Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Vianočný beh 2019 – prihlásení účastníci


priezvisko
meno
rok-narodenia
klub
Adamík
Alex
2007
Juventus Žilina
Albrechtová
Zdenka
1960
Run for Europe
Alexandra
Chrastinová
2007
ŽKV-Žilina
Benková
Sára
2011
Žilina
Brandýský
Martin
2007
AK Strečno
Brano
Gjabel
2009
ŽKV-Žilina
Butek
Jakub
2011
Žilina
Butek
Július
2014
Žilina
Buteková
Viktória
2016
Žilina
Čanecká
Barbora
2010
Skalité
Danišek
Denis
2008
Vodne polo KPŠ Nereus
Dávid
Lupták
2011
ŽKV-Žilina
Denysenko
tamaradenysenko@gmail.com
1961
Slavia Zilina
Dominika
Glejteková
2011
ŽKV-Žilina
Gresak
Juraj
2017
Zilina
Gresak
Michal
1989
Zilina
Gresakova
Katarina
1989
Zilina
Grzeszczyk
Adela
2014
Run for Europe
Grzeszczyk
Elena
2016
Run for Europe
Haderka
Eduard
2010
Žilina
Haderka
Miroslav
2013
Žilina
Haderková
Jana
1981
Žilina
Hajdúch
Martin
xxxx2006
Cyklistická tour
Hulín
Matúš
2013
Lietavská Lúčka
Jakub
Mintál
2011
ŽKV-Žilina
Janíčková
Gabriela
1969
Gbeľany
Janíčková
Anna
2010
Gbeľany
Jánošíková
Nicol
2005
AK Čadca
Jánošíková
Chiara
2006
AK Čadca
Jarošova
Viera
1964
Čadca
Ježek
Jarko
2011
Martin
Ježek
Stanko
2018
Martin
Ježková
Eva
1984
Martin
Jochman
Jozef
1952
Žilina
Jochmanová
Petronela
2012
Kysucké Nové Mesto
Jochmanová
Anna
2014
Kysucké Nové Mesto
Jochmanová
Viera
1955
Žilina
Kadúc
Lukáš
2012
CyS-Akadémia P.Sagana
Kadúc
Tomáš
1980
Kamenná Poruba
Kalinová
Sofia
2007
Maratón klub Rajec
Kalinová
Sarah
21.12.2004
Maratón klub Rajec
Kirkpatrick
Luke James
2012
Rakova
Kirkpatrick
Nicholas Cody
2005
ZZO karate club Cadca
Kiš
Dominik
2013
Kysucké Nové Mesto
Kišová
Vladimíra
1980
Kysucké Nové Mesto
Kolarská
Laura
2011
Priatelia Kysuc
Koňarčíková
Mária
1983
Žabiačik Žilina
Lašš
Nicolas
2007
Juventus Žilina
Lukáš
Goraus
2011
ŽKV-Žilina
Martin
Venetianer
2009
ŽKV-Žilina
Michaličková
Štefania
2007
Atletický oddiel Žilina
Michlik
Richard
10.1.2006
AO zilina
Mihalčatinová
Zdenka
1986
Terchová
Mikšíková
Nelka
2010
Nededza
Mišeje
Martin
2009
Prievidza
mrázik
jan
1957
teplička nad váhom
mrázik
jakub
2014
žilina
mrazikova
michaela
1984
zilina
mráziková
adriana
2012
žilina
Okál
Marek
2008
MŠK Žilina
Ondák
Richard
2009
Cyklistická TOUR
Ondrej
Kuchyňa
2010
ŽKV-Žilina
Podmanická
Anna
2005
Nereus Žilina
Podmanický
Adam
2009
Nereus Žilina
Polák
Lucas
2014
Žilina
Poliaková
Danka
2004
Stráža
POliaková
Lenka
2006
Stráža
POliaková
Táňa
2000
Stráža
Poliaková
Anna Mária
2001
Stráža
Pršková
Kristína
2014
Žilina
Pršková Pytlová
Radka
1986
Žilina
Randa
Michal
2009
Cyklistická tour
Rechtorík
Filip
2007
Varín
Riljak
Richard
2007
Juventus Žilina
sebestian
patrik
2009
BKJG ZILINA
Šichta
Michal
2008
Cyklistická TOUR
Šichtová
Adriána
2009
Cyklistická TOUR
Šichtová
Katarína
2010
Cyklistická TOUR
Šichtová
Dorota
2009
Cyklistická TOUR
Šichtová
Lucia
2007
Cyklistická TOUR
Šichtová
Zuzana
2013
Cyklistická TOUR
Šidelský
Štefan
2011xxxx
CyS-Akadémia P.Sagana
Sikelová
Lilian
2012
Krasoklub ZA
Šišitka
Martin
1991
Krpeľany
Sládeková
Veronika
2006
Chlpaté Gazely
Smak
Julián
2007
Juventus Žilina
Solárová
Alexandra
2012
Teplička nad Váhom, Strečno
Štefánik
Juraj
2007
Juventus Žilina
Suľa
Adam
27.02.2010
ŠKP.Žilina
Šumichrast
Ivanko
2014
Žilina
Svoradová
Monika
1975
Domaniža
Ťažká
Karolínka
2016
Divinka
Ťažká
Bibianka
2019
Divinka
Thomka
Adam
2013
Martin
Tobias
Mojík
2010
ŽKV-Žilina
Tomašcová
Katarína
1995
Žilina
Trnka
Sebastián
2010
Detská Tour Petra Sagana
Urban
Matej
2006
Bikepoint.sk eleven team
Vaník
Lukáš
2007
Juventus Žilina
Veronika
Harabínová
2007
ŽKV-Žilina
Vlašek
Stano
2007
Juventus Žilina
Vrábel
Viliam
2013
AKAZA
Weichpart
Teo
2009
Žilina
Weichpart
Marko
xxxx
Žilina
Zanicky
Jakub
2008
Cyklisticka Tour
Zavadzan
Ján
1944
Žilina
Zavadzan
Ján
1994
Žilina
Zavadzanová
Tatiana
1966
Žilina
Zelníková
Nikola
2005
Čadca Zelnikova Official
Žitnik
Tomáš
1980
Divina racing team
Žitnikova
Natalia
2011
Divina racing team

priezvisko
meno
rok-narodenia
klub
Albrecht
Martin
1985
Plte Strečno
Adam
Rastislav
1974
Žilina
Adamčík
Viktor
2003
Rosina
Adamčíková
Zuzana
1981
Rosina
Adamov
Adam
2009
Žilina
Adamove
Katarína
1967
Žabka Čadca
Albrecht
Pavol
1957
Plte Strečno
Austerova
Veronika
1994
Svit
Bača
Milan
1981
AK Strečno
Bačinský
Jozef
1987
Varín
Balamucký
Aleš
2002
Triatlon Team Nereus Žilina
Ballová
Andrea
1990
Chlpaté Gazely
Balošáková
Anna
1961
AK ČADCA
Bandžuch
Filip
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Barčiak
Juraj
1979
Pro Žilina
Beca
Lukáš
1999
Bob a Bobek zo Zádubnia
Becová
Zuzana
1975
Bob a Bobek zo Zádubnia
Bednar
Martin
1958
KMB Zilina
Belák
Bonifác
2005
Vodne polo KPŠ Nereus
Belavy
Tomas
1990
Lednické kone
Belianska
Erika
1999
Štiavnik
Belko
Michal
1989
Strečno
Benková
Lenka
1981
Žilina
Benková
Laura
2000
Žilina
Bičianek
Milan
1975
Stráňavy
Bielečka
Branislav
1993
Teplička nad Váhom
Bielečková
Jaroslava
1962
Teplička nad Váhom
Bielečková
Katarína
1985
Teplička nad Váhom
Bielečková
Julia
1997
Teplička nad Váhom
Bieleš
Maroš
-
Žilina
Bielik
Branislav
1979
KRB Fačkov
Bieliková
Marcela
1976
MK Rajec
Blahušiak
Damián
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Blaško
Anton
1965
Jogging klub Dubnica n/V
Blažek
Marek
1985
Zilina
Borošová
Katarína
1970
Žilina
Brandýská
Barborka
1978
AK Strečno
Brano
Gjabel
1984
ŽKV-Žilina
Brezániová
Veronika
17.08.1996
Lietavská Svinná
Briš
Roman
10.11.1984
Žilina
Broďani
Ivan
1967
Žilina
Bubliaková
Monika
1989
Sihelné
Bucha
Ján
1956
KKM Čadca
Bučo
Michal
30.6.1993
Veľké Rovné
Bulík
Rastislav
1971
Žilina
Burgerova
Helena
30.3.1976
Eleven running Team
Burian
Libor
1987
Dolny Kubin
Burianová
Ľubica
1989
BenJul
Butek
Juraj
1994
Bôrik team
Cabuková
Gabriela
1971
ZILINA
Čanecká
Lucia
22.01.2001
Skalité
Cenigová
Martina
1978
KNM
Červeňová
Daniela
1973
Bystrička
Cesnek
Tadeáš
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Cesnek
Martin
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Chabadová
Kristína
1981
Žilina
Chabrečková
Saša
1984
Žilina
Chodelka
Peter
1987
Žilina
Chrenková
Gizka
1954
Jogging klub Dubnica nad Váhom
Chupáň
Radiko
1976
Maratonci Turie
Chupek
Jakub
1999
Slávia ŽU Žilina
Chupek
Jozef
1971
Slávia ŽU Žilina
Chupeková
Silvia
1972
Slávia ŽU Žilina
Chylova
Veronika
1987
Zilina
Cibulková
Petra
1998
Rajec
Čierňavova
Tatiana
2000
Čadca
Ciriaková
Terézia
2005
Cys Akadémia Petra Sagana
Čišecký
Tadeáš
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Cuna
Tomáš
1991
Ľubochňa
Cvenčeková
Soňa
1987
Krásno nad Kysucou
Czippel
Martin
1985
Žilina - Bytčica
Ďaďová
Irina
1990
Žilina
Daniš
Jozef
1991
Žilina
Danišek
David
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Danišek
Pavol
1975
Vodne polo KPŠ Nereus
Ďieška
Juraj
2002
ŽKV-Žilina
Dikoš
Martin
1990
Žilina
Dobroňová
Soňa
1999
Fatra team
Dodek
Rastislav
1976
Zilina
Dojčár
Juraj
1958
BS Tatran Turany
Dománek
Ivan
1975
Žilina
Domanický
Tomáš
1982
Stránske
Dománková
Michala
1984
Žilina
Dominik
Pagáč
2005
ŽKV-Žilina
Drončovský
Alex
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Drozd
Marian
1978
(bez)nadejni reprezentanti
Družkovský
Miroslav
1971
Dolný Hričov
Družkovský
Miroslav
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Dubravková
Alexandra
1994
Rajec
Dudiak
Marek
1976
Oščadnica
Dudko
Peter
16.2.1998
Ružomberok
Dunajová
Michaela
5.8.1996
Bytča
Ďungel
Peter
1978
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Ďungel
Tomáš
1988
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Ďungelová
Silvia
1978
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Durajka
Ján
1969
Bob a Bobek zo Zádubnia
Ďurdík
Pavol
1955
BS Tatran Turany
Ďurek
Milan
1987
Lednické kone
Ďurica
Jozef
xxxx1960
Martin
Ďuriník
Marián
1974
Žilinské šípy
Ďurišová
Beáta
1986
Family team
Ela
Kuchyňová
2007
ŽKV-Žilina
Emka
Ďiešková
2005
ŽKV-Žilina
Farkaš
Jozef
1985
Martin
Farrugia
Luke
29.12.1985
Púchov
Fazekaš
Miroslav
1987
ACTIVE LIFE KOŠICE
Fedorko
Ján
1982
Humenné
Ferianec
Oliver
1995
Štyri a štvrť vegety
feťko
martin
24 11975
BS TATRAN TURANY
Filinová
Michaela
1983
Štiavnik
Findra
Stanislav
1988
Baník Kalinovo
Franzó
Zuzana
1977
Matky na úteku
Frnčo
Ivan
1953
Žilina
Fujdiak
Peter
18.2.2005
Agresívne Motorové Píly
Gábor
Martin
1988
Žilina
Gáborová
Adriana
1963
Jgym Zilina
Galbavý
Ján
1987
Pro Žilina
Galdia
Jiří
1975
Webovica.sk
Galková
Lucia
1984
Dubnica
Gardian
Lukáš
xxxx
CyS-Akadémia P.Sagana
Gaššová
Magdaléna
1970
Žilina
Gazova
Petra
1986
Zilina
GERÁT
René
1974
Žilina
Gerátová
Anna
1974
Eleven running team
Gerátová
Soňa
1994
Eleven running team
Gireth
Andrea
1983
Žilina
Glemba
Matej
1989
Ľiptovskí Ľužňania
Goč
Ladislav
1965
SBS Pegas, Žilina
Grešo
Tomáš
1980
Pro Žilina
Grman
Branislav
1977
Chlpaté Gazely
Habánek
Erik
2003
CyS Žilina
Hadár
Branislav
1963
Martin
Haderka
Eduard
1978
Žilina
Hánová
Andrea
1977
Žilina
Hanuliak
Milan
1956
SKI club Terchova
Harmečný
Roman
1972
KTSvederník
Hartiník
Miroslav
1969
Maratón klub Rajec
Harvankova
Anna
1984
Terchová
Havlikova
Lenka
1972
Zilina
Hládek
Tomáš
1995
Bôrik team
Hlaučo
Peter;
1984
Kia on track!
Hluzáková
Jana
1976
Čadca
Hodas
Juraj
1988
Konská
Hodas
Marek
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Holúbek
Štefan
17.05.1984
HZS Malá Fatra
Honišková
Monika
19.10.1993
Žilina
Horečný
Kamil
13.09.1961
Púchov
Horeličan
Lukáš
1980
Turzovka
Horváth
Patrik
1995
Štyri a štvrť vegety
Hozza
Marek
1977
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Hreus
Juraj
1982
Teplička nad Váhom
Hreusová
Barbora
1985
Teplička nad Váhom
Hrobák
Miroslav
1983
Staré pušky
Hrtusová
Monika
1968
Zákopčie
Hrtusová
Viktória
1998
Zákopčie
Hruška
Matej
2006
CyS-Akadémia P.Sagana
Hrušková
Lenka
1982
AŠK SKALICA
Hrúz
Tomáš
1977
Žilina
Hudcovsky
Marek
1983
Zilina
Hulala
Dávid
2008
CyS-Akadémia P.Sagana
Hulín
Branislav
1976
Lietavská Lúčka
Husár
Andrrj
1978
Kysucké Nové mesto
Husárová Racakova
Katarína
1979
Ak pre radosť
Huťková
Eva
1999
Martin
Hvorecny
Robert
1976
Vodne polo KPŠ Nereus
Hvorecny
Jakub
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Hyben
Dominik
1997
Chlpaté Gazely
Hýrošš
Pavel
1952
Sučany
ILAVSKY st
MIROSLAV
1963
DUBNICA NAD VAHOM
Ivan
Vajda
2007
ŽKV-Žilina
Jakubes
Andrej
1992
Rajec
Jamečná
Martina
1994
Žilina
Jamečná
Miroslava
1992
ŽILINA
Jamečná
Michaela
1992
Zilina
Janáčik
Emil
1967
Shaeffler kysuce
Jančovič
Vladimír
1983
beer inside team
Janda
Jiri
1969
Endurance Zilina
Janíček
Dušan
23.02.1965
Gbeľany
Janík
Mário
1975
HO MŠK Kysucké Nové Mesto
Janík
Lukáš
1987
Maratón klub Rajec
Janík
Ján
1963
Rajec
Janku
Roman
1986
Zvonek-Sport Valašské Klobouky
Janosik
Juraj
1985
Hlinik nad Vahom
Janosikova
Ivana
1987
Hlinik nad Vahom
Janouš
Karol
1975
Kysucké Nové Mesto
Janouš
Jakub
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Janouš
Jirko
1971
Vodne polo KPŠ Nereus
Janoušová
Janka
1973
Kysucké Nové Mesto
Jantová
Marika
20.07.1986
Stráňavy
Jaroš
Ján
1961
KKM Čadca
Jarošová
Laura
2008
CyS-Akadémia P.Sagana
Jaš
Martin
1976
Tučniaky Žilina
Jašová
Katarína
1980
Považská Šelma
Jašová
Nina
2007
PBPO Považská Bystrica
Jellúš
František
28 9 1980
BS TATRAN TURANY
Ježík
Miroslav
1972
Schaeffler Kysuce
Jochman
Andrej
1978
Kysucké Nové Mesto
Juhás
Tomáš
1989
Žilina-Závodie
Jurčová
Elena
1984
Eleven Running Team
Juritková
Jana
19.04.1996
MK Tvrdošín
Kačer
Samuel
2003
Vodne polo KPŠ Nereus
Kadlečík
Juraj
1984
MSK Kavickari
Kadúc
Martin
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Kadúcová
Patrícia
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Kadura
Jozef
1963
KKM
Kadura
Tomáš
1986
Krásno nad Kysucou
Kakusová
Jarmila
1981
Zákamenné
Kalas
Miroslav
1953
Skialp Sučany
Kalinová
Katarína
1978
Rajec
Karas
Igor
1960
Dubnica nad Váhom
Karel
Tomáš
1992
Martin
Kasemová
Katarína
1966
Žilina
Kašjaková
Alexandra
1972
Vrútky
Kasman
Peter
28.01.1990
Maratón klub Rajec
Kasmanová
Zuzana
1980
Ďurčiná
Kasmanová
Zuzana
2003
Maratón klub Rajec
Kavacký
Pavol
1974
Žilinské šípy
Kevicka
Alena
1975
Puchov
Kirkpatrick
Margita
1973
Rakova
Kirn
Milan
1983
beer inside team
Klinčúch
Roman
1971
Považská Bystrica
Klinec
Adam
1992
Rajec
Kližanová
Silvia
1976
Žilinské šípy
Kmeť
Martin
08.10.1994
Štyri a štvrť vegety
Kmetíková
Iveta
1972
Teplička nad Váhom
Kocián
Vlastimil
1974
Žilina
Kocián
Boris
1998
Žilina
Kocian
Jaroslav
1984
Žilina
Kocianová
Katarina
1984
Žilina
Kolarská
Zuzana
1982
Priatelia Kysuc
Kolmanova
Ivana
1966
Zilina
Košiar
Matúš
2005
Cys-akadémia Petra Sagans
Košík
Tomáš
1951
BK Fastfood Žilina
Košút
Rastislav
1982
Beer inside team
Kothaj
Maroš
1973
Žilina
Kotrč
Michal
1994
Bôrik team
Kozlík
Rastislav
1965
Pro Žilina
KOZUMPLÍKOVÁ
Mariana
1973
Žilina
Kráľ
Jozef
06.12.1958
Malá Čierna
Kráľ
Mário
1992
Žilina
Kralik
Juraj
1983
Zilina
Krčméry
Juraj
1976
Martin
Krčméryová
Ingrid
1977
Milujeme behať
Kriva
Michaela
1977
Zilina
Krivy
Rastislav
1977
Zilina
Krutáková
Barbora
1982
Žilina
Kšiňan
Jakub
1997
Extreme Park
Kubány
Michal
1980
Žilina
Kubej
Tomáš
1992
SMZ Jelšava
Kubena
Miroslav
1978
Nutrend - Martin
Kubička
Lukáš
2001
AK ZTS Martin
KUBÍK
Marián
1978
Žilina
Kubík
Dušan
1981
Višňové
Kubikova
Janka
1988
Martin
Kubíková
Majka
1975
AK Strečno
Kuchar
Ľubomír
1966
Trenčin Inline
Kucharčík
Lukáš
1986
Chlpaté Gazely
Kucháriková
Michaela
1992
ŠK Kriváň
Kuchyna
Matúš
xxxx1979
ŽKV-Žilina
Kukuc
Jozef
1971
JK vrstvy RUN
Kuriak
Stanislav
1967
Horný Vadičov
Kuriš
Marek
1991
Stráňavy
Kusá
Lenka
1993
Žilina
Kusá
Veronika
1995
Žilina
Kuzma
Martin
1993
Stránske
Kuzma
Jozef
1990
Stránske
Kyselica
Michal
1998
Žilina
Ladislav
Daník
1972
ŽKV-Žilina
Langer
Branislav
1986
Zilina
Lapošová
Šarlota
1981
Žilina
Lášticová
Janka
1989
Zázrivá
Lášticová
Katka
1986
Zázrivá
Laurinčíková
Linda
1995
Sedliacka Dubová
Lednický
Juraj
1993
Lednické kone
Lednický
Martin
1993
Lednické kone
Lednický
Lukáš
1988
Malé Lednice
Lehocká
Miroslava
1975
Žilina
Lehocký
Patrik
1975
Žilina
Lejčík
Viliam
1979
KST Brvnište
Liskaj
Jozef
1950
BS Tatran Turany
Lomnický
Peter
1977
Drienok Mošovce
Lónay
Ján
1978
Bratislava
Loveček
Tomáš
1978
Žilina
Lozinak
Martin
2005
Prievidza
Luhová
Adriana
1993
One media, Žilina
Lukáš
Kiša
2007
ŽKV-Žilina
Machálková
Petra
2000
Vrútky
machlica
peter
1980
Žilina
Macko
Miroslav
1986
BK Biely Potok
Macúš
Filip
2004
Vodne polo KPŠ Nereus
Majtán
Ivan
1957
Nové Mesto nad Váhom
Majtanova
Michaela
18.8.2002
Zilina
Mäkká
Katarína
1082
Teplička nad Váhom
Malec
Samuel
2005
Vodne polo KPŠ Nereus
Malek
Ondrej
2003
Slávia ŽU Žilina
Marčeková
Zuzana
1991
Žilina
Marek
Ďieška
2004
ŽKV-Žilina
Marendiak
Peter
1980
Maraton-bike ATT Žilina
Martin
Ďuratný
2003
ŽKV-Žilina
Martinčeková
Zuzana
1988
Žilina
Martinek
Miroslav
1969
Los Colapsiňos
Martinek
Pavol
1944
Žilina
Martinková
Gabriela
1979
Teplička nad Váhom
Maruna
Peter
1980
Žilina
Marunová
Eva
1982
Terchová
Maslíková
Rebeka
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Masná
Barbora
1986
Žilina
Matejová
Janka
1967
BS Tatran Turany
Matz
Jozef
1983
Cojones
Meleš
Radovan
1975
Nesluša
Melišíková
Monika
1984
Žilina
Melo
Pavol
10.1.1999
Slávia UK Bratislava
Melo
Ivan
1964
Zilina
Melo
Matej
1990
Žilina
Melušová
Katarína
1986
Žilina
Menich
Michal
1985
KPHC Turčianske Teplice
Mičechová
Magdaléna
1999
Rajec
Miček
Karol
1956
Cys žili
Michal
Dubovický
2006
ŽKV-Žilina
Michaličková
Zuzana
2002
Atletický oddiel Žilina
Michalko
Jozef
1950
MEV Žilina
Mičica
Sebastián
1.7. 2003
Žilina
Mihalčatin
Radoslav
1979
Terchová
Mihálik
Matej
1992
Teplička nad Váhom
Miho
Michal
1978
zilina
Miková
Monika
1987
Active Clinic
Mikulíková
Andrea
1972
Teplička nad Váhom
Milan
Kozlík
2005
ŽKV-Žilina
Milec
Ľuboš
1981
GAMALA Žilina
Mirko
Mintál
2009
ŽKV-Žilina
Mišeje
Ivan
1979
Prievidza
Mizerova
Katarina
1992
Ochodnica
Mjartan
Róbert
1979
Zilina
Mládenek
Miroslav
1967
CyS Žilina
Mojska
Vierka
1980
Beer inside Team
Moziova
veronika
1985
Bratislava
Mrvečka
Viliam
1961
Teplička nad Váhom
Mrvis
Lubomir
2.11.1969
Zilina
Muráň
Peter
1968
Rosina
Murárik
Roman
1981
Scheidt & Bachman Žilina
Nandráži
Milan
1979
Martin
Nandrážiová
Lucia
1990
Martin
Nemčeková
Alica
1964
Dubnica nad Váhom
Neslušan
Miroslav
1970
Žilina
Noga
Martin
1979
Balkansambel
Nosakova
Lenka
1990
Martin
Novák
Peter
1960
Laskár
Ondák
Radoslav
2002
Stráňavy
Ondráš
Peter
1953
Ondras family
Ondrášová
Lenka
1980
Ondras Family
Ondrus
Richard
1979
Mojs
Ondrušková
Mária
1978
GAMALA Žilina
Ondrušková
Nina
2005
GAMALA Žilina
Ondrušová
Lenka
1972
Kotrčiná Lúčka
Ondrušova
Katarína
1985
Rajecke Teplice
Orihel
Peter
1967
OBS Drahovce
Orihelová
Andrea
1972
OBS Drahovce
Ovčáry
Jozef
1963
Martin
Ozaniak
Pavol
1992
Kocina
Pado
Rudolf
1969
Liptovský Mikuláš
PALENIK
ERVIN
1962
ACTIVSTAR TRENCIN
Palkovičova
Lenka
1971
Žilina
Panák
Michal
1976
STG Považská Bystrica
Panák
Matej
1993
Rajecká LEsná
Panáková
Gabriela
1975
SRTG Považdká Bystrica
Papan
Peter
1991
Rajecké Teplice
Pápež
Pavol
1985
Cyklistická Tour Žilina
Pápež
Samuel
1988
Cyklistická Tour Žilina
Pápežová
Mária
1986
Cyklistická Tour Žilina
Papučík
Tadeáš
2006
CyS-Akadémia P.Sagana
Paškuliak
Róbert
1969
Ggbearings
pastorekova
livia
1983
zilina
Patrik
Kováčik
1996
SSC Púchov
Paulen
Andrej
1994
Kamzík 1000+
Pauler
Oldrich
1959
KKM Čadca
Paulerova
Amalia
1960
KKM Čadca
Paulinyová
Emma
2002
Žilina
Paulusová
Dagmar
1969
Žilina
Pavlík
Ján
1964
Žilina
Pavlík
Ivan
1984
AK Spartak Dubnica nad Váhom
Pažický
Ľuboš
1988
Žilina
Pecha
Peter
1970
Fineco Team
Pekár
Tomáš
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Pekár
Michal
1981
Prievidza
Pekara
Adam
1992
Maratón klub Rajec
Perončík
Michal
1978
MARIŇÁCI
Pertzian
Michal
1970
Beer inside, Crivit outside
Petreje
Zuzana
1991
Žilina
Petrik
Martin
1971
KERIC - Cadca
Petrikova
Miriam
1969
KERIC Cadca
Petrikova
Lenka
1992
KERIC - Cadca
Piala
Ján
1992
Maratón klub Rajec
Piala
Ján
25.11.1965
Rajecké Teplice
Pialová
Janka
1989
Maratón klub Rajec
Pialová
Jana
1964
Rajecké Teplice
Pincarova
Janka
1991
Pro Zilina
Pinčeková
Jaroslava
1984
Gbeľany
Pinteš
Marián
1975
ROSINA
Pinteš
Patrik
2007
CyS Akadémia Petra Sagana
Piroha
Miroslav
1978
The Running team Teplička nad Váhom
Pirošík
Matej
1986
Žilina
Podolák
Marián
2003
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Podolák
Patrik
1999
Snežnica
Pohanka
Patrik
1988
Lednické kone
Polačková
Dorota
1981
Stráňavy
Polák
Tomáš
1978
Žilina
Polakovič
Peter
1955
Žilina
Poliak
Rastislav
1982
Žilina
Poliak
Peter
1984
Teplicka nad Vahom
Poliak
Juraj
2002
Stráža
Poljaková
Martina
1981
Teplička nad Váhom
Pollák
Ondrej
1984
Pro Žilina
Polláková
Jana
1985
Pro Žilina
Ponechalová
Jana
1983
Oaza racing team
Ponechalová
Zuzana
1965
Teplička nad Váhom
Prokopovič
Peter
1986
Maratón klub Rajec
Pršek
Stanislav
1984
Strečno
Pršek
Lukáš
1982
Žilina
Randa
Michal
1980
Cyklisticka Tour
Rechtorík
Adam
1991
Webovica.sk
Remencová
Elena
1985
Trencin
Renata
Daníková
1974
ŽKV-Žilina
Rexová
Gitka
1983
Matky na úteku - Ilava
Rolinčinová
Barbora
1986
Rajec
Rolinčinová
Anna
1990
Rajec
Rybár
Jakub
1992
Maratón klub Rajec
Rzeszotova
Lenka
1988
Žilina
Šabo
Martin
1986
Kotešová
sabolova
alexandra
1985
KKM Cadca
Šabová
Lenka
1987
Kotešová
Saganová
Monika
1980
Žilina
Samuel
Hodoň
2006
ŽKV-Žilina
Sarvasova
Vladimira
xxxx
Žilina
Schmidt
Michal
1983
Zilina
Schmidt
Richard
2006
Vodne polo KPŠ Nereus
Sebastian
Lupták
2005
ŽKV-Žilina
Sedala
Peter
1979
Bytča
Sedliacek
Peter
1980
Zilina
Sedliackova
Anna
1986
Mladost Zilina
Sedliak
Marián
1976
Pro Žilina
Selapugin
Grigori
1980
Nová Dubnica
Šichta
Jakub
2008
Cyklistická TOUR
Šichta
Róbert
1977
Cyklistická TOUR
Šichtová
Silvia
2006
Cyklistická TOUR
Šichtová
Miriam
2008
Cyklistická TOUR
Šidelský
Štefan
1981
Stránske
Sikelová
Stanislava
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Simackova
Erika
1990
Zilina
Šimon
Daník
2004
ŽKV-Žilina
Šimoník
Peter
1968
Ovčiarsko
Siptak
Ing.Miroslav
1963
Slavia ZU
Siptákova
Alena
1964
Slavia ZU
Sirotny
Jan
1983
Trencin
Šiser
Anton
1988
Žilina
Skočdopole
Jakub
2008
Stráňavy
Skočdopolová
Zuzana
1978
Stráňavy
Skočdopolová
Terézia
2006
Stráňavy
Skokan
Martin
1995
Rajec
Škola
Marian
1974
Žilina
Skuhra
Adam
23.2.1993
Sliač
Sladek
Robert
1975
Chlpaté Gazely
Sládeková
Milena
1979
Žilina
Šlajferčík
Martin
1985
Čadca
Slezáček
Anton
1968
Žilina
Slezáčková
Magdaléna
1991
Žilina
Slezák
Mario
1992
OBS Drahovce
Sliačanová
Renata
1971
Ružomberok
Sliacky
Lukáš
1985
Konská
Sliviak
Štefan
1984
Žilina
Slivka
Ján
1957
KKM Čadca
Slivková
Katarína
1961
KKM Čadca
Slota
Jozef
1974
Rajec
Složil
Dávid
1992
Žilina
šmidová
Gabika
1974
AK Strečno
Smolková
Dominika
1992
Žilina
Šobichová
Alžbeta
1999
Ski team Veľká Rača
Šobichová
Alexandra
2002
Ski Team Veľká Rača
Sogel
Milan
1962
KKM Cadca
Sokolovská
Dominika
2001
AK Strečno
Sokolovská
Alena
1977
AK Strečno
Sokolovský
Jozef
1976
AK Strečno
Solár
Štefan
1975
Strečno
Sopúch
Ján
1964
BS Tatran Turany
Šperka
Karol
1991
STGPB
Stanakova
Zuzana
1986
Matky na uteku
Stanik
Michal
10.3.1981
Teplička nad Váhom
Stanislava
Ďuratná
2005
ŽKV-Žilina
Stebel
Miroslav
1988
zilina
Štefan
Hôrecký
1973
Vodne polo KPŠ Nereus
Štefaníková
Romana
1993
Žilina
Štefina
Štefan
1986
OMES.SK
Stehlík
Bohuslav
2971
Beer inside Team
Steiner
Valter
1976
Spisska nova ves
Stiksa
Tomáš
1983
Trenčianske Teplice
Strananek
Jozef
1975
Maratón klub Rajec
Strananek
Michal
1977
Rajec
Stranianek
Radoslav
1974
RS
Struháriková
Alexandra
1966
Žilina
Suľa
Vladislav
08.12.1979
Malá Čierna
Sviták
Stanislav
1950
AK Zilina
Svorada
Ondrej
1965
Domaniža
Talapka
František
1971
Scheidt & Bachmann
Talapková
Barbora
1993
Vychylovka
Taraba
Peter
1976
Strečno
Taraba
Miloš
1973
Povazska Bystrica
Tarabík
Jakub
1991
Veľké Rovné
Tavačová
Lenka
1994
Žilina
Ťažký
Miloš
1984
Chlpaté Gazely
Tholtova
Miroslava
1991
Siemens
Tibor
Vajda
2002
ŽKV-Žilina
Tichá
Kristína
2004
CyS-Akadémia P.Sagana
Tichý
Peter
1969
KNM
Tokár
Robert
1976
Žilina
Torotto
Michal
1989
mivatex
Toth
Henrich
xxxx1971
KTHJavornik Zilina
Trepáč
Adam
2005
Slavia ZU
Trepáč
Lukáš
1985
Jogging klub Dubnica
Tupý
Martin
1990
Gbeľany
Turček
Martin
1981
CYS Akadémia P.S.
Turček
Adam
2007
CYS Akadémia P.S.
Turčeková
Daša
1979
CYS Akadémia P.S.
Turská
Mária
1993
-
Uhlárik
Pavol
1959
Maratón klub Rajec
Uhlárik
Peter
1997
Maratón klub Rajec
Urbanová
Nina
2004
Bikepoint.sk eleven team
Urbanová
Zuzana
1979
Žilina
Valenta
Richard
1993
Žilina
Valiašek
Milan
1982
Žilina
Valiček
Branike
1974
Maratonci Turie
Valko
Matej
1984
Martin
Valuch
Ján
1993
SKRT
Vandlicek
Peter
1973
Zilina
Vanko
Radoslav
1982
Cyklistická tour
Vantara
Ján
1960
Martin
Vaščáková
Petra
2006
Žilina
Vavrek
Matej
2004
Agresívne Motorové Píly
Vavrová
Daniela
1977
Eleven running team
Vincent
Jozef
13.11.1989
TJ Lovčica-Trubín
Vitališ
Pavol
1957
CyS-Akadémia Petra Sagana
Vitko
Martin
1992
Lednické kone
Vítková
Zuzana
1992
Žilina
Vlčková
Monika
1975
Žilina
Vojtek
Miloš
1961
CyS-Akadémia Petra Sagana
Vojtek ml.
Miloš
1998
CyS-Akadémia Petra Sagana
Vondryska
Adam
1992
Oaza racing team
Vörösová
Beáta
1966
Žilina
Vörösová
Petra
1994
Žilina
Vráblová
Lucia
1993
Žilina
Vyšinská
Martina
1991
MSK Kavickari
Vyšinský
Matej
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Vyšinský
Michal
1978
Stránske
Weichpart
Henrich
1978
Žilina
Wilk
Rado
1980
Teplicka nad Vahom
Zábojník
Jozef
1950
Žilina
Zábojník
Jozef
1979
Žilina
Zacharovsky
Martin
1993
Martin
Zajacová
Zuzana
1981
Lodno
Záň
Matej
17.11. 1995
Extreme Park
Zapletal
Lukas
5.5.1980
Eleven running team
Závodská
Katarína
1978
Motešice
Želasko
Andrej
1994
Štyri a štvrť vegety
Zelníková
Slávka
1973
Šerikáči Čadca
Zemaníková
Erika
1972
čadca
Žilka
Miloslav
1974
Žilina
Žilková
Marcela
1982
Žilina
Zmrhala
Vincent
1989
Pro Žilina
zvarik
Milan
1981
Zilina
Zvrškovec
Rado
10.2.1970
Žilina

priezvisko
meno
rok-narodenia
klub
%Duriníková
Jarmila
1971
Žilinské šípy
Bačíková
Jana
1976
KNM
Bacula
Slavomír
1969
KKM Čadca
Bakala
Maroš
21.9.1988
Dolný kubín
Bakala
Matej
1993
Bežecký klub Dolný Kubín
Balcár
Samuel
1990
Utekáči
Balún
Peter
1970
MK Tvrdošín
Balún
Ján
1971
MK Tvrdošín
Baroniaková
Alžbeta
1990
Žilina
Barta
Martin
1974
AK zdravie v pohybe Lučatín
Beles
Milan
1981
Žilina
Beliansky
Stanislav
1964
Štiavnik
Beno
Dusan
1979
Ak Mšk Žiar nad Hronom
Bieleš
Lukáš
1990
Kysucké Nové Mesto
Bielik
Ivan
xxxx
Trisport
Blaško
Michal
1986
Run Team Žilina
Braun
Peter
1971
Žilina
Braun
Peter
1971
Žilina
Bruk
David
1968
Behshop.sk
Bučo
Robin
1996
AK ZTS Martin
Bulíková
Božena
1979
JOGGING klub Dubnica nad Váhom
Chovancová
Irena
1973
BK SAK Karviná
Chovanec
Petr
1973
BK SAK Karviná
Chrenková
Barbara
1995
Jogging klub Dubnica
Chudá
Dominika
1978
BK SAK Karviná
Cipko
Roman
1987
Bytča
Čišecká
Miriama
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Datko
Jozef
1984
BS Turany
Dikos
Tomas
1984
Terchova
Doricova
Kristina
1988
Tri2Fly
Drlička
Miroslav
14.08.1972
Maratón klub Rajec
Dulawová
Ingrid
1970
BK SAK Karviná
Ďurčík
Radovan
2004
Cys akadémia Petra Sagana
Ďurec
Lukáš
1990
Slávia ŽU
Dvonč
Miroslav
1975
Triatlon Team Nereus Zilina
Džupaj
Michal
25.10.1983
emTeam
Emingrová
Karina
1995
Hnúšťa
Fertaľová
Martina
1973
Klub voj. výsadkárov SR
Fonfer
Viktor
1971
Maratónsky klub Tvrdosin
Furáková
Iveta
1973
Svetielko nádeje Zvolen
Gajdošíková
Ivana
1988
Žilina
Gajdula
Marek
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Gluch
Jozef
1981
Žilina
Goliaš
Dušan
1974
Jaklovce
Graňák
Karol
1993
Oravská Jasenica
Grauzel
Martin
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Greno
Peter
1984
Martin
Hájek
Miroslav
1991
MARATON KLUB RAJEC
Halaj
Dušan
1986
Martin
Hampel
Ivan
1990
Bratislava
Hamšík
Pavol
1981
Lúky
Hanus
Miroslav
1974
Martin
Hanzel
Štefan
1988
Žilina
Hartig
David
1973
Burik Running Team
Hatala
Martin
1973
Klub nenapravitelných optimistov
Hatalová
Lucia
1997
Klub nenapravitelných optimistov
Hausnerová
Liliana
1977
BK MÉTA
Heglas
Ladislav
1979
Zilina
Heltová
Martina
1981
Lodno
Hluzák
Róbert
1975
Čadca runners
Hodásová
Adela
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Holesa
Patrik
15.5.1991
Maraton klub Rajec
Holúbek
Marián
1990
Žilina
Hulín
Ivan
1962
Klub voj. výsadkárov SR
Hýll
Matej
1988
fizzi.sk
Ilavský
Miroslav
1987
Jogging klub Dubnica n/V
Ilavský
Igor
1971
Dolny Smokovec
Ilić
Aleksandar
1962
Marathon Team Kraljevo
Jakubčík
Stanislav
1974
Žilina
Jančo
Anton
1983
Schaeffler
Janík
Vladimír
1974
KBPŠ Púchov
Jaroš
Róbert
1975
Sri Chinmoy Maraton Team
Jaroš
Tomáš
1982
Café Racers, Praha
Jesenská
Martina
1976
TrinityTriathlon Bratislava
Ježek
Břetislav
1975
Martin
Jurdová
Iveta
1970
Klub nenapraviteľných optimistov
Káčer
Juraj
1990
Martin
Kakus
Rastislav
1977
Zákamenné
Kalina
Rastislav
1975
Rajec
Kamodyova
Jana
1985
BERNOHY.sk
Kardoš
Róbert
1980
Žilina
Kardošová
Alexandra
1979
Košice
Kasaj
Ondrej
1985
Zilina
Kasman
Peter
1982
Rajec
Kaššová
Katarína
1976
Eleven running team lady
Kaštier
Vladimír
1957
BS Tatran Turany
Kéri
Pavol
1976
Liptovský Mikuláš
Kincel
Pavol
1951
bsTatran Turany
Kiš
Milan
1978
Fitcvičenia
Kližan
Jaroslav
1977
Žilinské šípy
Klocháň
Peter
1963
Martin
Kohút
Marián
1979
ŠKP Martin
Kolena
Michal
1984
Turčianska Štiavnička
Konicek
Martin
1972
SK DEVILS Dubnica nad Váhom
Koperdák
Marek
1977
Spišská Nová Ves
Koribanič
Lukáš
1980
BK SAK Karviná
Koričar
Jozef
1982
MKteam
Kořínková
Sofia
1998
Žilina
Košťan
Pavol
1962
Triatlon Nereus Žilina
Kováč
Jozef
1974
Dohňany
Kožáková
Zuzana
1987
Trénerka Zuzka, Čadca
Kožusznik
Marek
1974
Vělopolí
Kráľ
František
1966
Žilina
Kralovansky
Marian
1974
Martin
Kramár
Peter
1981
Turčianska Štiavnička
Krupka
Juraj
1977
Ochodnica
Kubala
Patrik
1991
Martin
Kubík
Michal
1982
KPHC Turčianske Teplice
Kučírek
Martin
1982
Runners Trebostovo
Kulich
Stanislav
1987
Čadca
Kunić
Duško
1972
BTL Beograd
Kurat
Tomas
15.06.1982
KPS Nereus Zilina
Kurejová
Martina
1984
Slavia ŽU
Kysel
Štefan
1985
JK-combi sro Žiar nad Hronom
Labant
Michal
1991
Kubìková
Lacko
Peter
1987
KBPŠ Púchov
Lalinský
Milan
1969
Žilina
Ligocký
Jozef
1983
TBK TORA Topoľčany
Líška
Róbert
1990
beer inside team
Lubek
juraj
1973
TJ Or. Podzámok
MACEJÁKOVÁ
Soňa
1956
Priatelia behu ležérneho, Bratislava
Machálková
Anežka
1970
Vrútky
Macúš
Michal
1974
Pro Žilina
Macúš
Ondrej
2004
Pro Žilina
Macúš
Richard
1997
Pro Žilina
Macúšová
Katarína
1977
Pro Žilina
Madigárová
Zuzana
1985
Zázrivá
Magova
Martina
1974
Zilina
Mahút
Martin
1975
Byča
Majerik
Rudolf
1969
Žilina
Majtánová
Monika
1975
Pro Žilina
Mamatej
Boris
1978
Martin
Maslík
Juraj
1974
CyS-Akadémia P.Sagana
Maták
Andrej
1985
Šperky JM
Matula
Juraj
1990
Ružomberok
Matušík
Marián
1983
MM Gold Žilina
Meriač
Tomáš
2000
CyS-Akademia Petra Sagana
Michalec
Tomáš
1989
AŠK Fenix Bratislava
Michalec
Ján
01.04.1982
Brezany
Michalík
Lukáš
1981
MKteam
Michalina
Marián
1988
Hamburgerové deti
Mikoláš
Peter
1982
Behame.sk
Mikolka
Pavol
1986
Martin
Mikula
Jaroslav
1970
KKM Čadca
Mikula
Michal
1995
AK Čadca
Mikuš
František
1971
Výčapy Opatovce
Minarovič
Roman
1969
Povina
Mocilan
Martin
1990
Martin
Mojak
Marek
1979
Jablunkov
Mozi
Martin
1982
Bratislava
Mrázek
Branislav
1984
Martin
Murčo
Dušan
1985
MRCINA
ONDRAŠINA
Jozef
1977
BKJG Žilina
Oravec
Peter
1970
Žilina 4
Oráviková
Zuzana
1988
Prečín
Pasternák
Dávid
2000
Nižná Sitnica
Pasztor
Peter
1974
Martin
Pavlásek
Pavel
1980
Žilina
Pavlík
Ivan
1984
AK Spartak Dubnica nad Váhom
Pavol
Peter
1953
AŠK Spišská Nová Ves
Pavuk
Marek
1999
Spider Team Levice
Pawlus
Vladimír
1977
Žabka Čadca
Pawlusová
Alena
1977
Žabka Čadca
Penciak
Emil
1977
Partizán Vrícko
Petreje
Martin
1991
Dolné Naštice
Petrikovič
Milan
1965
Hrušovany
Pietrzyk
Rostislav
1977
F.M.T. Group
Pinka
Peter
1991
Cyklisti Martin
podhradská
Jana
1963
Ďanová
Polák
Dušan
1978
Pitelovskí bežci
Poláková
Kristína
1982
Pitelovskí bežci
Pomšár
Adam
2003
RCT Martin
Ponechal
Martin
1963
Teplička nad Váhom
Ponechal
Peter
13.1.1985
Čadca
Potrok
Peter
1973
Kralupy nad Vltavou
Puškár
Michal
1986
Trnava
Pytliaková
Margaréta
1994
Raková
Rechtorík
Peter
1978
Schaeffler Kysuce
Repan
Michal
1988
Zilina
Řiháková Kojtalová
Michaela
1977
Eleven Running Team
Rudický
Martin
1981
Tahiti
Rybár
Ján
1976
ŠK Floryb
Sabolová
Anna
1986
Žilina
sebestian
sylvia
1977
BKJG Zilina
Šedík
Ivan
1976
Pruské
Sedliaček
Juraj
1982
*
Selapugina
Olga
1981
Nová Dubnica
Ševčíková
Zuzana
1996
Klub nenapraviteľných optimistov
Simon
Alexander
1971
ŽKV - Žilina
Slivka
Jakub
2003
Cys akadémia Petra Sagana
Smák
František
1970
Gbeľany
Smuda
Ján
26.06.1973
Žilina
staffen
pavol
1966
MO GOLD TURIE
Steinhübl
Peter
1981
Žilina
Štrbák
Stanislav
1997
Martin
Šuľak
Ján
2000
Hrčeľ
Suroviak
Michal
1965
FC TJ Oravský Podzámok
Suroviak
Richard
1988
Oravský Podzámok
Svidroň
Peter
1995
Tatran Uhrovec
Švík
Štefan
1977
BVŽ
Svrček
Martin
1995
CyS-Akadémia P.Sagana
Tabak
Milan
1955
AC UNIZA Žilina
Taraba
Pavol
1990
Run Team Žilina
Thomka
Lubos
1981
KBL ŠKP Martin
Tichý
Peter
1993
CyS-Akadémia P.Sagana
Topiarz
Roman
1976
BK SAK Karviná
Toporová
Ľubica
1975
ŠK pre Radosť
Trizuljak
Peter
1976
Horný Hričov
Uhlár
Zdenko
1976
Vrbany
Uhlár
Miroslav
1974
Vrbany
Vacko
Jakub
1989
Zilina
Vajda
Daniel
1994
Žilina
VALOCKA
Milan
1960
Uni-y_be-c Zvolen
Veselovská
Lucia
1984
Liptovská Osada
Vetrák
Ján
1977
AK Steeple Poprad / Hnúšťa
Vetráková
Stanislava
1998
Hnúšťa
Vjda
Daniel
1994
Zilina
Vojinović
Mirko
1966
Maratonci Pančevo
Vojtek
Radoslav
1977
Žilina
Vrábel
Marián
1980
Žabiačik Žilina
Wadas
Grzegorz
1978
Kraków
Zágora
Mirec
1986
Humenné
Zahorsky
Oskar
1969
Tadley runners
Závodský
Rastislav
1974
Motešice
Zemanikova
Denisa
1996
AK Čadca
Zrubáková
Jarmila
1994
Liptovské Revúce

priezvisko
meno
rok-narodenia
klub
Bednar
Martin
1983
KMB Zilina
Belianský
Anton
1962
AK Baník Prievidza
Benčík
Peter
1973
Skalité
Bley
Oliver
1979
Liptovsky Mikulas
Boor
Pavol
1975
Stará Turá
Budzel
Ivan
1976
Turčianske Kľačany
Bulej
Peter
1975
Zilina
Chmatil
Ľuboš
1986
Nová Dubnica
Dančišinová
Lucia
1981
Čergovrun
Denke
Radoslav
1977
Jogging klub Dubnica nad Váhom
DUDA
KRZYSZTOF
1975
SILESIA RUNNING TEAM
Ďuriga
Stanislav
1961
Trenčín
Dvorský
Peter
1977
ULTRAMOTIVATION
Evin
Ondrej
1976
Mokroluh
Hamran
Matej
1994
Po Zemi
Hanzlík
Ondrej
1960
AK Baník Prievidza
Hatalova
Eva
1972
SNV Košiarny briežok
Horvat
Jozef
7.11.1982
Lovcica-Trubin
Hrabuška
Jaroslav
1957
MK Seitl Ostrava
Hrček
Petr
1961
Brandýs nad Labem
Jagelka
Jozef
1967
AMK Babia hora Zubrohlava
Jantošík
Ján
1980
Žilina
Jasek
Tadeusz
1951
PZLAM POLSKA
Jendrichovska
Danka
1967
Tttrend Sabinov
Jornček
Petr
1965
MK Seitl sostraba
Jurkovič
Tomáš
1983
Triatlon team Nereus
Kemka
Jozef
1961
Bytča
Kevicky
Florian
1971
Puchov
Klimo
Stanislav
1984
HK Direct Bytča
Kmiť
Štefan
1977
Klub bežcov Stropkov
Kopiec
Piotr
1975
Bielsko-Biala
Kopiec
Szymon
1979
Mikołów
Kormanec
Vladimír
1984
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Krajči
Miroslav
1977
Žiar nad Hronom
Krč
Tomáš
1981
Budmerice
Krumer
Miroslav
1949
MK Ostrov
Kubirita
Ján p
1970
LEMUR
Kubrický
Jaroslav
1981
Stará Turá
Kucharčík
Jano
1977
Chlpaté Gazely
Kundrát
Marián
14.12.1967
BK Humenné
Lecký
Peter
1978
Zažiť
Lešták
Peter
1967
JAMES Bratislava
Lozinak
Martin
1978
Prievidza
Luhový
Marcel
1971
Pečená krkovička Nosice
Luksza
Radek
1974
MK Seitl Ostrava
Mecele
Jozef
1961
MKL Kremnica
Michalička
František
1964
ŠKP Žilina
Mihál
Štefan
1970
Fineco Team
Mihál
Filip
1990
Fineco Team
Milovník
Pranjal
1973
Sri Chinmoy Marathon Team
Mizera
Pavol
1978
Kysuce team
Mlynár
Andrej
1987
Martin
Mockovčiak
Marek
1978
TJ Obal servis Košice
Mokrý
Martin
1973
Nedožery
Muráň
Pavel
1968
Žilina
Olejár
Peter
1979
ŠK ORAVAMAN Nižná
Ondráš
Peter
1984
Rezké korytnačky
Oravec
Matej
1996
Slovak Ultra Trail team, TRIXBike
Pachtova
Iva
1970
MK Seitl ostrava
Paulínyová
Radka
1971
Bratislava
Pavuk
Marian
1975
Spider team Levice
Petrikovič
Roman
26.9.1967
MK Tvrdošín
Polc
Štefan
1950
Športklub Dobrá Niva
Šály
Radek
1966
Šulywander
Ščibran
Miroslav
1977
Lietavská Lúčka
Seidlová
Eva
1948
AK Tlmače
Selecka
Katarina
11.8.1978
Modre pierka
Sentkerestiová
Lenka
1992
Zilina
Šigut
Zdeněk
3.4.1956
SIGI & Co.
SIMON
Alexander
1947
DS Žilina
Škoda
Samuel
1999
OT-Lucky Žilina
Skorčík
Jano
1971
Cykloklub Turzovka
Šmárik
Milan
1962
Žilina
Smolar
Julius
1946
MK Tatran Sp.Nova Ves
Štubňa
Miroslav
1972
Vrtuľníkove krídlo Presov
Šulja
Mihal
1974
Devinska Nova Ves
Šuška
Peter
1965
Čadca
Sýkora
Ľudovít
1978
Marianka
Tasić
Ljiljana
1965
Maratonci Pančevo
Tkáč
Marián
11.8.1959
BK Humenné
Tomčík
Pavol
1984
SK Zrychlena Turistika
Valek
Lukas
12091990
Žilina
Vostrý
Miroslav
1977
MK Kladno
WACZLAV
Eduard
1971
TU A TERAZ
Zamora
Jozef
1978
Bratislava
Łyscarz
Józef
1980
Katowice

priezvisko
meno
rok-narodenia
klub
Bírošík
Matej
1991
Veľké Rovné
Brončeková
Zuzana
1955
Tučniaky Žilina
Butek
Michal
1983
Žilina
Butek
František
1957
Žilina
Buteková
Jana
1961
Žilina
Čapliar
Rastislav
1967
Turčianske nanuky
Čapliarová
Dana
1968
Turčianske nanuky
Ďuriš
Ján
1978
Martin
Gabaj
Radim
1977
Turčianske nanuky
Gabaj
Radim
1977
Turčianske nanuky
Grofik
Milan
1973
Turčianske nanuky
Hikanik
Martin
1985
Tucniaky Zilina
Hirnerová
Janka
1982
Žilina
Hirnerová
Janka
1982
Tučniaky Žilina
Hirnerová
Jana
1982
Žilina
Hirnerová
Janka
1982
Tučniaky Žilina
Jaš
Martin
1976
Tucniaky Zilina
Klinčúch
Roman
1971
Považská Bystrica
Končál
Karol
1963
Tučniaky Žilina
Kotus
Marek
1990
Žilina
Kubek
Jaroslav
1990
Liptovský Hrádok
Kubeková
Lea
1970
Martin
Kubeková
Lea
1970
Martin
Kyselica
Daniel
1996
Žilina
Kyselica
Daniel
xxxx
Žilina
Malík
Dominik
1993
Považská Bystrica
Malík
Dominik
1993
Považská Bystrica
Masný
Martin
1986
Patuchy
Matej
Tomáš
1984
Žilina
Melo
Pavol
10.1.1999
Žilina
Mičák
Jozef
1962
Tučniaky Žilina
Mikulec
Miroslav
1958
Turčianske Nanuky Martin
Neslušan
Miroslav
1970
Žilina
Novakova
Katarina
1981
Turcianske Nanuky
Ondráš
Peter
1953
Tučniaky Žilina
Ondrášová
Lenka
1980
Tučniaky Žilina
Ondrášová
Olga
1957
Tučniaky Žilina
Ošťádal
Svatopluk
1946
Tučniaky Žilina
Pastorková
Michaela
1977
Tučniaky Žilina
Plaštiak
Ivan
1943
TUČNIAKY ŽILINA
Plaštiaková
Marta
1947
TUČNIAKY ŽILINA
Rizman
Ivor
1964
Tučniaky Žilina
Skácel
Milan
1965
Tučniaky Žilina
sobota
Milan
52
Tučniaky Žilina
Šoška
Juraj
1979
Tučniaky Žilina
Špirka
Jozef
1954
Turčianske nanuky
Stanko
Michal
1980
Tučniaky Žilina
Steiner
Alexander
1975
Martin
Švelka
Pavel
1972
KVV Žilina
Švelka
Pavel
1972
KVV Žilina
Tanuska
Peter
1983
Púchov
Tužinčinová
Anna
1979
Tučniaky Žilina
Vaškovič
Viktor
1981
Tučniaky
Zavadzan
Dušan
1975
Patuchy
Židuljaková
Emilia
1968
Tučniaky Žilina