Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Výsledky vianočného behu 2013 – Polmaratón

  • No Comments

Polmaratón
 
Štartové číslo Priezvisko meno Vek Klub resp. Mesto Výsledný čas Poradie
177 Jurkovič Tomáš 30 Triatlon Team Nereus Žilina 1:17:22 1.
390 Koleda Zdenko 42 MK Rajec 1:18:13 2.
40 Pukaj Tomáš 29 Cyklopozitív klub Žilina 1:19:10 3.
292 Káčer Juraj 23 Triatlon team Nereus Žilina 1:20:39 4.
411 Michalec Tomáš 24 Tesco running team 1:20:53 5.
298 Fabšík Matej 28 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:21:16 6.
173 Vyšňa Matej 25 CyS Žilina 1:22:33 7.
137 Hudec Štefan 34 Radoľa 1:24:28 8.
558 Potočný Peter 35 Trenčín 1:24:40 9.
291 Krutošík Martin 39 Kotešová 1:27:29 10.
422 Ponechal Andrej 36 STOP krimi 1:27:53 11.
467 Bulejčík Ján 23 Triatlon team Nereus Žilina 1:30:10 12.
505 Hrivnák Peter 36 Martin 1:30:37 13.
21 Sebestian Sylvia 36 5.p.S.U. Žilina 1:30:52 14.
18 Sebestian Patrik 41 5.p.S.U.Žilina 1:30:53 15.
204 Haničinec Ivo 46 BS Slopné 1:30:55 16.
198 Vnenčáková Soňa   Triatlon team Trnava 1:31:51 17.
271 Piala Ján 21 MK Rajec 1:32:38 18.
494 Bielik Ivan 37 Spordiag 1:33:05 19.
520 Kovalík Miroslav 38 Strene 1:33:06 20.
28 Smák František 43 Žilina 1:33:35 21.
98 Fiabáne Peter 50 KPŠ Nereus Žilina 1:33:36 22.
303 Straňanek Jozef 38 MK Rajec 1:33:50 23.
90 Beliansky Stanislav 49 Štiavnik 1:33:52 24.
114 Kulla Róbert 26 Kysuckí hromili 1:34:19 25.
302 Sim Michal 40 Lietava 1:34:20 26.
299 Kašjak Michal 36 Vrútky 1:34:37 27.
183 Beniačová Linda 35 Žilina 1:35:13 28.
115 Pták Marián 43 Kolkársky klub Tatran Sučany 1:35:30 29.
62 Slanička Tomáš 27 Žilina 1:36:00 30.
304 Kasman Peter 23 MK Rajec 1:36:01 31.
180 Otrubová Veronika 24 Triatlon Team Nereus Žilina 1:36:09 32.
295 Thomka Ľuboš 32 ŠKP KBL Martin 1:37:03 33.
362 Skorčík Ján 43 Dynamo Turzovka 1:37:26 34.
95 Beliansky Ľudovít 42 Lehota pod Vtáčnikom 1:37:33 35.
300 Koštan Pavol 51 Triatlon Team Nereus Žilina 1:38:01 36.
15 Oravec Peter 43 Žilina 1:38:05 37.
147 Kniha Ladislav 16 CyS Žilina 1:38:16 38.
175 Kučák Ľuboslav 39 Čadca 1:38:34 39.
1 Kowalski Robert 45 SBD Energetyk Rybnik. Rybnik 1:38:53 40.
327 Slota Jozef 39 MK Rajec 1:39:18 41.
264 Duda Roman 41 Martin 1:39:21 42.
205 Martinát Vlastimil 36 BS Popov 1:39:32 43.
324 Jas Martin 37 Považská Bystricam 1:39:37 44.
433 Buček Tomáš 22 Žilina 1:39:48 45.
244 Bugloš Marián 38 KBBS Turčianske Teplice 1:39:51 46.
68 Hrin Miroslav 49 Žilina 1:39:54 47.
166 Pawlus Vladimír 35 Hory Kysúc 1:40:05 48.
377 Mizera Pavol 35 KKM CADCA 1:40:06 49.
14 Ištok Jozef 55 AK Baník Prievidza 1:40:13 50.
580 Karafa Branislav 24 Vysoké Tatry 1:40:15 51.
129 Minarčin Jaroslav 35 Radoľa 1:40:41 52.
25 Moravčík Peter 20 Žilina-Trnové 1:40:54 53.
282 Papánek Ľuboš 48 MKP Źilina 1:40:55 54.
400 Michalec Dušan 39 Tesco running team 1:41:10 55.
364 Svik Štefan 36 Žilina 1:41:31 56.
296 Kolena Michal 29 ŠKP KBL Martin 1:42:40 57.
371 Comorek Jozef 35 Žilina 1:42:53 58.
586 Konečný Daniel 42 TAT Martin 1:43:20 59.
594 Rybár Ján 37 ŠK Konská 1:43:38 60.
414 Grajcar Juraj 38 Martin 1:44:19 61.
260 Piják Peter 28 Nesluša 1:44:34 62.
269 Gireth Róbert 30 Triatlon team Nereus Žilina 1:44:53 63.
440 Grísová Barbora 19 Triatlon team Nereus Žilina 1:45:21 64.
67  Bucha  Ján  57  KKM Čadca 1:45:42 65.
128 Spiska Jozef 63 Prievidza 1:46:01 66.
139 Lukáč Milan 17 CyS Žilina 1:46:08 67.
169 Jurík Marián 28 Žilina 1:46:21 68.
293 Gašo Štefan 27 S.A.G. Žilina 1:47:09 69.
593 Jakubík Stanislav 39 Žilina 1:47:20 70.
268 Kozánková Silvia 32 Bystrička 1:47:33 71.
112 Bodajla Rastislav 34 Vinné 1:47:37 72.
543 Moravčík Matej 21 Stráňavy 1:47:48 73.
2         1:48:29 74.
554 Cibík Jaroslav 38 Dubnica nad Váhom 1:48:30 75.
473 Majer Tomáš 21 Žilina 1:48:53 76.
294 Kačerík Vladimír 57 MKŠS Kysucké Nové Mesto 1:49:33 77.
549 Židuljak Timotej 15 CyS Žilina 1:49:41 78.
49 Ostrochovský Marek 28 Súľov 1:49:43 79.
334 Hartiník Pavol 15 CyS Žilina 1:49:46 80.
595 Lalinský Andrej 30 Huráá Žilina 1:50:19 81.
354 Slivka Ján 56 KKM Čadca 1:50:47 82.
91 Belianska Erika 14 Štaivnik 1:50:50 83.
266 Pasztor Peter 39 Martin 1:50:59 84.
45 Haba Milan 43 AC Malacky 1:51:44 85.
353 Harant Lukáš 23 Žilina 1:51:49 86.
297 Mrvečka Viliam 52 Teplička nad Váhom 1:51:59 87.
1459 Uhlárik Pavol 54 MK Rajec 1:52:10 88.
531 Milo Marcel 24 TNV racing 1:52:50 89.
232 Vrbenský Radoslav 29 Liptovský Mikuláš 1:53:40 90.
592 Hoterová Jana 30 Žilina 1:54:55 91.
468 Bulejčíková Alexandra 16 Žilina 1:54:56 92.
606 Pinčák Štefan 41 Žilina 1:54:57 93.
172 Greguš Anton 29   1:55:23 94.
394 Štoček Matúš 14 CyS Žilina 1:55:30 95.
301 Chalabalová Zuzana 40 Košice 1:55:35 96.
475 Mrvečka Michal 24 Martin 1:58:40 97.
228 Tomčík Pavol 29 Liptovský Mikuláš 1:59:11 98.
429 Požár Ivo 76 Žilina 1:59:21 99.
104 Novák Peter 53 BS Tatran Turany 1:59:33 100.
52 Rusnák František 32 Triatlon Team Nereus Žilina 2:00:14 101.
476 Bielečka Branislav 20 Žilina 2:01:48 102.
231 Sirota Peter 44 Liptovský Mikuláš 2:03:50 103.
524 Polonec Pavol 34 RCM Martin 2:03:54 104.
533 Sňahničan Richard 20 Teplička nad Váhom 2:04:45 105.
248 Rus Ľubomír 41 Nováky 2:04:46 106.
257 Cibulka Rastislav 48 Prievidza 2:06:47 107.
270 Loziniak Martim 35 Prievidza 2:08:47 108.
309 Kráľ František 47 Žilina 2:09:37 109.
399 Bušfy Michal 17 CyS Žilina 2:10:19 110.
159 Bušík Pavol 16 CyS Žilina 2:10:20 111.
207 Jasenka Milan 59 Žilina 2:10:46 112.
384 Žideková Janka 53 MK Rajec 2:12:07 113.
50 Heglas Ladislav 34 Žilina 2:12:37 114.
470 Barčíková Ivona 17 Varín 2:14:41 115.
436 Tavačová Barbora 20 Žilina 2:19:05 116.
141 Person Tomáš 15 CyS Žilina  
22 Durdík Pavol 58 BS Tatran Turany    
29 Bucha Ján 57 KKM Čadca    
573 Pokorný Dano 29 CK Stonoha    
  Backo Anton 44 Žilina    
  Blaško Adrián 14 CyS Žilina    
  Hýbl Jakub 21 Žilina    
  Jelínek Jiří 38 Valachiarun.cz    
  Káčer Ľuboš 26 Born to run    
  Kramárová Katarína 35 Bytča    
  Kulla Jozef 26 Kysuckí hromili    
  Lazar Martin 29 Žilina    
  Magdolen Marián   Žilina    
  Mikolková Miriam 15 Jaseňové    
  Nepovimová Kateřina 40 Čeladná    
  Pado Rudolf 44 Liptovský Mikuláš    
  Sivák Pavol 32 Triatlon team Nereus Žilina    
  Stanovičová Mária 33 Partizánske    
  Škrdová Danuše 48 MK Seitl Ostrava    
  Štubňa Michal 54 Triatlon Team Nereus Žilina    
  Tomašovič Peter 28 Žilina    
  Uhlárik Pavol 55 MK Rajec    
  Wágnerová Lenka 41 MK Seitl Ostrava    

Pridaj komentár