Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

feb

24

Lyžiarske preteky o pohár primátora mesta Žilina – výsledky


Usporiadateľ: Mesto Žilina
Disciplína: OBROVSKY SLALOM
Miesto konania: ŠPORTCENTRUM OŠČADNICA
Dátum konania:18.02.2016

VEL.CASOMIERY: WECK ĽUDOVÍT
AUTOR TRATE: SOSKA
POČASIE:                   SNEH: MOKRY                 TEPLOTA:3  ‘C



Katergória: 1-2 ROČNÍK DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT.    Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  217         Kralovanska Lu Karpatska   0          0:53.29
2    7         Mladsikova Zuz Zaymusa     0          0:58.30
3    5         Vesela Nina    Oravska c.  0          0:58.89
4    3         Majakova Julia Karpatska   0          1:01.81
5    8         Ismailova Sara Gastanova   0          1:02.49
6    1         Lasova Timea   Javorku     0          1:10.84
7    4         Dankova Terezi Javorku     0          1:12.47
8    9         Stipalova Kari Budatin     0          1:43.72
9    2         Svarcova Emma  Oravska c.  0          2:41.98

NEŠTARTOVALI:
6          Hudakova Lucia        0 Zaymusa



Katergória: 1-2 ROČNÍK CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT.    Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
=====================================================================================================

1   24         Hrban Oliver   Zaymusa     0          0:38.47
2  216         Suran Matus    Karpatska   0          0:43.36
3  152         Ulicny         Zavodie     0          0:43.39
4   15         Matejicka Fili Javorku     0          0:44.72
5   12         Miluch Martin  Karpatska   0          0:48.41
6   19         Pavelka Andrej Oravska c.  0          0:51.63
7   13         Drostin Marek  Gastanova   0          0:56.19
8   23         Hulman Alex    Zaymusa     0          0:56.28
9   20         Zanicky Jakub  Zaymusa     0          0:56.46
10   11         Miho Daniel    Zaymusa     0          0:57.68
11   22         Vavro Filip    Oravska c.  0          1:02.30
12   18         Taraba Michal  Martinska   0          1:04.35
13   10         Solovic Bruno  Gastanova   0          1:16.72
14   16         Gancar Lukas   Hajik       0          1:22.06

NEŠTARTOVALI:
17          Sramo Michal          0 Karpatska
21          Kralik                0 Javorku



Katergória: 3-4 ROČNÍK DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT.   Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1   37         Podmanicka Ann Karpatska   0          0:40.90
2   36         Vaskova Emily  Oravska c.  0          0:43.43
3   31         Neuschlova Ann Oravska c.  0          0:47.70
4   33         Duhackova Alex Martinska   0          0:52.14
5   38         Smihovska Sofi Hajik       0          0:54.83
6   27         Pirosikova Sim Gastanova   0          0:56.96
7   34         Hrobarikova Em Zaymusa     0          0:59.93
8   32         Stefancova Eli Zaymusa     0          1:51.71

NEŠTARTOVALI:
25          Flimmelova Linda      0 Banova
26          Varsova Martina       0 Martinska
28          Tabackova Johana      0 Lichardova
29          Stefancova Kvetoslava 0 Banova
30          Hudakova Barbora      0 Zaymusa
39          Carna Laura           0 Banova
40          Rolkova Natasa        0 Karpatska
41          Zavadska Karolina     0 Javorku



Katergória: 3-4 ROČNÍK CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1   42         Rybar Hugo     Zaymusa     0          0:37.33
2   56         Pulis Jakub    Zavodie     0          0:41.40
3   53         Synak David    Javorku     0          0:41.65
4   49         Kralovansky Fi Karpatska   0          0:43.92
5   43         Marton Michal  Hajik       0          0:45.79
6   48         Machan Kvido   Oravska c.  0          0:45.90
7   52         Pulis Matej    Zavodie     0          0:48.67
8   58         Socha Samuel   Oravska c.  0          0:49.45
9   60         Molko Andrej   Zaymusa     0          0:51.13
10   59         Roch Matej     Gastanova   0          0:53.15
11   54         Las Nikolas    Javorku     0          0:54.79
12   47         Malec Samuel   Hajik       0          0:55.37

NEŠTARTOVALI:
44          Cemes Richard         0 Karpatska
50          Sabol Teo             0 Gastanova
51          Lapos Denis           0 Martinska

 



Katergória: 5-6 ROČNÍK DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  218         Rybarova Rebek Zaymusa     0          0:36.55
2   74         Vladarova Paul Lichardova  0          0:37.39
3   73         Duratna Dorota Zaymusa     0          0:38.49
4   64         Gancarova Vane Hajik       0          0:46.93
5   67         Heidlerova Ane Hajik       0          0:51.44
6   68         Pollakova Zofi Limbova     0          0:52.08
7   70         Dzurillova Ale Martinska   0          0:59.70
8   72         Skukalkova Mon Limbova     0          1:07.67
9   69         Sottnikova Nat Gastanova   0          1:34.58
10   66         Coplakova Tere Karpatska   0          1:41.91
11   61         Gondova Andrea Martinska   0          1:41.93

NEŠTARTOVALI:
62          Fedorova Anna M.      0 Karpatska
63          Jakubcinova Nela       0 Jarna
71          Blazekova Stela       0 Gastanova



Katergória: 5-6 ROČNÍK CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1   75         Minarsky Oskar Martinska   0          0:37.41
2   76         Trnovsky Domin Martinska   0          0:37.94
3   84         Simalcik Alex  Zavodie     0          0:39.35
4   77         Stilla Daniel  Karpatska   0          0:40.45
5   82         Jasso Tomas    Zavodie     0          0:40.84
6   88         Kuna Alex      Javorku     0          0:41.54
7   85         Balak Adam     Gastanova   0          0:43.37
8   81         Sklenar Martin Hajik       0          0:44.29
9   80         Hrabovsky Deni Karpatska   0          0:45.52
10   83         Bardy Lukas    Limbova     0          0:57.38
11   79         Jakubov Matej  Limbova     0          1:00.85
12   86         Ondrejik Ivan  Hajik       0          1:31.36

NEŠTARTOVALI:
78          Zicho Adam            0 Gastanova
87          Pocinek Samuel        0 Jarna



Katergória: 7-9 ROČNÍK DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1   89         Jarabekova Kat Zavodie     0          0:35.44
2  103         Krnacova Vikto Karpatska   0          0:36.35
3   98         Miartusova Sil Zavodie     0          0:37.63
4   90         Milecova Nikol Gastanova   0          0:40.20
5   99         Pagacova Betka Rosina      0          0:40.67
6   94         Loviskova Nina Martinska   0          0:42.21
7   95         Pudisova Linda Javorku     0          0:44.80
8   96         Tomusova Natal Hajik       0          0:48.30
9  104         Bicanovska Mir Trnove      0          0:48.92
10  105         Hnatova Ivana  Limbova     0          0:50.11
11   93         Senkova Tereza Trnove      0          0:50.28
12   97         Mrveckova Rebe Martinska   0          0:50.48
13  102         Hodbodova Ivan Hajik       0          0:51.95
14  101         Loncova Alica  Limbova     0          0:57.05
15   92         Durmis Natalia Jarna       0          1:40.23

ODSTÚPILI:
91          Gargulakova Ema  0 Karpatska



Katergória: 8.7-9 ROČNÍK CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  122         Gardos Lukas   Lichardova  0          0:34.61
2  115         Vandlik Marko  Limbova     0          0:34.81
3  110         Talafa Michal  Limbova     0          0:36.48
4  114         Liscak Richard Hajik       0          0:38.50
5  109         Kovac Milan    Martinska   0          0:41.08
6  108         Matejicka Jaku Javorku     0          0:42.15
7  113         Blazek Brano   Banova      0          0:43.00
8  135         Gogoa Denis    Javorku     0          0:43.08
9  126         Papala Dominik Zavodie     0          0:43.10
10  121         Poljak Adam    Teplicka n  0          0:44.39
11  116         Mrazik Viliam  Teplicka n  0          0:44.84
12  107         Copera Martin  Gastanova   0          0:45.23
13  134         Poljak Filip   Teplicka n  0          0:45.98
14  120         Berger Gabriel Zaymusa     0          0:46.51
15  125         Bechny Adam    Zavodie     0          0:46.64
16  106         Orsula Jakub   Hajik       0          0:47.09
17  132         Javorsky J.    Rosina      0          0:47.61
18  119         Zubaj Matej    Banova      0          0:49.37
19  117         Svancar Lukas  Gastanova   0          0:50.35
20  123         Hubocan Simon  Martinska   0          0:50.78
21  124         Mrazik Daniel  Teplicka n  0          0:50.84
22  111         Stalmach A.    Rosina      0          0:51.95
23  133         Bielik Martin  Trnove      0          0:54.21
24  127         Hudec Richard  Trnove      0          0:59.43

NEŠTARTOVALI:
128          Pauliny Tomas         0 Karpatska
136          Iwaniec Simon         0 Karpatska

ODSTÚPILI:
131          Soska Viktor          0 Jarna
219          Toma Dominik          0 Gastanova



Katergória: 1-3 ROČ.REG DIEVCATA
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  146         Peckova Lili   Karpatska   0          0:39.29
2  147         Krajmer Karoli Gastanova   0          0:39.92
3  159         Gordikova Ange Zavodie     0          0:40.48
4  148         Obrocnikova Ba Hajik       0          0:42.99
5  145         Kandera Matea  Oravska c.  0          0:44.02
6  161         Spankova Natal Javorku     0          0:44.93
7  149         Glasnakova Lar Karpatska   0          0:45.78



Katergória: 1-3 ROČ.REG CHLACI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================
1  151         Kerak Tomas    Lichardova  0          0:38.90
2  177         Milucky Alex   Martinska   0          0:41.52
3   14         Rejko Alex     Banova      0          0:41.64
4  153         Gotwald David  Zaymusa     0          0:42.43
5  154         Spanko MArtin  Javorku     0          0:49.92
6  150         Chren Matej    Zaymusa     0          1:20.74



Katergória:4-6 ROČ.REG.DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  155         Hrbanova Ella  Zaymusa     0          0:33.30
2  156         Vantarova Rebe Oravska c.  0          0:33.62
3  162         Flasikova Emma Karpatska   0          0:36.93
4  157         Donkova Ema    Oravska c.  0          0:37.21
5   65         Galatikova Lea Javorku     0          0:39.11
6  164         Obrocnikova Vi Hajik       0          0:40.28
7  163         Glasnakova Lea Karpatska   0          0:43.53
8  158         Gogova Timea   Javorku     0          0:49.93
9  160         Gotwaldova Sof Zaymusa     0          1:07.03



Katergória: 4-6 ROČ.REG.CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  172         Bugan Martin   Hajik       0          0:33.96
2  170         Kandera Bruno  Oravska c.  0          0:34.85
3  165         Sima Michal    Gastanova   0          0:35.92
4  169         Pecko Miroslav Karpatska   0          0:36.29
5  167         Miartus Samuel Zavodie     0          0:36.82
6  168         Mihocko Oliver Karpatska   0          0:40.31
7  166         Vasko Igor     Oravska c.  0          0:47.70



 

Katergória: 7-9 ROČ.REG.DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  174         Sobichova Alex Jarna       0          0:33.72
2  173         Kocurkova Barb Varsavska   0          0:36.13



Katergória: 7-9 ROČ.REG.CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  176         Jarabek Michal Zavodie     0          0:34.66

NEŠTARTOVALI:
175          Kandera Martin        0 Karpatska



 

Katergória: 1-4 ROČ.SNB DIEVČATÁ
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  181         Suranova Nina  Karpatska   0          1:02.23



Katergória: 5-9 ROČ.SNB.DIEVCATA
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  184         Strahlova Karo Oravska c.  0          0:51.26
2  189         Slavikova Sona Martinska   0          0:51.73
3  183         Liskova T.     Rosina      0          0:52.60
4  185         Mrazikova Sara Martinska   0          0:54.59
5  182         Peteriova Jasd Zavodie     0          1:00.88
6  188         Matusna Vanesa Limbova     0          1:10.57
7  186         Orsulova Krist Hajik       0          2:12.79

NEŠTARTOVALI:
187          Suchomelova Karin 0 Karpatska



 

Katergória: 5-9 ROČ.SNB.CHLAPCI
================================================================================
POR. ŠT. Č.   KOD  MENO+PRIEZVISKO   KLUB     RN           ČAS     BODY
================================================================================

1  208         Kroupa A.      Rosina      0          0:42.80
2  210         Raab Matej     Oravska c.  0          0:47.80
3  214         Hrnko David    Limbova     0          0:50.10
4  211         Pekara Alex    Javorku     0          0:50.67
5  203         Laluha Matus   Martinska   0          0:51.11
6  196         Martinka Stani Limbova     0          0:51.18
7  201         Gajdula Marek  Zavodie     0          0:53.90
8  191         Schwarzkopf Sa Trnove      0          0:54.32
9  190         Sivon Marek    Gastanova   0          0:54.57
10  213         Salek Michal   Zavodie     0          0:55.96
11  197         Janotka Kristi Banova      0          0:56.44
12  207         Kucerak Filip  Hajik       0          0:56.67
13  209         Rajcan Patrik  Jarna       0          0:56.93
14  212         Knapec Adam    Gastanova   0          0:57.38
15  206         Uhlik Kristian Oravska c.  0          0:57.40
16  198         Mares M.       Rosina      0          0:58.08
17  193         Zbranek Krysto Jarna       0          1:02.63
18  215         Ondreas Jozef  Trnove      0          1:02.74
19  192         Syptak Adam    Javorku     0          1:07.47
20  195         Svrcek Michal  Hajik       0          1:13.51
21  199         Bohme Vincent  Gastanova   0          1:15.15
22  205         Klucka David   Javorku     0          1:40.89
23  204         Liptak Alex    Hajik       0          2:20.15

NEŠTARTOVALI:
194          Dzurilla Adam         0 Javorku
200          Jendruch Martin       0 Oravska c.
202          Majercak Mario        0 Martinska



 

 

 

Pridaj komentár