Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

O Sever proti juhu

  • No Comments

Žilinčania sa bavia futbalom aj na piesku/Sever proti juhu 2018

Na 11.ročníku tohto podujatia odohrá každé mužstvo jeden zápas, ktorý bude v dĺžke približne 30 minút. Celková dĺžka jedného stretnutia závisí od počtu prihlásených družstiev. Uverejnený rozpis zápasov bude na www.sport.zilina.sk od 5. septembra 2018. Prihlasovanie družstiev možné do 04. septembra 2018.

Počet hráčov na ihrisku 4 + brankár. Striedanie ľubovoľné. Hrá sa na piesku podľa pravidiel plážového futbalu a pravidiel tohto turnaja. Každé družstvo sa hlási minimálne 15 minút pred zápasom v organizačnom stánku na Námestí Andreja Hlinku. Pokiaľ je družstvo riadne prihlásené, ale na stretnutie sa nemôže dostaviť, je nutné aby túto skutočnosť okamžite nahlásilo na telefónne číslo +421 908 930 093. Pokiaľ tak družstvo nespraví a na zápas nepríde, v budúcnosti sa nemôže na turnaji a podobných športových aktivitách zúčastniť!!

Vstup na turnaj bez poplatku.

Súčasťou podujatia Žilinčania sa bavia futbalom na Námestí Andreja Hlinku bude exhibícia spojená s predstavením slovenskej a estónskej reprezentácie v plážovom futbale, ktoré odohrajú v Žiline dve oficiálne prípravne stretnutia. Táto exhibícia sa uskutoční v piatok 7.septembra 2018 o 16:00hod.  

Oficiálne medzinárodné stretnutia v plážovom futbale, Slovensko – Estónsko, v piatok 7.septembra o 18:00 hod v Extreme Parku a v sobotu 8.septembra o 9:00 hod. v Extreme parku.

Prihlasujte sa len v prípade, že ste si istý účasťou Vášho družstva !!!!

Ak sa prihlásite na turnaj Sever proti Juhu a nemôžete prísť prosím obratom nám dajte vedieť, najneskôr však 48 hodín pred Vašim zápasom. V prípade, že neprídete a neodhlásite svoje družstvo, nebudete môcť v budúcnosti štartovať na tomto prípadne podobnom podujatí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.