Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Prihlásení účastníci – Polmaratón | VB2014

  • No Comments

Priezvisko MenoVekKlub resp. Mesto
AdamkovičMarián50Bánovce nad Bebravou
BackoAnton45Žilina
BaculaSlavomír45KKM Čadca
BartákyJán54Nereus Žilina
BašistaVincent72OU Demjata
BednárMartin31KMB Žilina
BelianskyStanislav50Štiavnik
BlahoPeter38Martin
BlaškoMatej14CyS Žilina
BoltvanKatarína40Žilina
BožaVáclavBaláž Extreme team Ostrava - Česko
BrukDavid46Behshop
BuchaJán58 Klub kysuckého maratónu Čadca
BugošMarián39KBBS Turčianske Teplice
BugáňVendo44Jogging club Dubnica nad Váhom
BulejčíkJán24Triatlon Team Nereus Žilina
BučkoAdam14CyS Žilina
BučoJakub21CyS Žilina
BárdyPavol22Dolný Vadičov
BátoriMichal43Žilina
ChamajPatrik22Žilina
ChovanováMonika27Dolný Kubín
ComaRichard14CyS Žilina
DemkoRastislav40Turzovka
DevečkaVladimír57Montáž CS Žilina
DikošTomáš30Terchová
DudaRoman41Martin
DugelRichard24Žilina
DundášMikuláš35Vrátna
DurajkaMarek29Súľov
DurigaRoman27Trenčín
DurkovskýMichal30Žilina
FrnkaJán22Žilina
GajdošíkMiroslav54Zvolen
GirethRóbert31Triatlon Team Nereus Žilina
GlasnákMarcel35Nové Mesto nad Váhom
GordíkMartin39Nereus Žilina
GápaMiroslav29Žilina
HabaMilan44Malacky
HanusMiroslav40Martin
Harant Lukáš24ŠKP Žilina
HartiníkPavol16CyS Žilina
HeglasLadislav35Žilina
HikaníkMartin29Triatlon Team Nereus Žilina
HrinMiroslav50Žilina
HrivňákPeter37Martin
HudecováDagmar425.pŠu Žilina
HujoDušan38Veterun
HulínováLenka32Petrovice
HvorečnýRóbert38Hričovské Podhradie
HámorováDanica44Poprad
Hříbek Petr36SK Hřibojedy - CZ
Ilavský st.Miroslav51Dubnica nad Váhom
JakubcováIveta51Žilina
JakubecMichal18Žilina
JakubisMartin17CyS Žilina
JanušPavol15CyS Žilina
JasenkaMilan61Žilina
JurdíkJozef16Žilina
JuríkMarián29Žilina
JánošDalibor36ŠKP KBL Martin
KaduraJozef51Krásno nad Kysucou
KaraffováDiana32Triatlon Team Nereus Žilina
KaráčoňJuraj32IRun
KasajPeter53Teplička nad Váhom
KaszycaDanuta36Jankowice - Poľsko
KašjakMichal37Vrútky
KaštierVladimír57BK Tatran Turany
KaštierVladimír33Martin
KnihaLadislav17CyS Žilina
KnížatPeter21Púchov
KoledaZdeno43MK Rajec
KonečnýDaniel43Realiz sport team
KoštanPavol52Triatlon Team Nereus Žilina
KramárováKatarína36AŠK Grafobal Skalica
KriklPavel35Jaromerice - Česko
KráľFrantišek48Žilina
KubiritaJán44Žilina
KucharčíkJán37Chlpaté gazely
KupkaAnton37KKM Čadca
KutišováAngelika38IRun
KvasničkaJán39Palmeiro Dubnica
KáčerĽuboš27Born to run
LalikLadislav49Rajecké Teplice
LalinskýAndrej30Huráá Žilina
LenomárováKristýna35Báječné ženy v běhu / Valachiarun.cz
LoziňakMartin36Prievidza
LukáčMilan18CyS Žilina
MacejákováSoňa58Slovenský Červený kríž Bratislava-Východné
MackoJuraj33Rajecké Teplice
MagováMartina40Žilina
MajtánováZuzana41Žilina
MartinekTomáš34MTBiker.sk
MelišJán20Krásno nad Kysucou
MichalecJán32Žilina
MichalecTomáš25Tesco Running Team
MichalecDušan40Pezinok
MikulaJaroslav44Goral klub Čadca
MiroslavOkál34TJ Vodné dielo
MokrýMartin42Nedožery
MoskáľTomáš28Krásno nad Kysucou
MrvečkaViliam53Teplička nad Váhom
MrázováJanette43Martin
NepovímováKaterina42Čeladná - CZ
NovákPeter54BS Tatran Turany
OchodničanMiroslav42Žilina
OnofrejErik33O5 BK Furča Košica
OrihelPeter47OBS Drahovce
OrihelováAndrea42OBS Drahovce
Papánek Ľuboš49MKP Žilina
PavlíkováLucie35Báječné ženy v běhu
Pecen Zdeno41I Run
PekaraAdam22Rajec
PersonTomáš16CyS Žilina
PetrejeMartin23Dolné Naštice
PlačkováGabriela38Brezová pod Bradlom
PrívarováRadka35I run
PukajTomáš30Dolný Kubín
PuškárMichal28ASK Slávia Trnava
PálRóbert49Liptovský Mikuláš
PánikVladimír50MŠK Trstená
RadaLadislav61MBK Strážske
RemeňJaroslav35Refoma
RogackaMária44SBD Energetyk Rybnik - Poľsko
RusĽubomír423atletic Prievidza
SarkanBranislav29MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
SebestianPatrik425PSU Zilina
SimMichal41Lietava
SimoníkováMária24Žilina
SirotaPeter45Liptovský Mikuláš
SlaničkaTomáš28Žilina
SlotaJozef40MK Rajec
SmakFrantišek44Žilina
SmihovskýPeter34Žilina
SpiguthOliver24Martin
StašováKatarína38Rajec
StefánekMarek35Žilina
StočekMatúš15CyS Žilina
StruharňanskýMatej31Žilina
SvikŠtefan37Beh večernou Žilinou
TabakMilan59AC Uniza Žilina
TalapkaJaroslav56AK Žilina
TavačováBarbora21Triatlon Team Nereus Žilina
TažkýMiloš30Žilina
TokárikBranislav42Kysucký Lieskovec
ToporcerViliam42AK MŠK Žiar nad Hronom
TrubanMilan57Kysucký Lieskovec
UrbanTomáš27Žilina
VaculíkMatej17Trenčín
ValachovičováNadežda30Trenčín
VavríkTomáš25Chlpaté gazely
VnenčákováSoňa30AO Svit
VojtekMiloš16CyS Žilina
VršanskýPeter34Triatlon Team Nereus Žilina
ZacharSamuel35Žilina
ZimenMiroslav36Žilina
ZuzíkRoman47Sokol Žilina
ZvrškovecMichal31Thai marathon
ZáhorecLukáš28AŠK Slávia Trnava
ZávodskýRastislav39Motešice
ŠtefánekMarek35Žilina
ŽiduljakTimotej16CyS Žilina

Pridaj komentár