Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Vianočný beh 2017 – prihlásení účastníci


Priezvisko
Meno
Rok narodenia
Klub resp. Mesto
Beh
Otužilci
Adámek
Peter
1984
bk Malženice
Maratón (42,1 km)
Bača
Milan
1981
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Bačík
Pavol
1976
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Polmaratón (21,098 km)
Bačík
Martin
1977
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bado
Richard
1990
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Balcár
Samuel
1990
Strečno
Polmaratón (21,098 km)
Balík
Adrian
2008
MŠK Žilina
Krátka trať (1 km)
Balíková
Janka
2006
Žilina
Krátka trať (1 km)
Bálint
Vojto
1974
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bálintová
Janka
1979
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bandžuch
Filip
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Krátka trať (1 km)
Bednár
Martin
1958
KMB Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bednár
Martin
1983
KMB Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bednář
Marek
1984
Handlová
Polmaratón (21,098 km)
Beklemdžiev
Ivo
1965
Rohožník na Záhorí
Polmaratón (21,098 km)
Beliančín
Peter
1974
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Beliančínova
Zuzana
1975
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Belianska
Erika
1999
Štiavnik
Stredná trať (8,3 km)
Beliansky
Stanislav
1964
Štiavnik
Stredná trať (8,3 km)
Belianský
Anton
1962
AK Baník Prievidza
Maratón (42,1 km)
Belko
Michal
1989
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Bellušová
Martina
1987
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Polmaratón (21,098 km)
Benčová
Juliana
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Beniač
Oto
1962
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Beňo
Dušan
1979
Ak Mšk Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Beňo
Branislav
1975
Žilina
Maratón (42,1 km)
Betcher
Filip
1991
Liptovský Mikuláš
Stredná trať (8,3 km)
Bielik
Ivan
1975
sportdiag
Polmaratón (21,098 km)
Bielik
Peter
1973
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bielik
Daniel
2002
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bielik
Pavol
1974
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bielik
Matúš
2009
Žilina
Krátka trať (1 km)
Blaško
Michal
1986
Run Team Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Bobáň
Václav
1983
Terchová
Stredná trať (8,3 km)
Bohúň
Andrej
1981
Malinô SkiAlp Team
Maratón (42,1 km)
Bohunický
Cyril
1963
Ada Waste s.r.o
Maratón (42,1 km)
Boroja
Drago
1953
Tychy
Maratón (42,1 km)
Boroja
Drago
1953
SERBIA, ELMAX-40latek,Tychy
Maratón (42,1 km)
Borošová
Zuzana
1991
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bosík
Peter
1978
Krásňany
Stredná trať (8,3 km)
Bráz
Ladislav
1974
Medzibrod
Polmaratón (21,098 km)
Bráz
Tomáš
2005
Medzibrod
Stredná trať (8,3 km)
Brázová
Renata
1974
Medzibrod
Stredná trať (8,3 km)
Bruk
David
1968
běhshop.sk
Polmaratón (21,098 km)
Brůna
Marek
1982
KTI
Polmaratón (21,098 km)
Buček
Peter
1975
Inline Club Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Buček
Matúš
2005
Cyklistická Detská Tour
Krátka trať (1 km)
Buček
Branko
1979
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Bucha
Ján
1956
Klub kysuckého maratónu Čadca
Polmaratón (21,098 km)
Bučko
Adam
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Bujalkova
Eva
1985
BVŽ
Stredná trať (8,3 km)
Bulej
Peter
1975
Triatlon Team Nereus Zilina
Maratón (42,1 km)
Bulíková
Božena
1979
ŠK Devils Dubnica
Polmaratón (21,098 km)
Buran
Ilja
2003
SKP Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Butek
František
1957
Tučniaky Žilina
Krátka trať (1 km)
Zimné plávanie
Butek
Juraj
1993
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Buteková
Jana
1961
Tučniaky Žlina
Krátka trať (1 km)
Zimné plávanie
Čadová
Marcela
1975
Ruprechtov
Maratón (42,1 km)
čajkovič
Milan
1965
Trnava
Maratón (42,1 km)
Čanecká
Lucia
2001
Skalité
Stredná trať (8,3 km)
Čanecká
Barbora
2010
Skalité
Krátka trať (1 km)
Červeň
Ján
1987
Bežecký klub Dolný Kubín
Maratón (42,1 km)
Červená
Jana
1985
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Červeňová
Daniela
1973
Bystrička
Polmaratón (21,098 km)
Cesnek
Tadeáš
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Cesnek
Martin
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Chovan
Martin
1988
Turie
Stredná trať (8,3 km)
Chovanec
Petr
1973
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Chrastinová
Alexandra
2007
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Chrenáková
Dagmar
1960
Terchová
Stredná trať (8,3 km)
Chrenková
Barbara
1995
Jogging klub Dubnica n/V
Polmaratón (21,098 km)
Chrenková
Gizka
1954
Dubnica n/V. Joging klub
Polmaratón (21,098 km)
Chudá
Dominika
1978
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Cibenka
Marek
1975
Siemens
Polmaratón (21,098 km)
CIEŚLOK
Bartosz
2001
ORZEPOWICE
Stredná trať (8,3 km)
Cigánik
Peter
1978
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Cigániková
Oľga
1978
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Ciriaková
Terézia
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Čišecká
Miriama
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Čišecký
Tadeáš
2009
Cys Žilina
Krátka trať (1 km)
Čišecký
Benjamin
2006
Cys Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Coma
Richard
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Comorek
Miloš
1980
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Čvirik
Michal
1986
Kotešová
Polmaratón (21,098 km)
Čviriková
Zuzana
1990
Zilina
Polmaratón (21,098 km)
Czippel
Martin
1985
Zilina - Bytcica
Stredná trať (8,3 km)
Dančová
Miroslava
1984
Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Datko
Jozef
1984
BS Turany
Polmaratón (21,098 km)
Daubner
Juraj
2003
Valča
Krátka trať (1 km)
Daubner
Jožo
xxxx
Horný Turček
Stredná trať (8,3 km)
Derydt
Nicholas
2001
SKP Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Derydt
Maxime
2004
SKP Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
Dieška
Marek
2004
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Dieška
Juraj
2003
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Diešková
Emak
2005
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Divulit
Erik
1979
Kittsee
Maratón (42,1 km)
Dlugosova
Alzbeta
1968
Vrbov
Polmaratón (21,098 km)
Dojčár
Juraj
1958
BS Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Dojčár ml.
Juraj
1985
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Doležal
Jaroslav
1976
Endurance Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Dománek
Ivan
1975
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Dománková
Michala
1984
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Drozd
Roman
1977
Nemšová
Polmaratón (21,098 km)
Družkovský
Miroslav
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Krátka trať (1 km)
Dubeňová
Veronika
2007
Žilina
Krátka trať (1 km)
Duchoň
Jozef
1983
Slovany
Maratón (42,1 km)
Dudáš
Andrej
1994
Dolný Kubín
Stredná trať (8,3 km)
Duháčková
Alexandra
2007
ŠKP Žilina, Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Dulawová
Ingrid
1970
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Ďungel
Peter
1978
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ďungelová
Silvia
1978
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ďurajka
Marek
1985
Súľov
Polmaratón (21,098 km)
Ďurajková
Helena
1966
Súľov - Hradná
Stredná trať (8,3 km)
Duratná
Stanislava
2005
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Duratný
Martin
2003
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Ďurčík
Radovan
2004
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Ďurcova
Andrea
1987
Súľov - Hradná
Stredná trať (8,3 km)
Ďurec
Lukáš
1990
INTERSPORT ZA
Stredná trať (8,3 km)
Ďurec
Kristian
2011
Cyklisticka detska tour
Krátka trať (1 km)
Durica
Jozef
1960
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Duricova
Lucia
1999
AK zts Martin
Stredná trať (8,3 km)
Duriga
Stanislav
1961
Trencin
Maratón (42,1 km)
Ďuriga
Peter
1974
partizán Vricko
Stredná trať (8,3 km)
Ďurina
Anton
1978
bikepoint.sk
Stredná trať (8,3 km)
Ďuriník
Marián
1974
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ďuriníková
Jarmila
1971
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ďurišová
Katarina
1980
Liptovsky Mikulas
Stredná trať (8,3 km)
Evin
Ondrej
1976
Mokroluh
Maratón (42,1 km)
Fabó
Juraj
1978
Hronovce
Maratón (42,1 km)
Fabry
Milos
1980
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Fainová
Monika
1995
ŠK Kriváň Ondrašová
Stredná trať (8,3 km)
Federicova
Adriana
1971
severunky
Polmaratón (21,098 km)
Fertaľová
Martina
1973
klub vojenskych vysadkarov SR Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Fiabáne
Peter
1693
KPŠ Nereus Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Fiabánová
Anna
1966
KPŠ Nereus Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Foltán
Matúš
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Fuhrich
Rudolf
1950
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Funtík
Jakub
1986
FUNto Club
Stredná trať (8,3 km)
Funtík
Juraj
1981
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Gaborova
Adriana
1963
Jgym Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Gajdula
Marek
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Galiová
Alexandra
2003
Žilina-Rosina
Krátka trať (1 km)
Galiová
Simona
2001
Žilina-Rosina
Krátka trať (1 km)
Galovic
Maximilian
2002
SKP Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Gardián
Lukáš
2008
CyS-Akadémia P.Sagana
Krátka trať (1 km)
Gašpierik
Ľubo
1970
LietavaRUN
Polmaratón (21,098 km)
Gašpieriková
Alžbeta
1971
Lietava
Stredná trať (8,3 km)
Gelatka
Bohuslav
1983
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Genčurová
Jana
1974
Bernohy/Trnava
Maratón (42,1 km)
Gerát
Ján
1999
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Gergišák
Ján
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Gjabel
Juraj
2008
Žilina
Krátka trať (1 km)
Gjablová
Lucia
2006
Žilina
Krátka trať (1 km)
Gjablová
Zuzana
1977
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Gločka
Ondrej
1994
Dolný Lieskov
Stredná trať (8,3 km)
Goč
Ladislav
1965
Lama SK s.r.o
Stredná trať (8,3 km)
Goliaš
Dušan
1974
Jaklovce
Polmaratón (21,098 km)
Goliaš
Richard
1990
Continental - Brandys
Stredná trať (8,3 km)
Gondová
Marcela
1972
Bartošova Lehôtka
Polmaratón (21,098 km)
Gresak
Michal
1989
Dolna tizina
Krátka trať (1 km)
Gresak
Jurko
2017
Dolna tizina
Krátka trať (1 km)
Gresakova
Katarina
1989
Dolna tizina
Krátka trať (1 km)
Grinčová
Katarína
1986
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Gyén
Daniel
1979
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Habánek
Erik
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Hadár
Branislav
1963
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Haderka
Eduard
1978
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Haderka
Eduard
2010
Žilina
Krátka trať (1 km)
Haderka
Miroslav
2013
Žilina
Krátka trať (1 km)
Haderková
Jana
1981
Žilina
Krátka trať (1 km)
Hajdúch
Martin
2006
Cyklistická detská tour
Krátka trať (1 km)
Hájek
Miroslav
1991
Rajec,PH your motion
Stredná trať (8,3 km)
Haluška
Andrej
1993
Varín
Maratón (42,1 km)
Hanák
Ján
1935
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hanus
Miroslav
1974
Martin
Maratón (42,1 km)
Hanzlík
Ondrej
1960
AK Baník Prievidza
Maratón (42,1 km)
Harabínová
Veronika
2007
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Harant
Lukáš
1990
ŠKP Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Harmečný
Roman
1972
KTSvederník
Stredná trať (8,3 km)
Hartig
David
1973
Burik Running Team
Polmaratón (21,098 km)
Hartiník
Miroslav
1969
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Heglas
Ladislav
1979
Gamala
Polmaratón (21,098 km)
Hirosova
Timea
1989
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Hládek
Tomáš
1995
ČO DOSTALÍ
Stredná trať (8,3 km)
Hluzák
Róbert
1975
Čadca
Polmaratón (21,098 km)
Hluzáková
Jana
1976
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Hodás
Jakub
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Hodas-Pauer
Daniel
2006
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Hodásová
Adela
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Hodoň
Samuel
2006
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Hodoň
Maroš
1976
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Hodossy
Péter
1978
Ohrady
Maratón (42,1 km)
Hodossy
Tamás
1987
Dunajská Streda
Maratón (42,1 km)
Holeša
Patrik
1991
Rajec
Polmaratón (21,098 km)
Holešová
Martina
2001
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Homola
Matej
1984
Trnavá Hora
Maratón (42,1 km)
Horečný
Kamil
1961
inter6
Stredná trať (8,3 km)
Horeličan
Lukáš
1980
Turzovka
Polmaratón (21,098 km)
Hrabuška
Jaroslav
1957
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Hrček
Petr
1961
Brandýs nad Labem
Maratón (42,1 km)
Hrkelová
Iveta
1975
Dolný Kubín
Polmaratón (21,098 km)
Hruška
Matej
2006
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Hrúz
Tomáš
1977
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Hudecová
Dagmar
1972
seveRUNky
Polmaratón (21,098 km)
HULÍN
Ivan
1962
KVV SR
Polmaratón (21,098 km)
Húska
Michal
1980
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Polmaratón (21,098 km)
Hužovič
Michal
1976
BERNOHY.sk
Polmaratón (21,098 km)
Hyben
Dominik
1997
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Hýbl
Jiří
1963
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Hýrošš
Pavel
1952
Sučany
Stredná trať (8,3 km)
Ilavský
Miroslav
1987
Jogging klub Dubnica n/V
Maratón (42,1 km)
Imrich
Martin
1986
MTBIKER
Polmaratón (21,098 km)
Ištok
Jozef
1958
AK Baník Prievidza
Stredná trať (8,3 km)
Jagelka
Jozef
1967
Zubrohlava
Maratón (42,1 km)
Jakeš
Marek
1979
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jakesova
Denisa
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jakubčík
Stanislav
1974
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Jakubčík
Stanislav
2009
Žilina
Krátka trať (1 km)
Jakubcova
Iveta
1963
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Jakubec
Michal
1981
Zažiť
Maratón (42,1 km)
Jamečná
Eva
1991
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jamečná
Marianna
1994
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jamečná
Júlia
2002
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jamečná
Denisa
1990
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jamečný
Radoslav
1993
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jančovič
Ľubomír
1966
Považská Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Jančuška
Martin
1979
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Polmaratón (21,098 km)
Janík
Lukáš
1987
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Jankovič
Jakub
2005
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jankovič
Milan
1983
Považká Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Jantosik
Jan
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Januš
Pavol
1999
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Jarouš
Michal
2002
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jarouš
Ľubomír
1972
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jaš
Martin
1976
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Jašová
Katarína
1980
Považská Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Jašová
Nina
2007
Považská Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Jaššová
Veronika
1987
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Jesenský
Ivan
1980
Triatlon KPŠ Nereus Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ježík
Miroslav
1972
MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Ježík
Pavol
1969
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Jochman
Andrej
1978
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Jochman
Jozef
1952
Žilina
Krátka trať (1 km)
Jochmanová
Petra
1986
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Jochmanová
Anna
2014
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Jochmanová
Petronela
2012
Kysucké Nové Mesto
Krátka trať (1 km)
Jochmanová
Viera
1955
Žilina
Krátka trať (1 km)
Juhos
Gábor
1965
Budapest
Maratón (42,1 km)
Jurdík
Jozef
1998
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Juríček
Daniel
2009
Akadémia Juventus Žilina
Krátka trať (1 km)
Juríček
Peter
1975
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Jurigová Majdová
Soňa
1972
Dolný Kubín
Polmaratón (21,098 km)
Kada
Michael
1983
Cojones, Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Kadlecová
Alena
1966
BK Lysá
Stredná trať (8,3 km)
Kadlecová
Monika
1990
CK EPIC Dohňany
Stredná trať (8,3 km)
Kadúc
Martin
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Kadúc
Tomáš
1980
Kamenná Poruba
Stredná trať (8,3 km)
Kadúcová
Patrícia
2009
CyS-Akadémia P.Sagana
Krátka trať (1 km)
kadura
jozef
1963
krasno
Stredná trať (8,3 km)
Kadurik
Michal
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kaduriková
Mária
1981
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kakus
Rastislav
1977
Zákamenné
Stredná trať (8,3 km)
Kakusová
Jarmila
1981
Zákamenné
Polmaratón (21,098 km)
Kamenska
Barbora
1987
BS Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Kamenský
Michal
1986
BS Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Kapasny
Juraj
1991
Imperium
Stredná trať (8,3 km)
Kardoš
Róbert
1980
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Kardošová
Natálka
2009
Žilina
Krátka trať (1 km)
Kardošová
Barborka
2012
Žilina
Krátka trať (1 km)
Kasaj
Peter
1961
Teplička nad Váhom
Polmaratón (21,098 km)
Kasajová
Beáta
1961
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Kašjak
Michal
1977
Fineco running team/Vrútky
Stredná trať (8,3 km)
Kašjaková
Alexandra
1972
Vrútky
Stredná trať (8,3 km)
Kasman
Peter
1990
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
KASZYCA
PAWEŁ
1978
JANKOWICE/ IGLOO BOCHNIA
Maratón (42,1 km)
KASZYCA
Danuta
1978
JANKOWICE
Stredná trať (8,3 km)
Kavacký
Pavol
1974
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Kavec
Ján
1970
Maratón klub Rajec
Polmaratón (21,098 km)
Keiler
Bernhard
1958
Wien
Maratón (42,1 km)
Kemka
Jozef
1961
Bytča
Maratón (42,1 km)
Kemka
Jozef
1961
Bytča
Stredná trať (8,3 km)
Kéri
Pavol
1976
Liptovský Mikuláš
Polmaratón (21,098 km)
Kianička
Matúš
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Kincel
Pavol
1951
bs Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Kiš
Milan
1978
Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Kiša
Lukáš
2007
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Kližan
Jaroslav
1977
Hôrky
Polmaratón (21,098 km)
Kližanová
Silvia
1976
Hôrky
Stredná trať (8,3 km)
Klučka
Ján
1976
ŠK JG
Polmaratón (21,098 km)
Kmetík
Matej
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Kmetíková
Iveta
1972
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Knapcová
Viktória
2002
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Knazkova
Sylvia
1976
Trencianska Tepla
Stredná trať (8,3 km)
Knihová
Ema
2002
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Kohl
Peter
1975
Ziar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Kolárik
Michal
1980
Žilina Bears rugby club
Stredná trať (8,3 km)
Koleda
Milan
1981
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kolibík
Marián
1961
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kolibíková
Janka
1963
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Koreň
Marek
1977
BS Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Kosec
Robert
1972
Los Colapsiňos
Stredná trať (8,3 km)
Košiar
Matúš
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Košík
Tomáš
1951
BK Fastfood Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Košút
Tomáš
2016
Teplička nad Váhom
Krátka trať (1 km)
Košútová
Diana
2013
Teplička nad Váhom
Krátka trať (1 km)
Košútová
Stanislava
1985
Teplička nad Váhom
Krátka trať (1 km)
Kováčová
Andrea
1993
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kováčová
Marianna
1992
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kovacs
Ladislav
1995
Veľké Dravce
Polmaratón (21,098 km)
Kovalčík
Marko
2003
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kovalčík
Vladimír
1951
Trenčín
Maratón (42,1 km)
Kovesdiova
Petra
1989
Košice
Stredná trať (8,3 km)
kozub
kamil
1976
Sri Chinmoy Maraton team
Maratón (42,1 km)
Kožusznik
Marek
1974
Radegast Beerclub
Polmaratón (21,098 km)
Kpitán
Adam
1999
CyS-Akadémia P. Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Krajíček
Jozef
1970
Hlboké nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Krajíčková
Aneta
2000
Hlboké nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Kráľ
František
1966
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Kralik
Matej
1984
Endurance Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Králik
Anton
1984
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Králiková
Lenka
1984
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Krč
Tomáš
1981
ADA Budmerice
Maratón (42,1 km)
Krikl
Pavel
1979
Jaroměřice
Maratón (42,1 km)
Kriklová
Alena
1979
Jaroměřice
Maratón (42,1 km)
Kriško
Miroslav
1957
42195.sk
Maratón (42,1 km)
KROER
Werner
1959
2500 Baden AUSTRIA
Maratón (42,1 km)
Krumer
Miroslav
1949
MK Ostrov
Maratón (42,1 km)
Krupicka
Michal
1980
SC Neandertal Ganovce
Stredná trať (8,3 km)
Kruták
Jozef
1956
AK Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kubala
Marcel
1983
Považská Bystrica
Polmaratón (21,098 km)
Kubány
Michal
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kubej
Tomáš
1992
ŠK Muránska Dlhá Lúka
Stredná trať (8,3 km)
Kubirita
Ján
1970
LEMUR
Maratón (42,1 km)
kucharcik
jano
1977
chlpate gazely
Maratón (42,1 km)
Kucharčík
Lukáš
1986
Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Kuchárek
Marcel
1984
BERNOHY.sk
Maratón (42,1 km)
Kuchyňa
Ondrej
2010
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Kuchyňová
Ela
2007
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Kurat
Tomas
1982
Zilina
Polmaratón (21,098 km)
Kurejová
Martinka
1984
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kurillová
Zuzana
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Kurta
Peter
1981
Višňové
Stredná trať (8,3 km)
Kuzma
Jozef
1990
Stránske
Stredná trať (8,3 km)
Kuzma
Martin
1993
Stránske
Stredná trať (8,3 km)
Kuzmány
Andrej
1988
Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Kysel
Štefan
1985
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Kyselicova
Ludmila
1991
Pravenec
Stredná trať (8,3 km)
Lajčák
Tomáš
1982
Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Lamoš
Rudolf
1972
Turčiansky Peter
Stredná trať (8,3 km)
Lamošová
Katarína
1976
Turčiansky Peter
Stredná trať (8,3 km)
Laurinčíková
Linda
1995
Sedliacka Dubová
Stredná trať (8,3 km)
Lazur
Juraj
1970
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Lecký
Peter
1978
Zažiť
Maratón (42,1 km)
Lednický
Adam
1999
Lednické kone
Polmaratón (21,098 km)
Liška
Martin
xxxx
Slovenskí branci
Stredná trať (8,3 km)
Liskaj
Jozef
1950
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Líšková
Ivana
1989
Považská Bystrica
Polmaratón (21,098 km)
Litvík
Marian
1972
Kotesova
Polmaratón (21,098 km)
Litvik
Ján
1986
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Lonay
Ján
1978
Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
Longauer
Pavol
1966
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Longauerová
Veronika
1991
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Longauerová
Zuzana
1961
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Lošonská
Michaela
1980
Los Colapsinos
Stredná trať (8,3 km)
Lošonsky
Marian
1963
Los Colapsinos
Stredná trať (8,3 km)
Loveček
Tomáš
1978
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Lovečková
Ľubica
1978
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Lozinak
Martin
1978
Bojnice
Maratón (42,1 km)
Zimné plávanie
Lučanský
Juraj
1987
Bk JG Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Luhová
Adriana
1993
Púchov
Stredná trať (8,3 km)
Luhový
Marcel
1971
Pečená krkovička Nosice
Maratón (42,1 km)
Lukšů
Vladimír
1947
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Luksza
Radek
1974
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Lupták
Sebastian
2005
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Lupták
Dávid
2011
ŽKV-ŽA
Krátka trať (1 km)
Lutišan
Marian
1997
Lalinok
Stredná trať (8,3 km)
Machala
Martin
1988
Vsetín
Stredná trať (8,3 km)
Machálková
Petra
2000
CyS-Akadémia Petra Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Macík
Lukáš
1987
Liptovské Revúce
Stredná trať (8,3 km)
Macura
Ľubomír
1979
Reming Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Macurová
Alena
1979
Kros Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Macúš
Michal
1974
Sokol Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Macúš
Ondrej
2004
Sokol Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Macúšová
Katarína
1977
Pink Run
Stredná trať (8,3 km)
Madajová
Zuzana
1982
Ráztočno
Stredná trať (8,3 km)
Magova
Martina
1974
Bežím srdcom
Polmaratón (21,098 km)
Majčinová
Anna
1984
EmAnTe
Stredná trať (8,3 km)
Majerčík
Eugen
1970
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Majerík
Jozef
1951
KKM Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Majtánová
Monika
1975
Pink Run
Stredná trať (8,3 km)
Mäkká
Katarína
1982
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Malek
Ondrej
2003
Slávia ŽU
Krátka trať (1 km)
Máliková
Mária
1991
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Malíková
Magdalena
2006
Čadca
Krátka trať (1 km)
Malinka
Ján
1989
Zákamenné
Polmaratón (21,098 km)
Mandzák
Juraj
1996
Čierna Voda
Stredná trať (8,3 km)
Mandzáková
Slavomíra
1975
Čierna Voda
Stredná trať (8,3 km)
Marošová
Soňa
1976
Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
Martinčeková
Zuzana
1988
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Martinek
Miroslav
1969
Los Colapsiňos
Stredná trať (8,3 km)
Martinek
Pavol
1944
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Martinek
Tomáš
1980
BIKEZA Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Martoš
juraj
1982
Hiteco Slovakia run team
Stredná trať (8,3 km)
Maruna
Michal
1982
Terchova
Stredná trať (8,3 km)
Maruna
Peter
1980
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Marunova
Eva
1982
Terchova
Stredná trať (8,3 km)
Mäsiar
Rastislav
1978
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Maslík
Juraj
1974
Cys - Akadémia P. Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Maslík
Adam
2002
Cys - Akadémia P. Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Maslíková
Rebeka
2007
Cys - Akadémia P. Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Matejka
Marek
1993
KTI
Polmaratón (21,098 km)
Matoušeková
Miroslava
1981
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Matz
Jozef
1983
Cojones
Stredná trať (8,3 km)
Mecele
Jozef
1961
Stará Kremnička
Maratón (42,1 km)
Melo
Ivan
1964
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Melo
Matej
1990
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Melová
Emília
2002
ŠKP Žilina
Krátka trať (1 km)
Melová
Katarína
1964
Žilina
Krátka trať (1 km)
Melová
Mária
2006
Žilina
Krátka trať (1 km)
Melová
Terézia
1993
Rajecké Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Menichová
Janka
1982
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Meriač
Tomáš
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Meško
Igor
1986
Trenčín
Polmaratón (21,098 km)
Mičák
Jozef
1962
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Miček
Karol
1956
Cys -akademia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Michalcova
Martina
1980
Slávia ŽU Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Michalcová
Ľubica
1974
Pezinok
Stredná trať (8,3 km)
Michalec
Tomáš
1989
AŠK Fenix Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Michalec
Dušan
1974
Pezinok
Polmaratón (21,098 km)
Michalička
František
1964
ŠKP Žilina
Maratón (42,1 km)
Michalík
Lukáš
2008
ČIERNE PRI Čadci
Krátka trať (1 km)
Michalovič
Dominik
2008
Žilina
Krátka trať (1 km)
Michalovičová
Ivana
1984
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Michulkova
Luisa
1984
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Mičiaková
Martina
1985
Považská Bystrica
Stredná trať (8,3 km)
Mičic
Peter
1952
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Mihalikova
Monika
1971
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Mikloš
Marcel
1993
Považská Bystrica
Polmaratón (21,098 km)
Minárik
František
1969
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Minarovič
Roman
1969
Bežím srdcom
Polmaratón (21,098 km)
Mišovic
Martin
1979
Sportdiag
Stredná trať (8,3 km)
Mišovie
Marek
1991
Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
Mizera
Pavol
1978
Kysuce Team
Maratón (42,1 km)
Mojak
Marek
1979
Jablunkov
Polmaratón (21,098 km)
Mokry
Martin
1973
Nedožery
Maratón (42,1 km)
Molko
Andrej
2006
R. Teplice
Krátka trať (1 km)
Molko
Matúš
2008
MŚK Žilina
Krátka trať (1 km)
Molko
Šimon
2008
MŚK Žilina
Krátka trať (1 km)
Molková
Terezka
2010
R. Teplice
Krátka trať (1 km)
Molková
Valika
1972
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Moravčík
Matej
1992
Stráňavy
Polmaratón (21,098 km)
Mrajca
Tomáš
1972
Mk Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
mrázik
miroslav
1984
žilina
Stredná trať (8,3 km)
mrázik
jakub
2014
žilina
Krátka trať (1 km)
mrázik
ján
1957
žilina
Krátka trať (1 km)
mráziková
adriana
2012
žilina
Krátka trať (1 km)
mráziková
michaela
1984
žilina
Krátka trať (1 km)
Mrvis
Lubomir
1969
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Murárik
Roman
1981
Scheidt & Bachmann Žilina
Stredná trať (8,3 km)
NAGY
David
1967
Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Nalezniak
Bernadeta
1958
40latek, Tychy, Polsko
Stredná trať (8,3 km)
Nechalová
Denisa
1975
Martin Alpha Medical
Stredná trať (8,3 km)
Neslušan
Miroslav
1970
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Neumanová
Denisa
1975
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Novák
Peter
1960
Laskár
Stredná trať (8,3 km)
Ochodnican
Miroslav
1972
BK JG
Polmaratón (21,098 km)
Ogoreková
Anna
1985
SeveRUNky
Polmaratón (21,098 km)
Okál
Marek
2008
MŠK ŽILINA
Krátka trať (1 km)
Okálová
Petra
2007
ŽILINA
Krátka trať (1 km)
Okálová
Radka
1976
ŽILINA
Stredná trať (8,3 km)
Olejár
Peter
1979
Triatlon KPŠ Nereus Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Ondák
Richard
2009
Cyklistycka detská tour
Krátka trať (1 km)
Ondák
Roman
1977
Žilina
Krátka trať (1 km)
Ondráš
Peter
1953
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Ondrášová
Lenka
1980
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Ondrejík
Viliam
1982
DCA
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Ondrejík
Ivan
2003
ŠKP Žilina
Krátka trať (1 km)
Ondruskova
Maria
1978
GAMALA Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Ondrušová
Lenka
1972
Kotrčiná Lúčka
Stredná trať (8,3 km)
Onofrej
Erik
1981
O5 Bežecký klub Furča Košice
Polmaratón (21,098 km)
Oravec
Peter
1970
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Oravec
Matej
1996
Žilina
Maratón (42,1 km)
Orihel
Peter
1967
OBS Drahovce
Stredná trať (8,3 km)
Orihelová
Andrea
1972
OBS Drahovce
Polmaratón (21,098 km)
Orihelová
Monika
1972
OBS Drahovce
Stredná trať (8,3 km)
Ošťádal
Svaťo
1946
Tucniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Ovčáry
Jozef
1963
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Pachtová
Iva
1970
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Pagáč
Dominik
2005
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Páleník
Ervín
1962
Trenčín
Stredná trať (8,3 km)
Panak
Jozef
1975
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Panisová
Katka
1975
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Papajová
Jana
1979
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Papučík
Tadeáš
2006
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Paššák
Peter
1959
Veolia-Žiar nad Hronom
Maratón (42,1 km)
Pasternák
Dávid
2000
Vyšná Sitnica
Polmaratón (21,098 km)
Pastorková
Michaela
1977
Tučniaky
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Paulinyová
Emma
2002
ŠKP ŽILINA
Krátka trať (1 km)
Pavlík
Ján
1964
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Pažická
Kristína
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Pažický
Marek
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Pažický
Marek
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Pec
Milan
1966
Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Pecha
Róbert
1973
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Pekár
Tomáš
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Pekár
Martin
1979
AK Baník Prievidza
Maratón (42,1 km)
Pekny
Lukáš
1993
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
PENCIAK
Emil
1977
Partizán Vrícko
Maratón (42,1 km)
Person
Tomáš
1998
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Petreje
Martin
1991
Dolné Naštice
Stredná trať (8,3 km)
Petrovaj
Matus
2002
SKP Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Piala
Ján
1965
Rajecké Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Piala
Ján
1992
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Pialová
Janka
1989
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Pialová
Jana
1964
Rajecké Teplice
Stredná trať (8,3 km)
Piecka
Michal
1986
Zilinski otuzilci
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Pietrzyk
Rostislav
1977
F.M.T. Group s.r.o.
Polmaratón (21,098 km)
Pinteš
Patrik
2007
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Pinteš
Marián
1975
Rosina
Stredná trať (8,3 km)
Piroha
Miroslav
1978
The Running team Teplička nad Váhom
Polmaratón (21,098 km)
Píšová
Monika
1972
AK Baník Prievidza
Maratón (42,1 km)
Plachá
Elena
1967
Liptovsky Mikulaš
Stredná trať (8,3 km)
Plachý
Martin
1991
Liptovsky Mikulaš
Stredná trať (8,3 km)
Plaganyova
Lenka
1992
Trnava
Stredná trať (8,3 km)
Plaštiaková
Marta
1947
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Plewniak
Jerzy
1953
Tychy 40latek
Maratón (42,1 km)
Podolák
Patrik
1999
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Podoláková
Viktória
2002
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Polaček
Vilko
2012
Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Polaček
Jozef
1976
Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Polačková
Alžbetka
2010
Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Polačková
Dorota
1981
MKSS AK KNM
Stredná trať (8,3 km)
Polak
Ivan
1944
JAMES zilina
Stredná trať (8,3 km)
Poliak
Rastislav
1982
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Poliak
Peter
1984
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ponechal
Martin
1963
Teplička nad Váhom
Polmaratón (21,098 km)
Ponechalová
Zuzana
1965
atletik Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Ponechalová
Janka
1983
Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Pošteková
Elena
1983
Krásno nad Kysucou
Stredná trať (8,3 km)
Prekopová
Terézia
1994
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Prívara
Lukáš
1996
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Stredná trať (8,3 km)
Prívarová
Radka
1979
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Pták
Marian
1970
BS Tatran Turany
Polmaratón (21,098 km)
Ptak
Zdzislaw
1965
Tychy Polska
Polmaratón (21,098 km)
Puskar
Michal
1986
BERNOHY.sk
Polmaratón (21,098 km)
Randa
Michal
1980
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Randa
Michal
2009
Cyklistická detská tour
Krátka trať (1 km)
Remeň
Jaroslav
1979
Refoma
Polmaratón (21,098 km)
Remišová
Anna
1993
KTI
Polmaratón (21,098 km)
Repčík
Jozef
1951
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Rolková
Zlatka
1992
Inline Club Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Rudický
Martin
1981
Nitra
Polmaratón (21,098 km)
Rusnák
Marek
1985
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Rusnák
František
1981
Triatlon KPŠ Nereus Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ružbarský
Ján
1966
AK ŽILINA
Polmaratón (21,098 km)
Rybár
Jozef
1990
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Rybar
Jakub
1992
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Rybár
Ján
1976
ŠK-Floryb
Polmaratón (21,098 km)
Sadílek
Václav
1950
TJ Sokol Albrechtice
Maratón (42,1 km)
Sagálová
Martina
1992
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Šaliga
Juraj
1983
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Šály
Radek
1966
Šulywander
Maratón (42,1 km)
Šályová
Darina
1975
Žiar nad Hronom
Polmaratón (21,098 km)
Šaradin
Róbert
1974
Plevník-Drienové
Stredná trať (8,3 km)
Schmidt
Michal
1983
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Ščibran
Miroslav
1977
Sirka a Miza Žilina
Maratón (42,1 km)
Sebestian
Sylvia
1977
BKJG ZILINA
Polmaratón (21,098 km)
Sebestian
Patrik
1972
BKJG ZILINA
Polmaratón (21,098 km)
Šedík
Ivan
1976
Pruské
Polmaratón (21,098 km)
Sedlacek
Tomas
1986
Vrbove
Stredná trať (8,3 km)
Sedlák
Samuel
2002
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Šefčík
Marek
1977
BERNOHY.sk
Maratón (42,1 km)
Seidlová
Eva
1948
AK Tlmače
Maratón (42,1 km)
Šeligová
Barbora
1992
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Stredná trať (8,3 km)
Šichtová
Miriam
2008
Cyklistická Destská Tour
Krátka trať (1 km)
Šichtová
Katarína
2010
Cyklistická Detská Tour
Krátka trať (1 km)
Sikora
Dávid
2001
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Simon
Alexander
1971
ŽKV - Žilina
Polmaratón (21,098 km)
SIMON
Alexander
1947
DS Žilina
Maratón (42,1 km)
Šimon
Adamík
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Šimoník
Peter
1968
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Šimovík
Igor
1975
Rašov
Krátka trať (1 km)
Zimné plávanie
Šintál
Juraj
1985
BERNOHY.sk
Maratón (42,1 km)
Sitko
Adam
1973
SBD Energetyk Rybnik
Maratón (42,1 km)
Siváková
Lenka
1986
Liptov
Stredná trať (8,3 km)
Skočdopole
Jakub
2008
Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Skočdopolová
Zuzana
1978
Stráňavy
Stredná trať (8,3 km)
Skočdopolová
Terézia
2006
Stráňavy
Krátka trať (1 km)
Škoda
Samuel
1999
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Škuta
Tomáš
1991
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Škvarka
Peter
1983
Divina
Stredná trať (8,3 km)
Slanička
Tomáš
1986
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Slanička
Jozef
1971
Tučniaky Žilina
Krátka trať (1 km)
Zimné plávanie
Slavik
Julius
1977
Retro runing team
Polmaratón (21,098 km)
Slezák
Mário
1972
OBS Drahovce
Stredná trať (8,3 km)
Slivka
Jakub
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Smädo
Adam
1992
Priechod
Stredná trať (8,3 km)
Smädo
Adam
1992
Priechod
Polmaratón (21,098 km)
Smák
František
1970
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Šmárik
Milan
1962
Žilina
Maratón (42,1 km)
Smihovska
Martina
1980
Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Smihovsky
Peter
1980
Zilina
Polmaratón (21,098 km)
Smolár
Július
1946
MK Tatran Sp.Nová Ves
Maratón (42,1 km)
Smolková
Dana
1972
Tučniaky Žilina - klub otužilcov
Žiadna trať
Zimné plávanie
Smuda
Ján
1973
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Sobota
Milan
1952
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Sokolovská
Alena
1977
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Sokolovský
Jozef
1976
AK Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Solár
Štefan
1975
Strečno
Polmaratón (21,098 km)
Solíková
Miroslava
1987
Ilava
Polmaratón (21,098 km)
Sopuch
Jaroslav
1946
Nàrodny maraton Bratislava Devin Bratislava
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Sopuch
Dušan
1967
oravska poruba 112
Polmaratón (21,098 km)
Šoška
Juraj
1979
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Šoška
Matej
1990
ŠK Strážov
Polmaratón (21,098 km)
Spacek
Michal
1983
Zilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Štaffen
Dávid
2005
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Stehlik
Peter
1979
Trencin
Polmaratón (21,098 km)
Stehlík
Ján
1992
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Štoček
Matúš
1999
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
STOEGER
Josef
1950
ULT Heustadlwasser Austria
Maratón (42,1 km)
Straňai
Ondrej
1989
Slovenskí branci
Stredná trať (8,3 km)
Straňanek
Jozef
1975
Maratón klub Rajec
Polmaratón (21,098 km)
Strapáč
Pavol
1959
Tucniaky Zilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Strelicka
Daniel
1976
Visnove
Polmaratón (21,098 km)
ŠUHAJDA
Zdenko
1971
V.Ú.1056 Zem.KOSTĽANY
Polmaratón (21,098 km)
Suhanek
Jan
1965
ARK Maratonko
Maratón (42,1 km)
Šulja
Mihal
1974
HNTN Bratislava
Maratón (42,1 km)
Šulja
Miroslava
xxxx
ARK Maratonko
Stredná trať (8,3 km)
Surán
Matúš
2008
Intersport Zilina
Krátka trať (1 km)
Surán
Miloš
1974
Intersport Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Suranova
Nina
2005
Intersport Žilina
Krátka trať (1 km)
Surmova
Lenka
1978
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Šustek
Emil
1982
EmAnTe
Polmaratón (21,098 km)
Šustek
Michal
1976
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Šutarikova
Barbora
1990
Impérium
Stredná trať (8,3 km)
Šutariková
Petra
1994
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Šúthová
Ľubomíra
1992
Veľký Krtíš
Stredná trať (8,3 km)
Švagerko
Tomáš
1979
Bežecký klub Poprad
Polmaratón (21,098 km)
ŠVELKA
Pavel
1972
ŽILINA
Krátka trať (1 km)
Zimné plávanie
Sviták
Stanislav
1950
AK Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Svozil
Libor
1971
MK Seitl Ostrava
Maratón (42,1 km)
Svrček
Martin
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Synák
Roman
1974
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Synák
Dávid
2005
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Synáková
Zuzana
1975
Kotrčina Lúčka
Stredná trať (8,3 km)
Tabak
Milan
1955
AC UNIZA Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Tabak
Michal
1983
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Talapka
František
1971
S&B Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Talapka
Jaroslav
1958
AK Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Talapková
Barbora
1993
Vychylovka
Stredná trať (8,3 km)
Taraba
Pavol
1990
Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Ťažký
Miloš
1984
Chlpaté Gazely
Stredná trať (8,3 km)
Tichý
Peter
1969
Kysucké Nové Mesto
Maratón (42,1 km)
Tichý
Peter
1993
CyS-Akadémia P.sagana
Polmaratón (21,098 km)
Tokár
Robert
1976
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Tománek
Roman
1960
Gallak Slavičín
Maratón (42,1 km)
Tomanica
Alex
2008
CyS-Akadémia P.Sagana
Krátka trať (1 km)
Tomašovič
Vit
1973
BERNOHY.sk
Polmaratón (21,098 km)
Topiarz
Roman
1976
BK SAK Karviná
Polmaratón (21,098 km)
Tulec
Pavol
2004
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Tupý
Martin
1990
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Tužinský
Michal
1978
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Tužinský
Dominik
2007
Žilina
Krátka trať (1 km)
Uhlárik
Peter
1997
Maratón klub Rajec
Stredná trať (8,3 km)
Uhlárik
Pavol
1959
Maratón klub Rajec
Polmaratón (21,098 km)
Uhrecký
Pavel
1974
Trenčín
Maratón (42,1 km)
Uličný
Ondrej
1974
Martin
Polmaratón (21,098 km)
Ulma
Tomáš
1964
Praha
Maratón (42,1 km)
Urban
Matej
2006
Žilina
Krátka trať (1 km)
Urban
Miroslav
1975
Žilina
Krátka trať (1 km)
Urbanová
Nina
2004
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Urbanová
Zuzana
1979
Žilina
Krátka trať (1 km)
Urbanovský
Slavomír
1966
BS Tatran Turany
Stredná trať (8,3 km)
Urík
Antono
1952
Plevník
Stredná trať (8,3 km)
Vajda
Ivan
2007
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Vajda
Matej
1990
SKP Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Vajdová
Erika
1979
ŽKV-ŽA
Stredná trať (8,3 km)
Valachová
Eva
1964
Zvolen
Maratón (42,1 km)
Valek
Lukas
1990
Žilina
Maratón (42,1 km)
Vandlíček
Peter
1973
Slavia ZU Zilina
Stredná trať (8,3 km)
Vaneček
Alexander
2000
Nereus Triatlon Zilina
Polmaratón (21,098 km)
Vaneček
Peter
1975
Plevnik Drienove
Stredná trať (8,3 km)
Vantara
Ján
1960
Martin
Stredná trať (8,3 km)
Vaškovič
Šimon
2009
Žilina
Krátka trať (1 km)
Vaškovič
Viktor
1981
Tučniaky Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimné plávanie
Vaškovičová
Elena
1983
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Vaškovičová
Michaela
2009
Žilina
Krátka trať (1 km)
Vaškovičová
Alica
2011
Žilina
Krátka trať (1 km)
Vavrik
Tomas
1989
Chlpaté gazely
Maratón (42,1 km)
Vavřinek
Dávid
2003
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Vechter
Michal
1991
ŠK Kriváň
Polmaratón (21,098 km)
Vimmer
Michal
1979
Bratislava
Polmaratón (21,098 km)
Višňovská
Viktória
1994
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Vojinović
Mirko
1966
Maratonci Pančevo
Polmaratón (21,098 km)
Vojt
Dávid
2000
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Vojtek
Miloš
1998
CyS-Akadémia P.Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Vojtek
Miloš
1961
CyS-Akadémia Petra Sagana
Stredná trať (8,3 km)
Vostrý
Miroslav
1977
MK Kladno
Maratón (42,1 km)
Vrábel
Marián
1980
Žabiačik, Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Vyšinská
Silvia
1974
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Vyšinský
Tomáš
2000
ŠKP žilina
Stredná trať (8,3 km)
Vyšňa
Matej
1988
CyS-Akadémia P.sagana
Stredná trať (8,3 km)
WACZLAV
Eduard
1971
TU A TERAZ
Polmaratón (21,098 km)
Wartiak
Peter
1980
FBA
Stredná trať (8,3 km)
Wartiaková
Marta
1982
FBA
Stredná trať (8,3 km)
Záhorec
Lukáš
1986
BERNOHY Trnava
Polmaratón (21,098 km)
Záhorec
Lukáš
1986
BERNOHY Trnava
Polmaratón (21,098 km)
Záhorec
Lukáš
1986
BERNOHY.sk
Polmaratón (21,098 km)
Záhradník
Ondrej
1976
Radoľa
Stredná trať (8,3 km)
Záhradníková
Beáta
1996
Radoľa
Polmaratón (21,098 km)
Zamora
Jozef
1978
arbe team
Maratón (42,1 km)
Zanicky
Pavol
1977
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zanicky
Jakub
2008
MSK Zilina
Krátka trať (1 km)
Zelenik
Anton
1957
Ročníky Žilina
Žiadna trať
Zelenik
Anton
1957
Tučniaky Žilina
Žiadna trať
Zemaníková
Erika
1972
Čadca
Stredná trať (8,3 km)
Ziduljakova
Emilia
1968
Tucniaky Zilina
Žiadna trať
Zimné plávanie
Žigmund
Tomáš
1990
Strečno
Stredná trať (8,3 km)
Žilinčík
Lukáš
2008
Žilina
Krátka trať (1 km)
Žilinčíková
Nikolka
2010
Žilina
Krátka trať (1 km)
Žilinčíková
Sandra
1978
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Žilka
Miloslav
1974
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Žilková
Marcela
1982
Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Zimmermann
Marián
1985
Kluknava
Polmaratón (21,098 km)
Žitník
Radoslav
1971
5.pŠU Žilina
Polmaratón (21,098 km)
Zuber
Michal
1983
BVŽ Žilina
Stredná trať (8,3 km)
Žubor
Ľubomír
1978
beer inside team
Stredná trať (8,3 km)
Zvrškovec
Michal
1983
RETRO Running Team
Polmaratón (21,098 km)
Łyscarz
Józef
1980
Katowice
Maratón (42,1 km)