Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Stredná trať

  • No Comments

Meno a priezvisko VekKlub resp. Mesto
Štefan Lehocký 46 Toro team Prievidza
Jaroslav Horčík 29 Žilina
Roman Murárik 31Žilina
Lenka Králiková 28 IPESOFT - Žilina
Eddie Volek46Žilina
Anto Kuba st.53MŠK Kysucké Nové Mesto
Ervín Páleník50Nona Trenčín
Ľuboš Gecík39Tučniaky Žilina
Tomáš Matej28IPESOFT Žilina
Matej Králik28Licitor Victoria Źilina
Andrej Lalinský31Žilina
Jakub Hýbl 20Žilina
Jana Červená27Žilina
Janka Imrišková22Žilina
Sidónia Bohiníková48Brescia-Taliansko
Jozef Kemka51Bytča
Peter Britka28Nehnevajsa.sk
Tomáš Koleň22Dolný Kubín
Matej Valko28Martin
Anna Brezániová24Žilina
Evka Ptáková42Turany
Milan Bodzan37Beer Inside team Bystrička
Anna Mišutková28Žilina
Viliam Mišutka58Žilina
Lalinský Jozef57Žilina
Juraj Zemiak14ŠK Hogo Žilina
Vlado skull Štrbo45Rívia Bike Žilina
Peter Brezáni25Žilina
Miroslav Kuba36Žilina
Erika Belianská13Štiavnik
Lenka Bachoríková14Štiavnik
Jozef Repčík61Tučniaky Žilina
Michal Vašek29Nehnevajsa.sk
Ján Dolinaj18Žilina
Richard Zaprihač30Źilina
Katka Dolinajová26Žilina
Jozef Nevedel12Zborov nad Bystricou
Alex Nevedel9Zborov nad Bystricou
Martin Kruppa32KBBS Turčianske Teplice
Ľudovít Javorský43Tučniaky Žilina
Rastislav Košút30Beer inside team
Dusan Misaros24Trenčín
Katarína Kyselová36Rajec
Michal Markovič20Beer inside team
František Kráľ46Žilina
Ivan Kováč32Žilina
Peter Tomič45Gasto Mtalfin Galanta
Jozef Orth23Košúty
Peter Novák26Galanta
Štefan Novák58Galanta
Oliver Zuzák29Reštaurácie a jedálne Galanta
Patrik Turčiak21Martin
Dušan Tomič18Galanta
Michaela Ďurdíková20Sučany
Branislav Bielečka19Žilina
Vladimír Ďurina21Žilina
Michal Kováčik19S.A.G. Žilina
Michal Závodský19S.A.G. Žilina
Marián Kolibík51Žilina
Janka Kolibíková49Žilina
Vladimír Gažo30Žilina- Bánová
Ján Sirotný29Trenčín
Samuel Sedlák10BS Tatran Turany
Jozef Liskaj62BS Tatran Turany
Miroslav Janota48BS Tatran Turany
Martin Gordík37Žilina
Stanislav Sviták62AK Žilina
Anton Ďurina34Žilina
Tomáš Košík61BK Fastfood Žilina
Ladislav Lalik47Rajecké Teplice
Tomáš Vavrík23Stráňavy
Miroslav Hartiník43MK Rajec
Igor Bukovinský32SPŠ Kysucké Nové Mesto
Barbora Žideková21MK Rajec
Jozef Sopčiak37Žilina
Michal Španko31Žilina
Martina Magová38Žilina
Daniel Oravec12Trixbike Žilina
Martin Feťko37BS Tatran Turany
Ján Pavlík48Žilina
Dušan Kutnár70KTK Liptovský Mikuláš
Adrián Blaško13Cyklistický spolok Žilina
Veronika Haluzová12Cyklistický spolok Žilina
Matúš Štoček13Cyklistický spolok Žilina
Matúš Czán12Cyklistický spolok Žilina
Richard Coma12Cyklistický spolok Žilina
Tomáš Vyšinský12Cyklistický spolok Žilina
Šimon Adamík12Cyklistický spolok Źilina
Jakub Hodás11Cyklistický spolok Žilina
Dávid Sikora11Cyklistický spolok Žilina
Šimon Iwanieč11Cyklistický spolok Žilina
Ivana Benčová34Cyklistický spolok Žilina
Zuzana Hodásová33Cyklistický spolok Žilina
Drahomír Hodás35Cyklistický spolok Žilina
Simona Slivková13Cyklistický spolok Žilina
Milan Tabak57AC Uniza Žilina
Patrícia Jakubíková17Teplička nad Váhom
Anton Košecký62PSK Žilina
Martin Danišek26Žilina
Marek Ďurajka27Súľov
Jozef Daubner75Horný Turček
Oľga Yates30Salisbury,Maryland,USA
Scott Boyce30Salisbury, Maryland,USA
Katarína Czánová13Cyklistický spolok Žilina
Timotej Židuljak13Cyklistický spolok Žilina
Pavol Hartiník14Cyklistický spolok Žilina
Tomáš Person14Cyklistický spolok Žilina
Pavol Bušík15Cyklistický spolok Žilina
Ladislav Kniha15Cyklistický spolok Žilina
Anna Balošáková51Stará Bystrica
Lukáš Janík25Rajec
Lukáš Pekný19MK Rajec
Peter Kasman22MK Rajec
Matej Vyšinský40Žilina
Gabriela Gažová31Pieštany
Michal Šustek36TučniakyŽilina
Jozef Jašek30Žilina
Janka Bálintová33Žilina
Vojto Bálint38Žilina
Ján Gašpierik27Bitarová
Jozef Masár34
Ján Ružbarský46AK Žilina
Samuel Zachar33Žilina
Róbert Berky55Prievidza
Peter Fašung62Prievidza
Martin Bednár54Žilina
Ján Šulek31TAT Martin
Dezider Ferenczy77Tatran Turany
Miroslav Neslušan42MŠK Kysucké Nové Mesto
sport-diag team

Miloš Kyselica39Interšport Źilina
Miroslav Mrázik28Žilina
Marián Haluza38Žilina
Zuzana Paceková35Banská Bystrica
Branislav Meško24Žilina
Vladimír Vojtek52Cyklistický spolok Žilina
Ľuboš Thomka31ŠKP Martin
Anna Thomková28Martin
Róbert Bielek46Bratislava
Nina Bieleková24Bratislava
Marcel Milo22TNV Racing
Katarína Štyráková21UK Bratislava
Kristína Lajčaková25Triaxx
Viola Poradovská24Žilina
Juraj Lajčák60Žilina
Viera Simová41Lietava
Štefan Hrinčík70Martin
Elena Bačíková27Predmier
Štefan Solár37Strečno
Janka Holešová33Źilina
Ivan Višňovský44Zebra team Žilina

Ľubomíra Maníková26AK Spartak Dubnica
Vladimír Stopka45Ilava
Štefan Singer40Žilina
Pavel Čibenka38Tučniaky Žilina
Miroslav Mládenek45Cyklistický spolok Žilina
Rasťo Krasňan37Žilina
Martin Štefanco23Žilina
Mikuláš Dundaš33Martin
Michal Tabak29MK Rajec
Martin Riška37Teplička nad Váhom
Jaroslav Cibík37Dubnica nad Váhom
Jakub Baránek16Žilina
Marek Kasman20MK Rajec
Martin Lazar28Žilina
Miroslav Gajdošík37Dlhé Pole
Lenka Kociánová26Žilina
Andrej Poliak30Žilina
Vladimír Kaštier31Martin
Martina Bábelová313NT Trinity
Ján Hudec64Trenčín
Veronika Moziová27Bratislava
Róbert Paulický34Veľký Krtiš
Jaroslav Slučik49TJ Sokol Žilina
Tomáš Martínek32MTBiker.sk Žilina
Miloš Vojtek51Cyklistický spolok Žilina
Karol Míček56Cyklistický spolok Žilina
Pavol Vitališ56Cyklistický spolok Žilina
Richard Gróf19Žilina
Adriana Janíčková21BK Lysá pod Makytou
Helena Popovičová54Čiga-biga team marathonh
Lenka Poneková37Ponek.sk
Štefan Kasanický44Horná Lehota
Bohuslav Geletka29MK Rajec
Ondrej Golis25Žilina
Anna Verešová34Žilina
Pavol Paur34Žilina
Radka Ščurková23Krompachy
Roman Zuzík45Sokol Žilina
Pavol Krkoška33Triatlon Team KPŠ NEREUS Žilina
Erika Krkošková30Triatlon Team KPŠ NEREUS Žilina
Ivan Vyšňovský44Zebra team Žilina
Michal Golis23Žilina
Eva Manakova31Bratislava
Filip Podhorányi19Martin
Ján Križák42AŠK Grafobal Skalica
Alexandra Bulejčíková15Žilina
Pavol Florek51Zákamenné
Anna Mihoková15Košická Belá
Martina Talarovičová19Košická Belá
Simona Valicová14Kysucké Nové Mesto
Lenka Jančíková40AŠK Grafobal Skalica

Jozef Straňanek37MK Rajec
Patrik Meliš12Divina Racing team
Lukáš Gašpierik17Divina Racing team
David Verníček54Zákamenné
Pavol Humaj20Žilina
Ľuboš Ivan23BK Ružomberok Biely Potok
Vratislav Šimek12MK Rajec
Roman Piechočák29Malinô Skialp Team Ružomberok
Martin Ponechal49Teplička nad Váhom
Adrián Kuchárik18Bratislava
Matej Pechota21Žilina
Katarína Klapitová18Žilina
Matej Federič17Žilina
Monika Cesneková17MK Rajec
Alex Hreus15Žilina
Ján Fuček47Cyklopozitív Žilina
Michal Fuček22Divina Racing team
Matej Panák19Rajecká Lesná
Richard Čerňanský41MK Rajec
Marta Prekopová30Farmaceut Bratislava
Peter Wartiak32IPESOFT Žilina
Milan Ďuriš21Východná
Zuzana Fučeková27Dolný Kubín
Ján Šimek37MK Rajec
Patrik Holeša21MK Rajec
Jozef Mičák50Tučniaky Žilina
Dávid Sitárik19AK svetlošák BB
Martin Bednařík22Žilina
Jozef Očko36MK Rajec
Peter Šimoník44Žilina
Mária Śimoníková22Žilina
Zuzka Gecíková11Tučniaky Žilina
Ľubomíra Bieliková34Adidas sport-diag
Daniel Václavík22Žilina
Jakub Chupek13Rajecké Teplice
Jozef Chupek42Rajecké Teplice
Aďa Federičová41Žilina
Dominika Bachoríková17Štiavnik
Monika Bulková23Žilina
Adriana Janíčková21BK Lysá pod Makytou
Michaela Kubincová14Nereus Žilina
Simona Valicová14Nereus Žilina
Janka Florková18Zákamenné
Alexandra Bulejčíková15Žilina
Eva Šmehýľová35Žilina
Zuzana Šmehýľová33Žilina
Martin Klabouch16Slávia ŽU Žilina orientačný beh
Vladimír Peťko66OŠK Nededza
Mário Brehovský17AŠK Slávia Trnava
Zuzana Kopásková26Strečno
Filip Vydra22Warriors Žilina
David Halvoník14Stará Bystrica
Daška Miščíková47LR Trenčín
Marek Ludrovský22Klub amerického futbalu Žilina Warriors
Martin Meliš24Divina Racing team
Tomáš Mravec23Nededza
Marek Vican18AO Slávia Žilina
Dušan Vican40Žilina
Adriana Vitková30MKŠS KysuckéNove Mesto
Tereza Sarnovská19Martin
Pavol Meliš22Divina Racing team
Michal Otčenáš21Žilina
Tomáš Dudík33Martin
Matej Novotný27Martin
Tomáš Nemčík37Žilina
Pavol Zánický35Žilina

Pridaj komentár