Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Stredná trať | VB2014

  • No Comments

Priezvisko MenoVekKlub resp. Mesto
AdamoveKatarína47Žabka Čadca
AlexanderŠimon43ŽKV Žilina
BabišováJanka39Belá
BabjakPeter28Žilina
BabuljakMichal40Los Colapsiňos
BalošákVladimír54Stará Bystrica
BalošákováAnna53Stará Bystrica
BarčiakováMartina30Žilina
BačinskýMichal19Dolná Tižina
BednarMartin56KMB Žilina
BehárkováZuzana24Endurance Žilina
BenkoJakub23MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
BenčováIvana36CyS Žilina
BenčováJuliana11CyS Žilina
BielečkováKatarína29Žilina
BielikPeter41Žilina
BielikPavol40Žilina
BilaLenka23Dubnica nad Váhom
BlaškoMichal27Žilina
BlažekMarek29Žilina
BláhováKlára34Martin
BobáňVáclav31Aňo - Run 4 Fun
BoloJakub23Teplička nad Váhom
Brehovský Mário19AŠK Slávia Trnava
BujalkováEva29Beh večernou Žilinou
BulejPeter39Triatlon Team Nereus Zilina
BulejčíkováAlexandra17Triatlon Team Nereus Žilina
BurgerKarol41Ženský beh Žilina
BučekBranko35Žilina
BárdyPatrik41Los Colapsiños
BílaDušana48Žilina
BílaAndrea22Žilina
CervenáJanka29Žilina
ChladeckýRastislav36Žilina
ChmulikováVeronika20Źilina
ChmulikováMária22Žilina
ChovanováDaniela30Turie
ChromekRoman44Žilina
ChupekJakub15UMB Banská Bystrica
ChupekJozef43Rajecké Teplice
CišečkáMiriama11CyS Žilina
ComorekMiloš34Žilina
CzanováKatarína15CyS Žilina
CzánMatúš14CyS Žilina
DanajMarián44Žilina
DaubnerJozef77Horný Turček
DaubravaJaroslav37Žilina
DaubravováZuzana33Žilina
DemkoViktor33Bratislava
DlhopolčekováMária48Kotrčiná Lúčka
DolinajováKatarína26Žilina
DolníkováVeronika19Turie
DostálekJakub24Baywatch
DrličkaMiroslav42MK Rajec
DrličkaLukáš14MK Rajec
DrozdRoman37Dubnica nad Váhom
DukátDaniel12CyS Žilina
Dungel Peter36Teplička nad Váhom
DungelTomáš26Teplička nad Váhom
DungelováSilvia36Zumba Nedzeda
DurecErik26Hasiči Jaseňové
DurecLukáš24Plevník
DurinaAnton36Referee Team Žilina
DurďíkPavol59BS Tatran Turany
FabiánMarek23Žilina
FaglicováNikola20Ružomberok
FiabáneMichal26Nereus Žilina
FogádováKatarína37Žilina
FučekJán49Cyklopozitív Žilina
FučekMichal24Divina racing team
GabrišAndrej34Žilina
GabčíkJuraj11CyS Žilina
GalandákOliver28Trenčín
GambošPeter36Žilina
GambošováJana33Žilina
GatialIvan40Pruské
GavlákMichal36Los Colapsiňos
GazdíkRóbert36KIA Slovakia - Žilina
GaňaJán39Žilina
GašpierikMiloš35Žilina
GašpierikováMartina37Žilina
GerátRené40Žilina
GerátováAnna40Žilina
GirethAndrea31Mario Team
GrajcarJuraj38Martin
GrofčíkLukáš26Kysuckí horomili, Čadca
GrísováBarbora21Beh večernou Žilinou
HaderkaEduard36Žilina
HartiníkMiroslav45MK Rajec
HeldesAdrián39Žilina
HeldesAdrián17Žilina
HeldesováIvana39Žilina
HeldesováNatália18Žilina
HirnerováJana32Ženský beh Žilina
HlinicaMarek38Žilina
Hluzák Róbert39Čadca
HodásDrahomír37CyS Žilina
HodásJakub13CyS Žilina
HodásováZuzana35CyS Žilina
HofericaViliam39Tučniaky Źilina
HolešaPatrik23MK Rajec
HolešováLenka21Žilina
HolúbekŠtefan30HZS Malá Fatra
HoštákRadovan273atletics Prievidza
HrankaiJozef42Sokol Žilina
HrkútPatrik42Žilina
HrnčirikŠtefan72Vrútky
HruškováZuzana30Rudina
HrúzTomáš36Žilina
HýllMichal30Belá
ImriškováJana24Beh večernou Žilinou
IvanĽuboš25BK Ružomberok Biely Potok
JakešMarek35Žilina
JakešováDenisa33Žilina
JanačíkováMariana35Rudina
JanisPavol51Tu a Teraz
JanisMartin25Tu a Teraz
JantošíkJán34Žilina
JaníkLukáš27MK Rajec
JaroušĹubomír42Žilina
JasenkaJán29ŠK Kamelia Žilina
JochmanAndrej35Kysucké Nová Mesto
JurečkaMatúš35Martin
JurkovičTomáš30Triatlon Team Nereus Žilina
JurovTomáš15Žilina
JurčíkPeter45Martin
JánošíkováMária25Hrišovce
KadlicováPetra32Palmeiro Dubnica
KadlicováSilvia12PALMEIRO Dubnica
KaduraTomáš28Krásno nad Kysucou
KajánkováSilvia41Žabka Čadca
KaráčoňováMartina32IRun
KaššováKatarína38Ženský beh Žilinou
KemkaJozef52Bytča
KlabouchMartin18Slávia ŽU Žilina
KmetíkMatej13CyS Žilina
KocianJaroslav30Žilina
KocifajMarcel25Zborov nad Kysucou
KoledaJuraj17Spartan Race Training Žilina
KoleňTomáš24Pizza SEO
KolibíkMarián53Žilina
KolibíkováJana51Žilina
KolmanováIvana48Žilina
KolárikMichal34oBeHa
KomanecRoman29Žilina
KomanecAndrej16X -Air Paragliding Žilina
KonečnýBoris17Slávia ŽU Žilina orientačný beh
KonskýPeter23Horné Naštice
KoppMichal26Ružomberok
KopčanováIzabel19Lysica
KorbelPeter38Mladosť Žilina
KorbelováAnna28Žilina
KoristaPeter34Sokol Žilina
KorzováKatarína38Žilina
KorčekAnton39Los Colapsiňos
KorčekováMichaela35Los Colapsiňos
KosecRobo42Los Colapsiños
KostelnáKristína13Slávia Žilina
KoudelováKristýna15Krásno nad Kysucou
KošutJán51ROB klub Kysuce
KošíkTomáš63BK Fastfood Žilina
KošútováKatarína17Kysucké Nové Mesto
KošútováBronislava31CyS Žilina
KošťanTomáš22Triatlon Team Nereus Žilina
KožákováZuzana26Čadca
KrauszOndrej36Tučniaky Žilina
KruppaMartin34KBBS Turčianske Teplice
KrutákJozef58Žilina
KrutákováViktória17Žilina
KrutákováBarbora32Žilina
KrálikMatej29Endurance Žilina
KrálikMiroslav14CyS Žilina
KrálikováLenka30Žilina
KrčméryJuraj39Martin
Krčméryová Ingrid38Martin
KubaAnton56MKSS Kysucké Nové Mesto
KubaMiroslav38Tučniaky Žilina
KubanyZuzana24Zilina
KubanyMichal34MPR Zilina
KubejTomáš22ŠK KU Ružomberok
KubišAndrej36Žilina
KubováKarolína15Rajecké Teplice
Kubáň Daniel35Žilina
KubáňováMartina35Žilina
KufováAlexandra24Žilina
KundríkováJana25Žilina
KurejováMaťka30Žilina
KuriakJakub21Radoľa
KurimskýPatrik32Žilina
KuzmanVladimír37Martin
KyselicováLenka40Ženský beh Žilinou
KánikKornel30Žilina
LabudováMonika40Tučniaky Žilina
LadiverMilan30Žilina
LalinskáElena58Žilina
LamošRudolf42Turčiansky Peter
LamošováKatarína38Turčiansky Peter
LangerBranislav28Žilina
LaurinčíkováLinda19Sedliacka Dubová
LegátMarek27Vojkovce
LehockýŠtefan48Toro Team Prievidza
LenartRoman39Žilina
LiskajJozef64BS Tatran Turany
LomnickýPeter37TAT Martin
LongauerPavol48Čadca
LongauerováVeronika23Čadca
LošonskáMichaela34Los Colapsiňos
LukáčováVladimíra40Žilina
LuskaJozef29Žilina
LíškaRastislav33Nitra
MachlicováLenka33Žilina
MacuraĹubomír35REMING
MacurováAlena35Kros Žilina
MacušOndrej10ZKV Žilina
MacúšMichal40ŽKV Žilina
MacúšĽudovít13ŽKV Žilina
MacúšováKatarína37ŽKV Žilina
MagdolenMatúš24Žilina
MajerTomáš22Martin
MajerníkLukáš28Žilina
MajeríkJozef65KKM Čadca
MartinekMiroslav45Los Colapsiňos Žilina
MartinekRoman23Žilina
MartinkováBronislava15Žilina
MarunaPeter34Žilina
MasarykováKristína34Zborov nad Bystricou
MaslíkAdam12CyS Žilina
MaslíkJuraj40CyS Žilina
MaslíkováRebeka7CyS Žilina
MasárJozef36Žilina
MasárováJana19Lysica
MatejTomáš30Endurance Žilina
MatejičkaFrantišek43ŠK Belá
MatejováDanka26Žilina
MatzJozef31Aňo - Run 4 Fun
MeloIvan50Žilina
MeriačTomáš14CyS Žilina
MeľuchRastislav36Bratislava
MeškoMatej28Žilina
MichalčíkAndrej34I Run Nová Dubnica
MichnaVladimír35Bánová
MichulkováLuisa30Žilina
MichulkováMartina28Žilina
MihoMichal36Žilina
MikováMonika26Rajec
MikulováAnna49Skalité
MikušRichard18Žilina
MinarovičMatej21STRADA Factory racing team
MindekTomáš22Elitebikes racing
MintálováElisa15ŽKV Žilina
MitroMartin37Žilina
MičekKarol58CyS Žilina
MičákJozef52Tučniaky Žilina
MiškovičováZuzana30Žilina
MišutkaViliam60Žilina
MišutkováAnna30Žilina
MoravecMartin22Žilina
MrvečkaMichal25Martin
MrvečkováNatália22Martin
MrázikMiroslav30Žilina
MrázováMartina24Žilina
MrázováMartina24Žilina
MrázováIvana44Žilina
MullerMatej18Bratislava
MurárikRoman33Žilina
MájovskáLucia32Andovce
MúčkováVeronika24Bojnice
NeslušanMiroslav44MŠK Kysucké Nové Mesto
NevedelJozef14BK Zborov nad Bystricou
NevedelAlex11BK Zborov nad Kysucou
NovotnáEva30Žilina
NovýPeter38Tučniaky Žilina
NámorVladimír38Žilina
OlejováLenka38Martin
OlejárPeter35Polícia Žilina
OláhRoman46Žilina
OláhováOliver44Žilina
OndrušMarián46Žilina
OndrušováBožena42Žilina
OndrušováLenka42Kotrčiná Lúčka
OndrášováLenka34Žilina
OslanecRóbert31Beh večernou Žilinou
PachníkováIvana33Žilina
PadoRudolf45Liptovský Mikuláš
PalarecMichal30Tu a teraz
PalkovičováZuzana37Žilina
PalkovičováLenka35Lietavská Lúčka
PanekVladimír43Žilina
PanákJozef39Žilina
PapežSamuel26Žilina
PaulechRadoslav27Čadca
PaulenAndrej20Žilina
PaulenováMartina22Žilina
PavlásekMiroslav42Dobrá u Frýdku-Místku - CZ
Pavlásková Klára39Dobrá u Frýdku-Místku - CZ
PavlíkJán50Žilina
PaššákPeter55Otužilci Žiar nad Hronom
PechaPeter44Bratislava
PecnováJana36Cvrčko
PeknýLukáš21MK Rajec
PialaJán22MK Rajec
PialováKatarína25Rajecké Teplice
PlevováMonika26Rajec
PodmanickýErik18Žilina
PodolákPaťo15CyS Žilina
PolačkováDorota33MŠK Kysucké Nové Mesto
PoliakAndrej32Žilina
PoliakRastislav32Žilina
PoliakPeter30Žilina
PoliakováLenka28Žilina
PoliačekPavol26Kamčatka
PoljakMatej23TNV RT
PolákTomáš36Žilina
PoštulkaKarel43Topolčianky
ProkopovičPeter28Rajec
PružinskýJuraj28Stará Lubovňa
RandaFilip21Žilina
RebrošováKatarína36Čadca
RemencováRebecca19Rajecké Teplice
RepčíkJozef63Tučniaky Žilina
RepčíkMarek38Techwood Žilina
RolkováZlataŽilina
RusnákFrantišek33Žilina
RužbarskýJán48AK Žilina
RybárJakub22MK Rajec
RykowskaMonika36Teplička Nad Váhom
SchmidtMichal31Žilina
SedlakSamuel12BS Tatran Turany
SedliačekPeter34Žilina
SedláčekTomáš28Žilina
SelingováMartina16Slávia Žilina
SidloMarián37Žilina
SikoraDávid13CyS Žilina
SimekVratko14MK Rajec
SimoníkPeter46Žilina
SimoníkováErika21Žilina
SimováViera43Lietava
SimčekTomáš32Žilina
SirokýPatrik36Prešov
SirotnýJán31Trenčín
SkočdopolováZuzana36Stráňavy
SlivkaJán57KKM Čadca
SlivkaJakub11CyS Žilina
SlivkováKatarína53KKM Čadca
SlivkováSimona15CyS Žilina
SlučikJaroslav51TJ Sokol Žilina
SládekPeter41Divina Racing Team
SládkováMonika29Beh večernou Žilinou
SládkováViera57Beh večernou Žilinou
SlúchRoman39Banská Štiavnica
SmidovičRastislav39Višňové
SmidovičMarek10Višňové
SnopkoPeter48Otužilci Žiar nad Hronom
SolárŠtefan39Strečno
SopúchJán50KPŠ Žaškov
SopčiakJozef39Žilina
SpalekOndrej20X-Air Paragliding Žilina
SpiškováValéria60Pegas Remata
SramoMartin24Ružomberok
SrobiánMartin42Žilina
StebelMiroslav26Žilina
StefkoJozef27Žilina
StehlíkMatúš18Rajec
StehlíkJán22MK Rajec
StrboVlado47Divina racing team
StrbováDenisa45Žilina
SulovcováKatarína24Rajecké Teplice
SustekEmil32Baywatch
SustekMichal38Tučniaky Žilina
SutekMichal35Závodie
SvitákStanislav64AK Žilina
SvrčekMartin11CyS Žilina
SynákAndrej13Nereus Žilina
SynákováZuzana39Žilina
SúkeníkMartin15Žilina
TalapkaFrantišek43Žilina
TamašiPavol31Žilina
TatarováNikola22Žilina
TomaščinMartin35Kysucké Nové Mesto
TomekováLaura33Čadca
TrenčanRastislav40Žilina
TulecPavol10CyS Žilina
TurčekMartin33MTrozpočty
UhlárikPeter17Rajec
UličnýOndrej40Martin
UrbanovskýSlavomír48BS Tatran Turany
UrgelaDušan29Beh večernou Žilinou
ValachMaroš24Rudinská
VandlíčekPeter41Slávia ŽU Žilina
VankoMiroslav41Martin
VantaraJán54Martin
VavrováDaniela37Ženský beh Žilinou
VišňovskýIvan46Zebra team Žilina
VišňovskýRóbert37Žilina
VojtekRadoslav37Žilina
VolekEddie48Žilina
VondráčkováMária50Trenčín
VozárTomáš25Ružomberok
VozárováZuzana27Žilina
VozárováMonika29Žilina
VálkováZuzana40Krásno nad Kysucou
VítkováAdriana32MKŠS Kysucké Nové Mesto
ZacharovskýMartin21Martin
ZacharováMonika43Žilina
ZemaníkMiloš43Čadca
ZemaníkováDenisa18Čadca
ZemaníkováErika42Čadca
ZmrhalaJán31MK Rajec
ZuberMichal31Žilina
ZuzikRoman14TJ Sokol Žilina
ZábojníkJozefŽilina
ZánickáKatarína23Žilina
ZánickýPavol37Žilina
ZúbekováJana40Beluša
ČarnokyMichal23Žilina
ŽilkaMiloslav40Žilina
ŽingorováValentína20Belá

Pridaj komentár