Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Výsledky vianočného behu 2013 – Krátka trať

  • No Comments

Krátka trať
 
Štartové
číslo
Priezvisko meno Vek Klub resp. Mesto Výsledný čas Poradie
75 Neslušan Miroslav 43 MŠK Kysucké Nové Mesto 0:03:07 1.
19 Daubner Matej 14 Valča 0:03:10 2.
22 Kuba Anton 26 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 0:03:17 3.
54 Šimek Vratko 13 MK Rajec 0:03:24 4.
86 Nová Janka 13 Žilina 0:04:06 5.
28 Hrošovský Matúš 14 Pupkáči 0:04:12 6.
53 Slivka Jakub 10 CyS Žilina 0:04:14 7.
65 Jurečka Ĺudovít 72 Vrútky 0:04:17 8.
26 Gazdík Riško 13 Pupkáči 0:04:18 9.
35 Tulec Pavol 9 CyS Žilina 0:04:22 10.
77 Páneková Michaela 10 Žilina 0:04:23 11.
21 Hodásová Adela 10 CyS Žilina 0:04:26 12.
20 Benčová Juliána 10 CyS Žilina 0:04:28 13.
16 Milnárová Nina 11 Žilina 0:04:35 14.
4 Michaličková Ivana 13 ŠŠK Žilina Budatín 0:04:36 15.
78 Gecíková Zuzanka 12 Tučniaky Žilina 0:04:37 16.
52 Machlicová Lenka 32 Žilina 0:04:42 17.
6 Timko Michal 8 Žilina 0:04:48 18.
79 Jurkovič Šimon 9 Žilina 0:04:55 19.
74 Kožuchová Ema 8 RCM Martin 0:05:01 20.
5 Pintrava Martin 7 Hong Kong 0:05:03 21.
84 Pekarík Peter 9 CyS Žilina 0:05:14 22.
88 Zachvejová Martina 37 Žilina 0:05:18 23.
2 Michalička Nikolas 9 FC Juventus Žilina 0:05:20 24.
18 Rampašeková Linda 22 Žilina 0:05:21 25.
15 Vozárová Zuzana 26 Žilina 0:05:25 26.
87 Zachveja Matej 10 Žilina 0:05:32 27.
89 Bielik Daniel 11 Žilina 0:05:35 28.
17 Molnár Šimon 10 Žilina 0:05:41 29.
34 Dzurila Adrián 9 CyS Žilina 0:05:44 30.
90 Zanicky Jakubko 5 Žilina 0:05:46 31.
91 Bielik Peter 41 Žilina 0:05:52 32.
43 Macošinec Tomáš 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
46 Haščík Michal 20 Žilina Warriors 0:05:57 33.
47 Jurek samuel 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
48 Marcin Stanislav 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
49 Mihal Daniel 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
50 Krištof Andrej 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
51 Reguli Jozef 18 Žilina Warriors 0:05:57 33.
10 Heglasová Simonka 9 Žilina 0:06:00 40.
8 Heglas Lacko 7 Žilina 0:06:05 41.
30 Vondráčková Mária 49 Trenčín 0:06:10 42.
39 Bubelíny Branislav 6 Tučniaky Žilina 0:06:20 43.
40 Bubelíny Ján 38 Tučniaky Žilina 0:06:21 44.
41 Bubelíny Oľga 36 Tučniaky Žilina 0:06:22 45.
23 Oštadál Svaťo 67 Tučniaky Žilina 0:06:28 46.
55 Krčmery Veronika 9 Martin 0:06:29 47.
83 Vaškovič Viktor 32 Tučniaky Žilina 0:06:32 48.
85 Vaškovič Šimon 5 Žilina 0:06:33 49.
76 Višňovcová Nadežda 49 Martin 0:06:38 50.
56 Grajcarová Nora 10 Martin 0:06:39 51.
59 Grajcarová Silvia 35 Martin 0:06:40 52.
38 Maslíková Rebeka 6 Súľov 0:06:41 53.
36 Maslík Juraj 39 Súľov 0:06:42 54.
3 Michaličková Andrea 40 FC Juventus Žilina 0:06:43 55.
29 Gazdíková Katka 18+ Pupkáči 0:06:48 56.
82 Židuljaková Emília 45 Tučniaky Žilina 0:06:49 57.
31 Vrábel Jozef 50 Tučniaky Žilina 0:06:52 58.
72 Kožuchová Laura 5 RCM Martin 0:06:53 59.
68 Kožuchová Martina 35 RCM Martin 0:06:56 60.
60 Chabada Lukáš 22 Pupkáči 0:07:02 61.
27 Gazdík Peter 44 Pupkáči 0:07:03 62.
63 Chabada Michal 24 Pupkáči 0:07:04 63.
1 Moravcová Katarína 9 Žilina 0:07:07 64.
66 Brnová Martina 37 Žabokreky 0:08:45 65.
67 Lamošová Katarína 37 Martin 0:08:46 66.
13 Jochmanová Petronela 27+1 Žilina 0:12:11 67.
14 Mrázik Ján 56 žilina 0:12:13 68.
12 Mráziková Michaela 29 Žilina 0:12:15 69.
7 Michlík Daniel 13 Žilina  
11 Mráziková Adriána 1 Žilina  
57 Krčmery Ingrid 36 Martin  
64 Kopča Juraj 22 Pupkáči  
81 Košúta Rasťo 31 Beer inside team  
  Bielik Oliver 9 Sportdiag    
  Cesnek Damián 12 ŠKP Žilina    
  Cicko Róbert 12 sportdiag team senec    
  Durec Martin 29 Myjava    
  Hodás Adam 5 CyS Žilina    
  Hýblová Barbora 10 Žilina    
  Javorský Jakub 12 Tučniaky Žilina    
  Jurkovičová Ľubica 34 Žilina    
  Káčerík Matej 7 Žilina    
  Káčerová Viktória 6 ZŠ Nám. mladosti, Žilina    
  Káčerová Iveta 35 Žilina    
  Košúta Filip 31 Beer inside team    
  Kotrík Tomáš 12 Martin    
  Krčmery Lucia 12 Martin    
  Krčmery Juraj 37 Martin    
  Kuba Miroslav 37 Tučniaky Žilina    
  Marendiak Vladimír 62 Žilina    
  Matejička František 42 AK Žilina    
  Medveď Peťo 13 Martin    
  Melo Pavol 14 ŠKP Žilina    
  Melová Emília 11 ŠKP Žilina    
  Pavlíčková Zuzana 31 Praha    
  Pekná Zuzana 29 Dú Komárno    
  Regulyová Jana 25 Nižná    
  Riška Richard 7 Teplička nad Váhom    
  Sedlák Samuel 11 BS Tatran Turany    
  Slezáková Petra 13 Žilina    
  Sluková Diana 14 Žilina    
  Sočúvka Martin 31 Žilina    
  Svoboda Vlastimil 18 Žilina Warriors    
  Šimo Marek 26 Pupkači    
  Tichý Pavol 22 Pupkáči    
  Vacvalíková Mária 23 Žilina    
  Zachveja Jakub 7 Žilina    
  Zachvejová Gabriela 12 Žilina    
  Zavodaň Ľubomír 24 Pupkáči    

Pridaj komentár