Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Stredná trať | VB2013

  • No Comments

Meno a priezvisko VekKlub resp. Mesto
Stanislav Svitak 63 AK Zilina
Miroslav Martinek44Los Colapsions
Monika Vozárová 28 Žilina
Samuel Zachar 34 Žilina
Dušan Urgela 28 Žilina
Milan Vaculík36Žilina
Samuel Sedlak11BS Tatran Turany
Jozef Liskaj63BS Tatran Turany
Martin Mitrík35Kysucké Nové Mesto
Jana Červená28Nehnevajsa.sk
Luisa Michulkova28Žilina
Marcela Martoníková29Žilina
Roman Huliak22Žilina
Katarína Korzová37Žilina
Eduard Haderka35Žilina
Martin Bednár53KMB Žilina
Peter Lomnický36TAT Martin
Peter Britka29Nehnevajsa.sk
Michaela Mičudová23Bezhanby running Žilina
Róbert Oslanec30Triatlon team KPŠ Žilina
Dávid Halvoník15Stará Bystrica
Ľubomír Kulla50Kysuckí hromili
Rudolf Lamoš41Martin
Zuzana Račková33Žilina
Anton Ďurina35Žilina
Michal Ševec35MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Martina Milová28Žilina
Zuzana Kostolna32Trenčín
Martin Komada29Ružové obláčiky
Radko Sučo29Ružové obláčiky
Milan Satala27Žilina
Matej Hrabovský29Žilina
Iveta Hrabovská26Žilina
Katarína Adamove46Hory Kysúc
Peter Poliak29Žilina
Rastislav Poliak31Žilina
Miloslav Žilka39Žilina
Juraj Ilavský28Hybe
Slavomír Valo29Žilina
Anna Korbelová27Žilina
Tomáš Sedláček27Žilina
Štefan Hrnčirik71Vrútky
Milan Zvarík32Žilina
Ondrej Uličný39Martin
Jozef Kemka51Bytča
Alexandra Chlapíková29Trenčianske Teplice
Miroslav Hartiník44MK Rajec
Miloš Comorek33Žilina
Vladimír Kaštier56BS Tatran Turany
Vladimír Gažo31Žilina
Ján Sirotný30Trenčín
Jakub Kuriak20ROB klub Kysuca
Ivan Višňovský45Zebra team Žilina
Zuzana Moravcová18Žilina
Daniel Oravec13Žilina
Beáta Oravcová43Žilina
Michal Schmidt30Žilina
Michal KubányMPR Žilina
Ivan Melo49Žilina
Vlado Štrbo47Divina racing team
Roman Murárik32Žilina
Jozef Repčík62Tučniaky Žilina
Peter Machlica33Žilina
Anton Kuba st.53MKSS AK Kysucké Nové Mesto
Katarína Pialová23Rajecké Teplice
Jozef Daubner76Horný Turček
Marián Haluza39Žilina
Zuzana Paceková36Banská Bystrica
Ľubomír Brna37Žabokreky
Michal Očenáš22Žilina
Michal Šustek37Tučniaky Žilina
Milan Hodas31Kamenná Poruba
Jozef Mičák51Tučniaky Žilina
František Talapka43SB
Anna Mišutková29Žilina
Barbora Žideková22MK Rajec
Katarína Straková28Žilina
Lukáš Válek23Žilina
Oľga Káčeríková37Žilina
Pavol Mizera 35KKM Čadca
Ľubomír Žubor35Beer inside team
Mária Šimoníková23Žilina
Miroslav Mrázik29Žilina
Eva Potočná36Žilina
Slavomír Urbanovský47BS Tatran Turany
Mária Štaffenová21Žilina
Romana Pavlíková20KPŠ Nereus Žilina
Ján Pavlík49Žilina
Edita Pavlíková51Žilina
Zuzana Pukajová28Cyklopozitív klub Žilina
Alena Pawlusová36Hory Kysúc Čadca
Miloš Kyselica39Rudinka
Jozef Masár35Žilina
Laura Tomeková32Čadca
Katarína Slivková52KKM Čadca
Valéria Spišková59Handlová
Marek Blažek28Žilina
Vladimír Štaffen52Bytčica
Miriam Kotríková40BS Tatran Turany
Jana Hoterová30Žilina
Radka Coufalová34Čadca
Regína Hoštáková18+Žilina
Adriána Hoštáková18Žilina
Martina Hoštáková15Žilina
Jana Pialová23Rajecké Teplice
Miroslav Mládenek46CyS Žilina
Pavol Vitališ57CyS Žilina
Karol Míček57CyS Žilina
Jakub Chupek14Rajecké Teplice
Silvia Chupeková41Rajecké Teplice
Jozef Chupčo42Rajecké Teplice
Ján Stehlík21MK Rajec
Michal Vašek30Nehnevajsa.sk
Katarína Šostáková21Bratislava
Tomáš Košík62BK Fastfood Žilina
Tomáš Koleň23Dolný Kubín
Veronika Dolníková18Ružové obláčiky
Patrik Žubor18MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Zuzana Ponechalová48Teplička nad Váhom
Dorota Poláčková32MŠK Kysucké Nové Mesto
Martin Ponechal50Teplička nad Váhom
Ivana Kolmanová47Žilina
Róbert Michlík45Žilina
Martin Zacharovský20ROB Medik Martin
Martin Pavlíček36Praha
Daniel Vaclavík23Žilina
Peter Vaclavík62Žilina
Martin Bednařík23Žilina
Michaela Jakubcová24Žilina
Peter Šimoník45Žilina
Pavol Majerčík27Žilina
Michaala Tomanová29Žilina
Ján Čerňanský25KŠP Delfín Žilina
Marek Kasman21MK Rajec
Peter Maruna33Žilina
Ľudovít Javorský44Tučniaky Žilina
Juraj Kucharčík30Žilina
Jozef Majerík62KKM Čadca
Ján Fuček48Cyklopozitív klub Žilina
Lukáš Pekný20MK Rajec
Martin Capek29Čadca
Soňa Widermannová30Martin
Ján Gašpierik27Žilina
Róbert Višňovský37Žilina
Martin Mitro36Žilina
Branislav Šarkan28MKŠS- AK Kysucké Nové Mesto
Ľubomíra Bieliková35Sportdiag
Jakub Baránek16Žilina
Michal Blaško27Žilina
Jakub Chromčák24Žilina
Vladimír Kaštier32Martin
Eva Novotná29Žilina
Eddy Volek47Žilina
Vladimír Mituník47Žilina
Martin Miho40Žilina
Tomáš Dudík34Martin
Pavol Tamaši30Žilina
Janka Beňadiková52Žilina
Lukáš Pukaj30Dolný Kubín
Tomáš Meriač15CyS Žilina
Klaudio Babiak15CyS Žilina
Richard Coma13CyS Žilina
Adam Bučko13CyS Žilina
Matej Blaško13CyS Žilina
Jakub Hodás12CyS Žilina
Dávid Sikora12CyS Žilina
Peter Polakovič58Žilina
Marián Šidlo36Žilina
Ľubomír Gecík40Tučniaky Žilina
Michal Bunta23Veľkorovňanská dúha
Peter Dudoň23Veľkorovňanská dúha
Marek Ďurajka28Lusien
Dušan Straňák42Rudina
Andrej Gábriš33Žilina
Emil Hadbábny33Žilina
Jozef Jašek31Žilina
Pavol Ďurnek74Žilina
Martin Gordík38Žilina
Pavel Kubačka57Bojnice
Vladimír Peťko67OŠK Nededza
Milan Tabak58Uniza Žilina
Ĺubo Liška60Žilina
Ján Klučiarik19MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Peter Vandlíček40Slávia ŽU Žilina
Veronika Mikulová Heglasová 25Žilina
Eva Tojčíková24Strečno
Maroš Mikula23Žilina
Tomáš Vavrík24Ružové obláčiky
Žaneta Luptovcová27Kysucké Nové Mesto
Igor Sládek46MKP Žilina
Vladimír Papánek45MKP Žilina
Martin Vnenčák30Triatlon Team Nereus Žilina
Miloš Ťažký29Žilina
Peter Prokopovič27MK Rajec
Juraj Meliš27Racing team Divina
Peter Lazar48AK Žilina
Ľubomír Badžgoň26Martin
Ľuboš Ivan24BK Ruzomberok Biely Potok
Peter Bulej38Triatlon team nereus zilina
Matej Sloviak22Terchová
Stanislav Kukučka33Pizza SEO
Ján Bartáky53Lietavská Lúčka
Andrej Synak14Žilina
Michal Kukučka29Pieštany
Erik Kavecký15CyS Žilina
Matúš Czán13CyS Žilina
Maximilián Maliar 10CyS Źilina
Veronika Haluzová13CyS Žilina
Simona Slivková14CyS Žilina
Katarína Czánová14CyS Žilina
Daniel Dukát11CyS Žilina
Adama Maslík11CyS Žilina
Júlia ŠimekováMartin
Lenka Kociánová27Žilina
Andrej Poliak31Žilina
Matúš Romančík18Varín
Adam Strásky18Varín
Ján Jasenka28Žilina
Michal Čarnoky25Žilina
Viera Simová42Lietava
Ľubomír Jarouš41Žilina
Roman Piechočák30Malinô Ski Alp Team
Roman Smetana19Ružové obláčiky
Roman Bohovic29OZ Preles Žilina
Mária Síkorová36CyS Žilina
Zuzana Hodásová34CyS Žilina
Drahomír Hodás36CyS Žilina
Mária Kobrtková36Terchová
Katarína Laščiaková35Terchová
Zuzana Laščiaková33Terchová
Kristian Doolan35Svitzerland
Andrea Hlásniková30Triatlon Team Nereus Žilina
Milan Daniš43Žilina
Pavol Gálik31Žilina
Mário Brehovský18AŠK Slávia Trnava
Anna Balošáková52Stará Bystrica
Martin Baláž17Terchová
Lukáš Kucharčík27Chlpaté Gazely
Erik Ďurec25Jasenové
Jana Ponechalová30Teplička nad Váhom
Jozef Knapec33Žilina
Adam Jacen44Žilina
Břetislav Odlevák71Žilina
Jaroslav Pospíšil19Žilina
Ivan Harciník46Bytča
Katarína Košútová16ROB klub Kysuca
Peter Miko21Rajec
Jozef Kadura50Krasno nad Kysucou
Branislav Dubeň16Triatlon Team Nereus Žilina
Vladimír Krčmárik59Žilina
Tomáš Moskáľ27Krasno nad Kysucou
Jakub Rybár21MK Rajec
Janka Balintová34Žilina
Vojtech Balint39Žilina
Ľubomír Vrábel37Žilina
Ľuboš Cesnek48ŠKP Žilina
Monika Cesneková18ŠKP Žilina
Michal Špak29Poprad
Zuzana Kopísková27Strečno
Marek Molnár40Žilina
Katarína Molnárová41Žilina
Martin Holub34Martin
Róbert Zuberec36Žilina
Romana Komarňanská23Trnava
František Rusnák32Triatlon Team Nereus Žilina
Dalibor Meňhert43Ďanova
Matej Rakovan26Tučniaky Žilina
Lenka Báchoríková15Štiavnik
Vladimír Balošák53Stará Bystrica
Martina Mágová39Žilina
Peter Bezák31ŠK Javorník Makov
Zuzana Skočdopolová37Stráňavy
Ján Hudec65Lokomotíva Trenčín
Zuzana Žideková30Los Colapsinos Team
Tomáš Rus16Nováky
Martin Hrivňák35Vrútky
Daniela Gajdošová48Kysucké Nové Mesto
Katarína Gajdošová27Kysucké Nové Mesto
Ján Jantošík33Žilina
Denisa Jakešová32Žilina
Tomáš Benko26Zemianske Kostolany
Ján Zafka47Rajec
Peter Králik31Teplička nad Váhom
Tomáš Krc32Zažiť
Ján Podhorský30Žilina
Roman Gašpierik23Žilina
Robo Kosec41Los Colapsiňos
Michal Gavlák35Los Colapsiňos
Juraj Kasaj26Ružové obláčiky
Richard Zaprihač31Divina racing team - rekreanti
Katka Dolinajová27Divina racing team - rekreanti
Milan Buri31Tunning šípy prúty

Lukáš Janík26MK Rajec
Matej Panák20Aktivcentrum Rajecká Lesná
Tibor Slavkovský30AK Vydrník
Lukáš Cintula30Žilina
Ivan Cimrák36Bytčica
Miroslava Cimráková32Bytčica
Andrej Jochman33Žilina
Michal Bursík53Bratislava
Peter Baník18Žilina Warriors
Karolô Haas18Žilina Warriors
Samuel Jurek18Žilina Warriors
Matej Rakovan18Žilina Warriors
Daniel Topoli18Žilina Warriors
Jakub Valko18Žilina Warriors
Kamil Zázrivec18Žilina Warriors
Vladimír Pánek42Žilina
Martina Bitarovská42Poprad
Martin Remiš28Žilina

Pridaj komentár