Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Vianočný beh 2018 – prihlásení účastníci


Priezvisko
Meno
Klub resp. Mesto
Beh
Adamcová
Blanka
Dolný Kubín
Polmaratón (21,098 km)
Bača
Milan
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Bačík
Martin
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bačíková
Jana
KNM
Polmaratón (21,098 km)
Backo
Anton
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bakala
Matej
Dolný Kubín
Polmaratón (21,098 km)
Bakala
Maroš
Maurach
Maratón (42,1 km)
Bakanová
Nikoleta
Mýtna
Stredná trať (8,3 km)
Balcár
Samuel
Strečno
Polmaratón (21,098 km)
Balun
Peter
Maratónsky klub Tvrdošín
Polmaratón (21,098 km)
Balun
Jan
Maratónsky klub Tvrdošín
Stredná trať (8,3 km)
Beca
Lukáš
Bob a Bobek Zádubnie
Stredná trať (8,3 km)
Becová
Zuzana
Bob a Bobek Zádubnie
Stredná trať (8,3 km)
Beliančín
Peter
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Beliančinová
Zuzana
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Beliansky
Stanislav
Štiavnik
Stredná trať (8,3 km)
Belko
Michal
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Benková
Zuzana
žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bielik
Ivan
Sportdiag@sportdiag.sk
Maratón (42,1 km)
Bisahova
Anna
Nová Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Blažek
Branislav
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bobáň
Václav
Terchová
Stredná trať (8,3 km)
Boor
Pavol
Stará Turá
Maratón (42,1 km)
Bruk
David
behshop.sk
Polmaratón (21,098 km)
Bucha
Ján
KKM Čadca
Polmaratón (21,098 km)
Bucha
Tadeáš
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Buďvesel
Juraj
Liptovské Sliače
Polmaratón (21,098 km)
Buďveselová
Mária
Liptovské Sliače
Stredná trať (8,3 km)
Budzel
Ivan
Turčianske Kľačany
Maratón (42,1 km)
Bujalkova
Eva
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Butek
Juraj
Čo dostalí
Stredná trať (8,3 km)
Cabuk
Zdenko
Kbbs Turčianske Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Cabukova
Eva
Kbbs Turčianske Teplice
Polmaratón (21,098 km)
Červeň
Ján
Bežecký klub Dolný Kubín
Maratón (42,1 km)
Chovancová
Irena
BK SAK Karviná
Stredná trať (8,3 km)
Chovanec
Petr
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Chrastinová
Alexandra
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Chudá
Dominika
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Chupek
Jozef
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Chupeková
Silvia
Rajecke Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Čierňavová
Tatiana
Nová Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Čvirik
Michal
Kotešová
Polmaratón (21,098 km)
Daník
Ladislav
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Daník
Šimon
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Daníková
Renata
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Datko
Jozef
BS Turany
Polmaratón (21,098 km)
Demko
Rastislav
Turzovka
Polmaratón (21,098 km)
Dieška
Juraj
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Dieška
Marek
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Diešková
Emka
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Dojčár
Juraj
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Dolinajec
Martin
Crossgym Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Drastichova
Magdalena
MK Seitl Ostrava
Polmaratón (21,098 km)
Dubovický
Michal
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Duchoslav
Svetozár
Horná Nitra-Mor ho!
Maratón (42,1 km)
Dulawa
Jaromír
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Dulawová
Ingrid
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Ďungel
Peter
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ďungel
Tomáš
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ďungelová
Silvia
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ďurajka
Ján
Bob a Bobek Zádubnie
Stredná trať (8,3 km)
Duratná
Stanka
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Duratná
Anna
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Duratný
Martin
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Ďurdík
Pavol
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Ďurec
Lukáš
INTERSPORT ZA
Polmaratón (21,098 km)
Ďurina
Anton
bikepoint. sk
Stredná trať (8,3 km)
Džupaj
Michal
emTeam
Polmaratón (21,098 km)
Fáček
Miroslav
Petřvald
Maratón (42,1 km)
Fazekaš
Miroslav
ACTIVE LIFE
Polmaratón (21,098 km)
Filinova
Michaela
Bytca
Stredná trať (8,3 km)
Fonfer
Viktor
Maratónsky klub Tvrdošín
Polmaratón (21,098 km)
Franko
Miroslav
Run For Fun
Polmaratón (21,098 km)
Gaborova
Adriana
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Gažová
Petra
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Gduľová
Lenka
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Gerát
René
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Gerátová
Anna
Eleven running team
Stredná trať (8,3 km)
Gjabel
Branislav
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Goliaš
Dušan
Jaklovce
Polmaratón (21,098 km)
Gondová
Marcela
Bartošova Lehôtka
Polmaratón (21,098 km)
Greno
Peter
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Gresak
Michal
Zilina
Krátka trať (1 km)
Gresak
Juraj
Zilina
Krátka trať (1 km)
Gresakova
Katarina
Zilina
Krátka trať (1 km)
Grísová
Barbora
BEZOBALU
Polmaratón (21,098 km)
Grman
Branislav
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Haderka
Eduard
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hámorová
Danica
iRun FAMILY
Polmaratón (21,098 km)
Hanus
Miroslav
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Harabínová
Veronika
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Hatala
Martin
Moji ludia Černová
Polmaratón (21,098 km)
Heltová
Martina
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Heltová
Kornélia
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Herega
Jozef
Trnava
Polmaratón (21,098 km)
Hirnerová
Janka
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hládek
Tomáš
ČO DOSTALÍ / Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hlaučo
Peter
Kia on track!
Stredná trať (8,3 km)
Hodas-Pauer
Daniel
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Hodoň
Samuel
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Holeša
Patrik
MARATÓN KLUB RAJEC
Polmaratón (21,098 km)
Homola
Matej
Trnavá Hora
Polmaratón (21,098 km)
Hozza
Marek
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Hrabuška
Jaroslav
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
HRIŇ
ŠTEFAN
ON TRNAVÁ HORA
Polmaratón (21,098 km)
Hrúz
Tomáš
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hrúz
Tomáš
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hudecová
Dagmar
BKJG
Polmaratón (21,098 km)
Hudeková
Andrea
TJ TATRAN KRÀSNO NAD KYSUCOU
Maratón (42,1 km)
Husár
Andrej
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Husarova racakova
Katarína a
Sk pre Radosť
Stredná trať (8,3 km)
Hyben
Dominik
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Jagelka
Jozef
Maratónsky klub Tvrdošín
Maratón (42,1 km)
Jakubec
Michal
Zažiť
Maratón (42,1 km)
Janáčik
Emil
Schaeffler Kysuce
Stredná trať (8,3 km)
Janáčik
Michal
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Janešíková
Lenka
Hliník nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Janík
Mário
HO MŠK Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Janík
Lukáš
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Jankola
Jan
Maratónsky klub Tvrdošín
Maratón (42,1 km)
Ježík
Miroslav
Schaeffler Kysuce
Stredná trať (8,3 km)
Jochman
Andrej
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jochmanová
Petronela
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Jochmanová
Anna
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Jorníček
Petr
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Jurigová Majdová
Soňa
BK Dolný Kubín
Polmaratón (21,098 km)
Kadák
Viliam
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kakus
Rastislav
Zákamenné
Stredná trať (8,3 km)
Kakusová
Jarmila
Zákamenné
Polmaratón (21,098 km)
Kalina
Rastislav
MK Rajec
Polmaratón (21,098 km)
Kalinova
Katka
Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Kalinova
Sarah
SKP Zilina
Krátka trať (1 km)
Kalinova
Sofia
SKP Zilina
Krátka trať (1 km)
Kasaj
Ondrej
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Kasaj
Peter
Teplička nad Váhom
Polmaratón (21,098 km)
Kasajová
Beata
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Kašjak
Michal
Vrútky
Stredná trať (8,3 km)
Kemka
Jozef
Bytča
Maratón (42,1 km)
Kéri
Pavol
Liptovský Mikuláš
Polmaratón (21,098 km)
KLUčKA
Ján
BK JG
Polmaratón (21,098 km)
Kmetík
Jozef
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Kmetíková
Iveta
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Kokavcova
Alenka
Turčianske Kľačany
Polmaratón (21,098 km)
Kokavec
Vladimír
Liptovsky Mikulas
Stredná trať (8,3 km)
Kolmanova
Ivana
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Kopiec
Piotr
Bielsko-Biala
Maratón (42,1 km)
Kormanec
Vladimír
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
Maratón (42,1 km)
Košta
Slavomír
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Košut
Martin
ROB klub Kysuca
Stredná trať (8,3 km)
Košút
Rastislav
beer inside team
Stredná trať (8,3 km)
Kotrč
Michal
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kozlík
Milan
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Krčmárik
Jozef
žilina
Stredná trať (8,3 km)
Krčová
Mária
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Krikl
Pavel
CK Slovan Moravská Třebová
Maratón (42,1 km)
Kriklová
Alena
Jaroměřice
Maratón (42,1 km)
Krupková
Zuzana
Ochodnica
Stredná trať (8,3 km)
Kubirita
Ján
LEMUR
Maratón (42,1 km)
Kubová
Adelka
Žilina
Krátka trať (1 km)
Kubrický
Jaroslav
Stará Turá
Maratón (42,1 km)
Kucharčík
Lukáš
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Kucharek
Marcel
BERNOHY.sk
Maratón (42,1 km)
Kuchyňa
Ondrej
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Kuchyňová
Ela
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Kulla
Robert
KKM Čadca
Polmaratón (21,098 km)
Kundríková
Jana
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kurila
Šimon
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Kyša
Lukáš
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Kysel
Štefan
JK-combi Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Lamošová
Katarína
Turčianske nanuky
Stredná trať (8,3 km)
Lašutová
Miroslava
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Lecký
Peter
Zažiť
Maratón (42,1 km)
Ligocký
Jozef
TBK TORA Topoľčany
Polmaratón (21,098 km)
Liskaj
Jozef
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
longauer
pavol
ČADCA
Stredná trať (8,3 km)
Longauerová
Zuzana
ČADCA
Stredná trať (8,3 km)
Longauerová
veronika
ČADCA
Stredná trať (8,3 km)
Lozinak
Martin
Prievidza
Maratón (42,1 km)
Luhový
Marcel
Pečená krkovička Nosice
Maratón (42,1 km)
lukáčová
Jana
vrútky
Polmaratón (21,098 km)
Luksza
Radek
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Lupták
Sebastian
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Lupták
Dávid
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Luscoň
Ľubomír
OŠK Sihelne
Polmaratón (21,098 km)
Luscoňová
Ľubomíra
OŠK Sihelne
Stredná trať (8,3 km)
Magova
Martina
SK pre radost
Polmaratón (21,098 km)
Malejčík
Jozef
Jenkovce
Polmaratón (21,098 km)
Martinek
Miroslav
Los Colapsiňos
Stredná trať (8,3 km)
Martinek
Pavol
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Mäsiar
Rastislav
BKJG Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Matejová
Zuzana
Endurance Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Mecele
Jozef
Stará Kremnička
Maratón (42,1 km)
Michalec
Tomáš
AŠK Fenix Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Mihál
Štefan
Fineco team
Stredná trať (8,3 km)
Mihál
Filip
Fineco team
Stredná trať (8,3 km)
Mihok
Daniel
Kotešová
Stredná trať (8,3 km)
Mikula
Michal
AK Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Minarovič
Roman
Kysucké Nové Mesto
Polmaratón (21,098 km)
Mišovic
Martin
SPORTDIAG TEAM
Stredná trať (8,3 km)
Mišovie
Marek
Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
MOJAK
Marek
jablunkov
Polmaratón (21,098 km)
Mokey
Martin
Ak Nedozery
Polmaratón (21,098 km)
Mrajca
Tomáš
Mk Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
mrazik
miroslav
žilina
Stredná trať (8,3 km)
mrázik
jakub
žilina
Krátka trať (1 km)
mrázik
ján
žilina
Krátka trať (1 km)
mráziková
michaela
žilina
Krátka trať (1 km)
mráziková
adriana
žilina
Krátka trať (1 km)
Murárik
Roman
Scheidt&Bachmann Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ocenas
Michal
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Ochodničan
Miroslav
Bk JG
Stredná trať (8,3 km)
Olejár
Peter
ORAVAMAN
Polmaratón (21,098 km)
Ondráš
Peter
Rosina
Maratón (42,1 km)
Ondráš
Peter
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ondrášová
Lenka
Furt v pohybe
Stredná trať (8,3 km)
Ondrášová
Oľga
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ondrušová
Lenka
Kotrčiná Lúčka
Stredná trať (8,3 km)
Oravec
Peter
Trixbike
Polmaratón (21,098 km)
Orihel
Peter
OBS Drahovce
Stredná trať (8,3 km)
Orihelová
Andrea
OBS Drahovce
Stredná trať (8,3 km)
Pachtová
Iva
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Pálešová
Ivana
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Panik
Vladimír
Maratónsky klub Tvrdošín
Polmaratón (21,098 km)
Parilák
Martin
Klub bežcov Stropkov
Maratón (42,1 km)
Pastorková
Michaela
Tučniaky
Stredná trať (8,3 km)
Paulen
Andrej
Fatra Team
Stredná trať (8,3 km)
Pavlík
Ján
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Pecha
Peter
Fineco team
Stredná trať (8,3 km)
Penciak
Emil
Partizán Vrícko
Polmaratón (21,098 km)
Petreje
Martin
Dolné Naštice
Polmaratón (21,098 km)
Petrikovič
Roman
Maratónsky klub Tvrdošín
Maratón (42,1 km)
Piala
Ján
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Pialová
Janka
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Piatriková
Lucia
Zvolen
Polmaratón (21,098 km)
Pokrievka
Miroslav
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Polak
Ivan
Žilina James
Stredná trať (8,3 km)
Polák
Tomáš
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Prívarová
Radka
Nadácia anjelské krídla
Maratón (42,1 km)
Račakova
Katarína
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Rafaj
Lukáš
AK Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Randiak
Jakub
OŠK Sihelne
Stredná trať (8,3 km)
Roháčik
Branislav
KBBS Turč. Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Rolinčinová
Anna
Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Rolinčinová
Barbora
Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Rusnák
Marek
B&L servis Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Rusnáková
Beáta
B&L servis ZH
Polmaratón (21,098 km)
Ružbarský
Ján
ŠK KOMPAS
Stredná trať (8,3 km)
Sabolová
Anna
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Šályová
Darina
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Schmidt
Jiří
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Ščibran
Miroslav
Sirka a Miza Žilina
Maratón (42,1 km)
sebestian
sylvia
BKJG Zilina
Polmaratón (21,098 km)
sebestian
patrik
BKJG ZILINA
Polmaratón (21,098 km)
Sedala
Peter
Bytča
Stredná trať (8,3 km)
Šedík
Ivan
Pruské
Polmaratón (21,098 km)
Selecka
Katarina
Modre pierka
Maratón (42,1 km)
Šidlo
Marián
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Simon
Alexander
ŽKV-Žilina
Polmaratón (21,098 km)
SIMON
Alexander
DS Žilina
Maratón (42,1 km)
Šimoník
Peter
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Sirotny
Jan
Trenčin
Stredná trať (8,3 km)
Škoda
Samuel
OT-Lucky Žilina
Maratón (42,1 km)
Škuta
Tomáš
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Sládek
Róbert
Chlpaté gazely
Stredná trať (8,3 km)
Šmihovský
Peter
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Smuda
Ján
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Sopúch
Ján
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Špak
Michal
Poprad
Polmaratón (21,098 km)
Šramo
Martin
Ružomberok
Stredná trať (8,3 km)
Stiksa
Tomáš
Trenčianske Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Straňanek
Jozef
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Strelička
Daniel
Fatra team
Polmaratón (21,098 km)
Šuch
Slavomír
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Šuchová
Marcela
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Šuleková
Juliana
Mýtna
Stredná trať (8,3 km)
Švagerko
Tomáš
Bežecký klub Poprad
Polmaratón (21,098 km)
Svrček
Martin
TriMaT Martin
Maratón (42,1 km)
Tabak
Milan
AC UNIZA
Polmaratón (21,098 km)
Talapka
František
Scheidt & Bachmann
Stredná trať (8,3 km)
Ťažký
Miloš
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Teillet
Bruno
La Gaubretière
Polmaratón (21,098 km)
Tichý
Peter
Nadácia anjelské krídla
Stredná trať (8,3 km)
Tománek
Roman
Gallak Slavičín
Maratón (42,1 km)
Tománek
Roman
Gallak Slavičín
Maratón (42,1 km)
Topiarz
Roman
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Truban
Milan
Outdoor Adventures Club
Stredná trať (8,3 km)
Tupa
Gabriela
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Turiak
Martin
Hory Kysúc
Maratón (42,1 km)
Uhlárik
Pavol
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Uličianska
Lívia
TURIEC RUN
Stredná trať (8,3 km)
Ulma
Tomáš
Praha
Maratón (42,1 km)
Urbanovský
Slavomír
BS Zatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Vacko
Jakub
Bitarova
Stredná trať (8,3 km)
Václaveková
Daniela
ŽILINA
Polmaratón (21,098 km)
Vajda
Ivan
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Vantara
Ján
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Vecel
Robert
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Venetianer
Martin
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Vengrínová
Dominika
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Verniček
Štefan
Maratónsky klub Tvrdošín
Polmaratón (21,098 km)
Veselovská
Lucia
Liptovská Osada
Polmaratón (21,098 km)
Veselý
Petr
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Vostry
Miroslav
MK Kladno
Maratón (42,1 km)
Wartiak
Peter
FBA
Stredná trať (8,3 km)
Wartiaková
Marta
FBA
Stredná trať (8,3 km)
Weichpart
Henrich
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Zahatlanová
Olívia
Žilina
Krátka trať (1 km)
Zahorsky
Oskar
Tadley runners, United Kingdom
Polmaratón (21,098 km)
Zemiak
Adam
HOGO
Krátka trať (1 km)
Zemiakova
Maria
HOGO
Stredná trať (8,3 km)
Žilka
Miloslav
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Žilková
Marcela
Fun GVARZA run
Stredná trať (8,3 km)

Priezvisko
Meno
Klub resp. Mesto
Ďuriš
Ján
Turčianske Nanuky
Lamošová
Katarína
Turčianske nanuky
Lozinak
Martin
Prievidza
Mokey
Martin
Ak Nedozery
Pastorková
Michaela
Tučniaky
Plaštiaková
Marta
Tučniaky Žilina
sobota
ing.Milan
Tučniaky Žilina
Sobota
Milan
Žilina
Šoška
Juraj
Tučniaky Žilina