6. 153 – Fuhrichova Adr – ZS Javorku – 1:30.61
7. 160 – Polakova Zofia – ZS Limbova – 1:37.60

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
158 – Hrbanova Ella – ZS Zaymusa
159 – Gavlakova Nina – ZS Karpatska


Katergória: 2.chlapci 1-2 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 180 – regist – Ulicny Martin – ZS Zavodie – 34.20
2. 176 – Miartus Samuel – ZS Zavodie – 43.71
3. 181 – Bugan Martin – ZS Hajik – 43.96
4. 182 – Timko Michal – ZS Oravska – 46.04
5. 172 – Jurcacko David – ZS Martinska – 52.28
6. 177 – Soska Simon – ZS Martinska – 52.40
7. 175 – Kovalik Simon – ZS Limbova – 54.27
8. 173 – Sklenar Martin – ZS Hajik – 1:01.90
9. 183 – Stilla Daniel – ZS Karpatska – 1:01.90
10. 174 – Kassa Matej – ZS Limbova – 1:02.56
11. 178 – Trojak Alex – ZS Karpatska – 1:24.59

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
158 – Hrbanova Ella – ZS Zaymusa
179 – De Wilde Xandex – Oravska

VYLÚČENÍ:
=====================================================================
184 – Hrasko Richard – Oravska


Katergória: 3.dievčatá 3-4 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 202 – regist – Krnacova Vikto – ZS Karpatska – 0:30.14
2. 193 – regist – Sobichova Alex – ZS Jarna – 0:34.58
3. 192 – regist – Kocurkova Barb – ZS Oravska – 0:34.76
4. 194 – regist – Ganova Alexand – ZS Jarna – 0:34.91
5. 206 – regist – Vanova Lucka – ZS Jarna – 0:37.54
6. 191 – regist – Miartusova Sil – ZS Zavodie – 0:39.27
7. 210 – Stolarikova Kr – ZS Oravská – 0:42.08
8. 195 – Michalickova Z – ZS Hajik – 0:42.46
9. 204 – Slavikova Sona – ZS Martinska – 0:42.47
10. 197 – Kopij Alexandr – ZS Karpatska – 0:44.74
11. 196 – Čungova Tatian – ZS Javorku – 0:44.87
12. 201 – Podesvova Ema – ZS Martinska – 0:49.97
13. 205 – Harcinikova Lu – ZS Hájik – 0:52.99
14. 200 – Fedorova Danie – ZS Limbova – 0:56.19
15. 198 – Marusakova Emk – ZS Hajik – 1:04.15

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
199 – Kurnocikova Dominika – ZS Oravska


Katergória: 4.chlapci 3-4 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 227 – regist – Jarabek Michal – ZS Zavodie – 0:28.92
2. 217 – Liscak Richard – ZS Hajik – 0:35.49
3. 220 – Soska Viktor – ZS Javorku – 0:37.41
4. 212 – Spisak Marek – ZS Limbova – 0:40.73
5. 226 – Goga Denis – ZS Javorku – 0:41.27
6. 211 – Tandara Marian – ZS Limbova – 0:41.98
7. 216 – Fric Peter – ZS Javorku – 0:42.03
8. 223 – Pauliny Tomas – ZS vKarpatska – 0:42.61
9. 228 – Topos Filip – ZS Martinska – 0:42.62
10. 215 – reist Hrasko Patrik – ZS Oravska – 0:43.69
11. 229 – Hubocan Šimon – ZS Martinska – 0:44.00
12. 224 – Toman Peter – ZS Javorku – 0:46.04
13. 221 – Lasciak Kristi – ZS Oravska – 0:47.30
14. 214 – Bohus David – ZS Karpatska – 0:51.19
15. 218 – Ondrusik Ondre – ZS Javorku – 0:52.51
16. 222 – Belaqua Marek – ZS Oravska – 0:53.23
17. 225 – Orsula Jakub – ZS Hajik – 1:00.07

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
219. Mlynar Dominik – ZS Javorku


Katergória: 5.dievčatá 5-6 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================

1. 21 – regist – Jarabekova Kat – ZS Zavodie – 0:31.33
2. 26 – regist – Lichnerova Lin – ZS Oravska – 0:33.80
3. 5 – regist – Gargulakova Em – ZS Karpatska – 0:34.55
4. 22 – Buganova Veron – ZS Hajik – 0:41.41
5. 27 – Milecova Nikol – ZS Gastanova – 0:41.70
6. 8 – Timkova Kristi – ZS Oravska – 0:41.96
7. 3 – Lukacova Sona – ZS Lichardova – 0:42.13
8. 7 – Kubjatkova Mar – ZS Banova – 0:42.54
9. 23 – Stanikova Alen – ZS Lichardova – 0:42.99
10. 17 – Mayerova Silvi – ZS Jarna – 0:43.99
11. 24 – Kasajova Ema – ZS LimbovA – 0:44.09
12. 15 – Gavulova Tatia – ZS Javorku – 0:45.12
13. 1 – Bajankova Ivan – ZS Gastanova – 0:45.36
14. 6 – Benova Andrea – ZS Limbova – 0:45.75
15. 18 – Belincova Lenk – ZS Limbova – 0:46.09
16. 4 – Hajovska Krist – ZS Karpatska – 0:47.29
17. 10 – Lestanova Ivan – ZS Banova – 0:47.40
18. 14 – Kralikova Katk – ZS Hajik – 0:48.36
19. 20 – Vecerova Vikto – ZS Oravska – 0:51.45
20. 11 – Klucikova Patr – ZS Martinska – 0:51.48
21. 16 – Rybanova Lucia – ZS Jarna – 0:52.24
22. 28 – Koniarova Ema – ZS Hájik – 0:53.90
23. 12 – Partmanova Iva – ZS Limbova – 0:57.77
24. 25 – Kucerikova Kat – ZS Martinska – 0:58.59
25. 13 – Liptakova Karo – ZS Javorku – 1:01.18
26. 2 – Chomova Anna – ZS Limbova – 1:12.62


Katergória: 6.chlapci 5-6 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================

1. 39 – regist – Brudnák Marek – ZS Karpatska – 0:30.07
2. 49 – regist – Svetlik Jakub – ZS Hajik – 0:31.71
3. 35 – Konecny Pavol – ZS Hajik – 0:36.06
4. 32 – Hruska Samuel – ZS Javorku – 0:36.82
5. 46 – regist Vandlik Marko – ZS Limbova – 0:37.73
6. 34 – Gasparik Brani – ZS Gastanova – 0:38.51
7. 38 – Polak Jakub – ZS JAvorku – 0:39.18
8. 47 – Szabo Andrej – ZS Limbova – 0:39.70
9. 45 – Jaso Matej – ZS Jarna – 0:39.97
10. 41 – Raab Matej – ZS Oravska – 0:40.48
11. 33 – Pejko Lubos – ZS Oravska – 0:42.07
12. 40 – Slatinsky Jan – ZS Martinska – 0:42.43
13. 44 – Zatkuliak Ivan – ZS Jarna – 0:42.52
14. 37 – Kovac Milan – ZS Martinska – 0:42.52
15. 36 – Michalek Juraj – ZS Banova – 0:43.83
16. 42 – Iwaniec Simon – ZS Karpatska – 0:45.59
17. 48 – Oles Matej – ZS Jarna – 0:48.60
18. 43 – Mano Lukas – ZS Limbova – 0:49.20


Katergória: 7.dievčatá 7-9 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 70 – regist – Sobichova Alzb – ZS Jarna – 0:30.55
2. 61 – Labovska Klaud – ZS Hajik – 0:35.82
3. 69 – Zabrodska Luci – ZS Lichardova – 0:37.19
4. 62 – Chlapikova Nik – ZS Martinska – 0:37.64
5. 74 – Tomcikova Kris – ZS Banova – 0:38.11
6. 75 – Stancova Eva – ZS Lichardova – 0:38.34
7. 73 – Stanikova Nata – ZS Lichardova – 0:38.64
8. 65 – Kubjatkova Mic – ZS Banova – 0:38.67
9. 77 – Snajderova Zuz – ZS Karpatska – 0:40.89
10. 72 – Mrazova Lenka – ZS Javorku – 0:41.53
11. 63 – Michalova Radk – ZS Hajik – 0:41.99
12. 78 – Kovacova Mirka – 0:42.34
13. 71 – Sediva Michael – ZS Gastanova – 0:42.64
14. 68 – Surovcikova Na – ZS Karpatska – 0:43.18
15. 79 – Polakova Alwxa – ZS Banova – 0:43.35
16. 76 – Tomcikova Gabr – ZS Banova – 0:48.87

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
67. Miskovicova Patricia – ZS Javorku


Katergória: 8.chlapci 7-9 ročník

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================

1. 96 – regist – Bullo Dominik – ZS Jarna – 0:28.94
2. 98 – regist – Kuhajdik Matej – ZS Hajik – 0:29.18
3. 95 – regist – Kuhajdik Adam – ZS Hajik – 0:29.51
4. 82 – regist – Sudek Martin – ZS Oravska – 0:30.43
5. 104 – Jaso Marek – ZS Javorku – 0:33.74
6. 105 – Rojcan Adam – ZS Hajik – 0:33.83
7. 92 – Maslancik Mart – ZS Martinska – 0:34.47
8. 86 – Polak Simon – ZS Limbova – 0:36.71
9. 83 – Oakos Anton – ZS Limbova – 0:37.20
10. 90 – Slauka Michal – ZS Limbova – 0:37.40
11. 91 – Uskovits Richa – ZS Jarna – 0:37.69
12. 88 – Cizmarik Andre – ZS Banova – 0:38.25
13. 89 – Ihnat Jakub – ZS Gastanova – 0:38.53
14. 97 – Danaj Dominik – ZS Martinska – 0:41.06
15. 84 – Hallon Robert – ZS Limbova – 0:41.61
16. 103 – Kovac Matej – ZS Javorku – 0:45.37
17. 93 – Gomdarsky Jaku – ZS Limbova – 0:46.88
18. 102 – Velisky Peter – ZS Javorku – 0:47.66
19. 94 – Cvirik Adam – ZS Limbova – 0:57.04

ODSTÚPILI:
=====================================================================
81. Vecera Peter – ZS Oravska
101. Boron Tomas


Katergória: 9.dievčatá snowboard

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 119 – Gaborova Miros – ZS Martinska – 0:50.77
2. 114 – Bosikova Gabik – ZS Gastanova – 0:53.60
3. 117 – Kotrbancova Al – ZS Gastanova – 0:55.07
4. 123 – Drndova Veroni – ZS Javorku – 0:56.70
5. 113 – Trnkova Terka – ZS Hajik – 1:08.03
6. 121 – Mrazikova Sara – ZS Martinska – 1:13.84
7. 111 – Kosova Katarin – ZS Jarna – 1:16.36
8. 116 – Suchomelova Ka – ZS Karpatska – 1:18.64


Katergória: 10.chlapci snowboard

POČASIE: Jasno | SNEH: Zmrznutý | TEPLOTA:-5°C
POR. ŠT.
Č. KOD MENO+PRIEZVISKO KLUB RN ČAS BODY
=====================================================================
1. 144 – Sedliak Tomas – ZS Limbova – 0:48.20
2. 134 – Kvasnica Jakub – ZS Gastanova – 0:53.16
3. 135 – Vavrica Peter – ZS Karpatska – 0:53.36
4. 138 – Hajducik Tomas – ZS Karpatska – 0:53.67
5. 133 – Palutka David – ZS Jarna – 0:55.16
6. 139 – Michulek Denis – ZS Banova – 0:55.46
7. 147 – Svoboda Peter – ZS Hajik – 0:57.70
8. 141 – Misur Daniel – ZS Hajik – 0:58.87
9. 143 – Laluha Matus – ZS Martinska – 0:59.56
10. 136 – Soska Milan – ZS Limbova – 0:59.98
11. 149 – Straka Oliver – ZS Javorku – 1:02.13
12. 140 – Halka Samuel – ZS Karpatska – 1:11.57
13. 142 – Alan Arce Alex – ZS Jarna – 1:17.67
14. 132 – Masnica Milan – ZS Banova – 1:20.19
15. 146 – Kucera Daniel – ZS Oravska – 1:29.00
16. 148 – Brnak Martin – ZS Jarna – 1:29.47

NEŠTARTOVALI:
=====================================================================
131. Jasso Marek – ZS Javorku
145. Kovac Matej – ZS Javorku

Comment ( 1 )

  • Kto meral tú teplotu mal asi zaseknutý teplomer -5stup. bolo ak tak v pri východe s reštaurácie :o)) ale pretek zvládnutý na jednotku.

Pridaj komentár